Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

aman canım hiç kafana bile takma hiç umursama hiç haksızlığa tahammülün yok benim babamda böyle hiç takmıyorum boiver ,düşününcede bişey değişmiyor .o yüzden onu o şekile kabul ediceksşn canım annem 38 yıldır değiştiremedi sende değiştiremezsin eşini canoım o yüzden hiç keyfini bozmaya değmez öyle insanlar için

Esencim benim annemle halamin arasi cok iyiydi kardes gibiydiler birbirlerini de cok severlerdi hala severler ama simdi kirginliklar var neyse halamin bize bir cop dahi aldigini hatirlamam ay pardon bi kere dogum gunumde sac tokasi vermisti Ninelerin takacagi cinsten Biz yine her gittigimiz yerden halama esine cocuklarina ufacik da olsa biseyler almadan donmezdik. Yani bazi insanlarda oyle huylar yok. O yuzden takma. Yani iyi anlassaniz da almayan almiyo. Aman cok da tın degil mi?

Canim esinin de sucu var tabi ama daha cok kendilerinde suc. bosver. Bazen mesafeli olmak en iyisi:)
Esin hic aranizi duzeltmeye calismadi mi?

Şuanda zaten tek taktığım şey eşimin bakış açısı ve onunla ilişkimiz..
Ben onları geçtim artık...

ayy kızlar benim babamın tarafı tamamen dengesiz,burun büyüklüğü yapan tepeden bakan insanlar yani.annem hep sorun yaşamıştıe ..esencim en basiti anlattım kuzenin söz duurmunu yani hzmetçi gibiydi ya hala hazmedemem sinir oluyorum yani...

ama işte onları ben insan olarak görmüyorumm..

Evet aynen canım. Ben zaten öyle kabul ettim onu, benim zaten sevgi dilim hediye değildir çok da takmam. Yeterki iyi niyetli olsun hal hatır sorsun onu da geçtim benim arkamdan konuşmasın vs...
Benim görümcemle aramız hiç kötü olmadı. Arada ufak tefek kafaya takacak şeyler söylemişse de ben önemsememişimdir. Ben çok geniş düşünürüm normalde insanlara da sınırsız hoşgörüm vardır. Ama en azından o anda cevap vermek gerekiyormuş beni rahatsız eden birşey söylediklerinde.
Sadece çok aramaz görümcem, ben de şimdi hiç aramıyorum artık kimseyi eşimin tarafından.. Yani bilerek değil içimden gelmiyor artık aramak. Görümcem zaten uzakta. Abileri var burda.
Eşim diyor ki mesela hiçbirşey olmamış gibi gidelim gelelim abisigile. Bize bariz şekilde saygısızlık yaptılar birkaç defa, ona rağmen ben yine davet ettim evime ama onlara gitmem diyorum tavrımı koydum. Artık o da zorlamıyor. Sana saygısızlık yapıyorlar önemseme diyecek hali yok. Valla arka taraflarda birşeyler dönüyor, birgün patlayacak ama umrunda değil. Ben herşeyi göze almışım zaten.
Tek düşündüğüm oğlum.
O olmasa bunlarla bile uğraşmam !

O zaman esin de farkinda canım sana haksizlik yaptiklarinin... Boyle isine geliyor demekki onun da..

Sanırım değişmeyecek, o durumlarda işte ümitsizliğe düşüyorum zaten...

Evet çok sinir durum ama yani sonuçta kuzenler de annelerine uyuyordur.
Benim annemin de görümceleriyle arası iyidir. Hatta babama karşı bile savunurlar. Herkesin kardeşlerin bile artıları eksileri var.
Kim dört dörtlük ki...
Ama hani arka planda kuyu kazmamak lazım, o kötü. Benim kastettiğim böyle şeyler.
Yüzüne karşı farklı arka tarafta farklı olunması benim canımı sıkan...

O zaman esin de farkinda canım sana haksizlik yaptiklarinin... Boyle isine geliyor demekki onun da..

Aynen canım. Başlarda öyle düşünmüyordum ama şuanda senin dediğin gibi düşünüyorum...
O yüzden bazen çok sinirleniyorum.
Tüm zamanını bizlerle geçiriyor ama hiçbir kıymeti kalmıyor !

Aynen canım. Başlarda öyle düşünmüyordum ama şuanda senin dediğin gibi düşünüyorum...
O yüzden bazen çok sinirleniyorum.
Tüm zamanını bizlerle geçiriyor ama hiçbir kıymeti kalmıyor !
Anladim canim ben seni. Bu kadar kirgin oldugunun farkinda degildir ama yine de. Esin zaten onlara gicik oluyorsun falan diye dusunup rahatlatiyordur kendini..

Esencim bugun mesai kalmiyorsun de mi?
Hayır kalmıyorum çok şükür...

Anladim canim ben seni. Bu kadar kirgin oldugunun farkinda degildir ama yine de. Esin zaten onlara gicik oluyorsun falan diye dusunup rahatlatiyordur kendini..

Bilmiyorum farkında olması lazım aslında...
Onlara gıcık olduğumu düşünüp nasıl rahatlıyordur ?

Bilmiyorum farkında olması lazım aslında...
Onlara gıcık olduğumu düşünüp nasıl rahatlıyordur ?

canim simdi sen gicik olmuyor musun onlara? Yani en azindan hoslanmiyorsundur. o da bunun farkindadir. Sana yaptikleri haksizliklari
Kendi kafasinda oyle rahatlatiyordur.

Kızlaaaaaaaaaaar

Günaydıın, napıyosnuz.

Neler kaynatmışsınız öyle

Esencim, kurudu sayılır uçuğum.
Düşmesini bekliyorum şimdi.

Biz İstanbuldayık

Kızlaaaaaaaaaaar

Günaydıın, napıyosnuz.

Biz İstanbuldayık

Gunaydin canım? Ben de diyorum bizim kubra nerelerde?istanbuldaydik demissin. Simdi nerdesiniz canım?

Gecmis olsun tekrardan cnm cok cabuk gecmis ucugunmasallah:)
Ama ucugun kuruyup dustugunu de ilk defa duyuyorum neyse onemli olan gecmesi:)

Oooo gece yarisi karpuzlar kavunlar mi yenmedi. Sen hepsini kacirdin:)

Günaydın kızlar,
Nasılsınız?

Kızlaaaaaaaaaaar

Günaydıın, napıyosnuz.

Biz İstanbuldayık

Hoşgeldin kübracım.
Geçmiş olsun. Nihayet kurtuldun uçuktan.
Senin kayınvalideler mi istanbuldaydı ?

Kizlar gunaydin!!!!
Bu sabah daha kimse gelmemis:)

Esen, gulin, december, sben, ecrin? Nerdesiniz kizlar? Kardelen de yok ne zamandir piyasada? Artik sabahlari sporu da birakti herhalde sadeceyalan zaten bizi unutmustur artik kubra da istanbullarda geziyor hatun:)

Yok canim onlarin sana yaptiklari haksizliklara katlanabiliyor. Cunku sen de onlari sevmiyorsun ya. O yuzden belki katlaniyordur diyorum.

Bir nevi kısasa kısas gibi diyorsun. Aslında katlanmaması lazım , sonuçta kendine de yapılıyor. Sadece bana değil ki. Hatta direk kendine yapılıyor. Çünkü beni şahsi olarak sevmek zorunda değiller ama kardeşlerinin hanımı diye saygı duymak zorundalar kendi kardeşleri için. Yani yaptıklarını üzerime pek alınmıyorum.
Aman çok da umrunda...
Dün yine büyüklük yapıp aradım eltimi , yakını vefat etmiş baş salığı dilemek için. Amaaan dedi keyfimiz pek yerinde, çocuklar eğleniyor denize giriyor vs.
Dedim ne biçim olay, cenazeleri oldu 2 gün önce çok iyiyiz diye hava atıyor. Kötü düşünmek istemiyorum beni zorluyolar.

Ben burdayım canım.
Simit yiyorum bir taraftan :)
Nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…