Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Gunaydin canım? Ben de diyorum bizim kubra nerelerde?istanbuldaydik demissin. Simdi nerdesiniz canım?

Gecmis olsun tekrardan cnm cok cabuk gecmis ucugun:nazar:masallah:)
Ama ucugun kuruyup dustugunu de ilk defa duyuyorum:KK1: neyse onemli olan gecmesi:)

Oooo gece yarisi karpuzlar kavunlar mi yenmedi. Sen hepsini kacirdin:)

Oh oh, dün de eşimin teyzesine gittik
Akşam yemeği hazırlıcaktı bize.
Karnıyarık, pilav, çorba, cacık, salata vardı.
1 tane karnıyarık yedim, pilav yemedim diye 2 tane karnıyarık ye diyip tutturdular, iyi dedim.
Bi kase de cacık, biraz salata yedim.

Sonra çay faslı, pastaneden şekerpareyle kek aldı kaynım.
Kekin tadına baktım sadece nasıl yapmışlar diye, yemicektim, teyzem zorladı illa ye de ye diye.
Ben 8den sonra yemiyorum teyze dedim, aaa kızım olur mu hep öyle, bugün ye bişey olmaz diye diye gecenin 11inde karpuzu da yedirdiler bana.
Eve geldiğimde karnım yanardağ gibiydi.
Acayip şiştim, anlatamam.

Uçuk kuruyunca kavlıyo ya canım, onu demek istedim.
Yoksa kendi kendine düşmüyo tabi :KK1:

Biz Siirt'teydik, dün İstanbul'a geldik.
1 hafta burdayız.

Günaydın kızlar,
Nasılsınız?

Hoşgeldin kübracım.
Geçmiş olsun. Nihayet kurtuldun uçuktan.
Senin kayınvalideler mi istanbuldaydı ?

Evet canım, eşimin ailesi İstanbul'da.
Hoşbulduuuuk, özlemişim yaaaa İstanbul'uuuu :KK16:

Günaydınnn
Sabah kahvaltım:Yarım simit
Çok canım istedi schweppes içeyim dedim ama 2 yudum içip bıraktım,asitli olduğu için içim rahat etmedi

Kızlaaaaaaaaaaar

Günaydıın, napıyosnuz.

Neler kaynatmışsınız öyle :KK8:

Esencim, kurudu sayılır uçuğum.
Düşmesini bekliyorum şimdi.

Biz İstanbuldayık :KK51:

Hoşgeldiiiinnn küboşummmm :KK16:

Gözün aydın İstanbul'dasın nihayet,Eruh'tan sonra ne iyi gelmiştir sana İstanbul

Oh oh, dün de eşimin teyzesine gittik
Akşam yemeği hazırlıcaktı bize.
Karnıyarık, pilav, çorba, cacık, salata vardı.
1 tane karnıyarık yedim, pilav yemedim diye 2 tane karnıyarık ye diyip tutturdular, iyi dedim.
Bi kase de cacık, biraz salata yedim.

Sonra çay faslı, pastaneden şekerpareyle kek aldı kaynım.
Kekin tadına baktım sadece nasıl yapmışlar diye, yemicektim, teyzem zorladı illa ye de ye diye.
Ben 8den sonra yemiyorum teyze dedim, aaa kızım olur mu hep öyle, bugün ye bişey olmaz diye diye gecenin 11inde karpuzu da yedirdiler bana.
Eve geldiğimde karnım yanardağ gibiydi.
Acayip şiştim, anlatamam.

Uçuk kuruyunca kavlıyo ya canım, onu demek istedim.
Yoksa kendi kendine düşmüyo tabi :KK1:

Biz Siirt'teydik, dün İstanbul'a geldik.
1 hafta burdayız.

Evet canım, eşimin ailesi İstanbul'da.
Hoşbulduuuuk, özlemişim yaaaa İstanbul'uuuu :KK16:

Ah bu akrabaların ısrarı yokmu,yemiyorum demekten anlamazlar nedense.
Yanlarında 1 ay kalsan obezeti yaparlar insanı :KK9:
Sen dikkat et yine de canım kilo alma

Bir nevi kısasa kısas gibi diyorsun. Aslında katlanmaması lazım , sonuçta kendine de yapılıyor. Sadece bana değil ki. Hatta direk kendine yapılıyor. Çünkü beni şahsi olarak sevmek zorunda değiller ama kardeşlerinin hanımı diye saygı duymak zorundalar kendi kardeşleri için. Yani yaptıklarını üzerime pek alınmıyorum.
Aman çok da umrunda...
Dün yine büyüklük yapıp aradım eltimi , yakını vefat etmiş baş salığı dilemek için. Amaaan dedi keyfimiz pek yerinde, çocuklar eğleniyor denize giriyor vs.
Dedim ne biçim olay, cenazeleri oldu 2 gün önce çok iyiyiz diye hava atıyor. Kötü düşünmek istemiyorum beni zorluyolar.
Haklisin canım en buyuk haksizligi ve saygisizligi aslinda esine yapiyorlar. Dedigin cok dogru..

Ay nasil insanlar onlar oyle. Sen cenaze var diye ariyon onlar cok mu egleniyorlarmis? İnsan eglense bile soylemez. En sevmedigim insan tipi.. Her daim hava atmaya calisan.. Bosver canım uzak ol onlardan zaten.

Buyukluk sende kalsin. İyi yapmissin arayarak.

Kızlar, birazdan görümceme gidicez kahvaltıya.
Çıkıyorum şimdi.
öpüyorum hepinizi.

Gorusuruz canım:) israrlara kanmak yok bak ona gore:) ben de izmire gidiyorum bugun:KK66: aslinda istanbula da gitme planim vardi ama ondan simdilik vazgectim. Gelseydim gorusurduk tatlim:) neyse kismet.baska zaman insallah:) opuldun cok:)

Günaydınnn
Sabah kahvaltım:Yarım simit
Çok canım istedi schweppes içeyim dedim ama 2 yudum içip bıraktım,asitli olduğu için içim rahat etmedi

Gunaydin canim.. Kiz sabah sabah schweppes icilir mi? Mideni delcen:)
Gerci icememissin:) iyi olmus bosver:) ben de dun aksam arkadaslara normal kola kendime zero koyuyordum bardaklar karisti gibi geldi. Kiz normal kola denk gelmis olabilir diye icemedim kolayi:KK9:

Bu arada hic kacamak yapmiyon mu kiz:) paylas da accuk yorum yapalim:KK9::KK9::KK9:

Gunaydin canim.. Kiz sabah sabah schweppes icilir mi? Mideni delcen:)
Gerci icememissin:) iyi olmus bosver:) ben de dun aksam arkadaslara normal kola kendime zero koyuyordum bardaklar karisti gibi geldi. Kiz normal kola denk gelmis olabilir diye icemedim kolayi:KK9:

Bu arada hic kacamak yapmiyon mu kiz:) paylas da accuk yorum yapalim:KK9::KK9::KK9:

Yokk kızz ne yediysem yazıorum ben buraya ama bi ben yazıyorum sizlerden tık yok

Ben de fena değilim..
Hergün gel-git yaşıyorum :S
Hemen gönderiyorum sana yarım simit :) Diğer yarısını yedim çünkü

Herkescikler simit yiyiyor canim cekti yaff:) gonder kiz:)

Esenruzgarsin canim sen gel-gitsiz olur mu:) hepimiz yasiyoruZ canim zaman zaman..

Esenruzgarsin canim sen gel-gitsiz olur mu:) hepimiz yasiyoruZ canim zaman zaman..

Bana da iyi geldi yaa kahvaltı hazırlamıyorum kendime bu hafta poğaça yiceğime simit çok daha iyi oluyor :KK56:

Ooooooooo aşağı da bir Pelimikkkk gördüm sankiiii :82:
Bal kaymağımm senin ne işin var burda incecik halinle :KK9:

Yokk kızz ne yediysem yazıorum ben buraya ama bi ben yazıyorum sizlerden tık yok

Ben daha bisey yiyemedim ki... Dun yediklerimi yazmayayim:) aksam kabak koftesi yedim de saat 9da:KK43:(( ama atistimalik niyetine:) aksam yemegini azcuk yemistim de.. Dayanamadim:KK43:(

Ben yazsam canınız çeker yaaa...
Ben kilomu korumaya başladım sanırım. Bir alıp bir veriyorum.
Ama dün gece kağıt helva arasına dondurma yedim.
Yine de tartıda fazla gelmedim ama akşam yemeğini az yedim. 4-5 yk. patlıcan yemeği + bir kase yoğurt + birazcık tahıllı ekmek

Ya gel-gitleri fazla yaşıyorum bugünlerde. İşte hayatta sadece siyah beyaz yok. Ara renklerde var. Ben şimdilerde ara renkleri yaşıyorum.

Bana da iyi geldi yaa kahvaltı hazırlamıyorum kendime bu hafta poğaça yiceğime simit çok daha iyi oluyor :KK56:

Evet dediğim gibi poaça yerine simit daha iyi. Onu da yarım simit + peynir şeklinde olsa daha süper olur :)
Afiyet olsun gülincim.

Ben yazsam canınız çeker yaaa...
Ben kilomu korumaya başladım sanırım. Bir alıp bir veriyorum.
Ama dün gece kağıt helva arasına dondurma yedim.
Yine de tartıda fazla gelmedim ama akşam yemeğini az yedim. 4-5 yk. patlıcan yemeği + bir kase yoğurt + birazcık tahıllı ekmek

Ya gel-gitleri fazla yaşıyorum bugünlerde. İşte hayatta sadece siyah beyaz yok. Ara renklerde var. Ben şimdilerde ara renkleri yaşıyorum.

Evet dediğim gibi poaça yerine simit daha iyi. Onu da yarım simit + peynir şeklinde olsa daha süper olur :)
Afiyet olsun gülincim.

Ayyy hep özenmişimdir şu kağıt helva dondurmaya ama benim dişlerim çok hassas mümkün değil dondurmayı ısırarak yiyemem

Yarım simit yiyorum canım zaten,peynir yemiyorum sadece ama olsa daha sağlıklı olur tabi

X