Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Geçmiş olsun kuzucum ya amma korkmuşsunuzdur.
iyisin ama dimi?

çok şükür iyiyim ama öyle yangını görünce sinirlerim bozuldu hakim olamadım kendme ağladım çok kötü bişey ya dışarı çıkamamak felan ambulanslar gdio geliyr

Hele var ya direk onlar çocuklarını zehirleyenler !
Ben onların kapısından bile geçmiyorum kendim de yemiyorum..
Bir de biz çocuğa hep taze yemek yediriyoruz. Annem günlük yapar yedirir. Hiç olmadı ertesi günü belki.
Çikolata yedirmiyorum. Bana işyerinde kızıyolar çikolata da yedirilmez mi ya napıyosun diye.
Dedim zararlı yani, haberi bile yok çocuğun niye zorla yedireyim ki.
Yani kaçamak olarak benden habersiz yemiş birkaç defa o ayrı konu. BAzen de dondurmanın çevresindeki çikolatayı yiyor işte. Hani yasak da koymuyorum.

Canım hediye paketi yapmasalar da kutusu güzeldir onun.O yüzden hediye paketine gerek kalmaz.Ama paketli olsun dersen kırtasiyeden alıp kendin paketlersin.
Görümcem benim türk kahvesi sevdiğimi düşünüp böyle güzel bi hediye alsa ben çok mutlu olurdum.Bence yengen de mutlu olur

çok şükür iyiyim ama öyle yangını görünce sinirlerim bozuldu hakim olamadım kendme ağladım çok kötü bişey ya dışarı çıkamamak felan ambulanslar gdio geliyr

İyi ki size bişey olmamış Allah korumuş canım yaa sinirleri bozulur tabi insanın.Ambulans sesi bile yetiyo insanın sinirlerini bozmaya

kutusu gerçekten çok hoşmuş baktım ya birde cat le olan var oda hoş kararsız kaldım..
bende çok mutlu olurum açıkcası ..

amin canım aynen öyle burda hergün ambulans geçiyor sinirlerim iyice laçkaştı ya..

Merhaba kizlar nasilsiniz?

December canım cok gecmis olsun. Cok korkutucu olsa gerek. Uzme canım kendini en azindan kimseye bisey olmamis:)

Kubracim cok gecmis olsun canım sana da. Zovirax krem iyi gelir. Dene istersen. Yada sen de bi doktora gorun belki ciddi mikrop kapmissindir.

Esencim aksam uyku tutmadi bi turlu saat 4bucukta yattim 9da kalktim
Haklisin canım millet laf yapcak yer ariyor bosverdim gitti ortada bisey yoktu zaten:) regl olcam hassasim. Bi an once olsaydim..
Bi de canım cocugun onunde fikir ayriligi yasamamaniz lazim.. Dikkat edin.. Ne annenle ne esinle. Anneni de cek kenari konus. Yalniz simdi onlar da cok hassas olurlar sen benim cocuk yetistirmemi begenmiyor musun falan diye dusunurler. Dikkatli konus:) ve bol bol gonder canim oglunu bortu bocek gorsun cocuk:)

saol canım..umarım olmamıştır ama ambulanslar gidip geldi..

Sabah kalvaltısı:Yarım simit
Karışık meyve suyu

Öğlen: Yarım tabak patatesli bezelye
2 dilim ekmek

Bana görümcem bir çöp bile hediye almadı şimdiye kadar. Hiç önemli değil çok basit bişey alsa bile sevinirdim yani. Önemli olan beni düşünüp alması.
Eminim yengen çok sevinecek decembercım.

Canım ya niye uyku tutmadı. Sen de benim gibisin ya. Neyi kafaya takıyosun ya da kahve felan içip uykunu mu kaçırıyorsun? Benim dün öyle bir lüksüm yoktu yığıldım yorgunluktan... Yine de saat 1'de yattım gece o da ayrı konu.

Biz fikir ayrılığı yaşıyoruz özellikle eşimle. Eşim de annem de ben de farklı düşünebiliyoruz bazen. Çocuğun önünde de yapıyoruz ister istemez tabiki. Ama genelde çok dikkatli davranıyoruz. Ben bakıyorum ohoo insanlar çocuğa da kızıyor, sigarasını da içiyor önünde, sağlıksız şeyler de yediriyor. Eski yemek de yediriyor. Rasgele de konuşuyor.
Bilmiyorum yani biz dikkat ede ede bir hal olduk. Ona rağmen yine de annemi eleştiriyorum, eşimi eleştiriyorum.
Ben ipin ucunu kaçırsam sanki herkes rahat davranacak gibime geliyor. Çünkü çocukla ilgili kuralları doğduğundan beri hep ben koydum, hep ben ilgilendim çocuk benim sorumluluğumda oldu. Babası sadece komutları uygular...
Annem de bana saygı duyar. Ama şuanda taktığım en çok işte böyle fikir ayrılığı olup çocuğun önünde tartışmak.
Amaaaan kendimi sıka sıka hasta olucam sonunda !

Herkese senin gibi bir görümce lazım :)

:):)allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın..

abimle konuşucam bakaım ne yapcak doğum gününde dışarı çıkartırsa bu interbetteki yerlerden birini alıp yemeğe çıkarrtırıım .aklında bir fikir yoksa göstericem çıktı alıp .

Kızlar yardımınıza ihtiyacım varrr

Westwing alışveriş sitesinde kahvaltı takımı beğendim.Takımın fiyatı 119 TL,ama benim 25 TL'lik alışveriş çekimle 94 TL ye düşücek.
Sizce alsammı ki karar veremedim

Canim kac parca? Neler var takimda? Resimden pek anlayamadim. Ama cok ciciymis:) guvenilir bi siteyse alabilirsin:) fiyati da uygunmus:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…