Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Günaydınnn kızlarrr
Bugün bomba gibiyim dün akşam 8.30 da uyudum,bu sabah 8 de kalktım uykumu aldım sonunda

Şuan kahvaltı olarak yarım simit yiyorum,meyve suyu içiyorum

Günaydın canım,
Ohh mis gibi dinlenmişsindir. Tahmin edebiliyorum yorgunluk sonrası nasıl iyi dinlendiğini :)
Ben de zor kalktım sabah. Dün çok fena yorgundum.

Afiyet olsun canım.
Ben de yarım simit ve çay içtim.

geçmiş olsun canım..keşke ağrı kesici alıp yatsaydın

bende hiç keyif yok canımm

ohh afiyet bal şeker olsun canım

Teşekkür ederim canımmm benimmm,sen nasılsın bugün kollarının ağrısı dışında

Hakkaten iyi dinlendim,gece bi ara wc ye kalktım bi baktım annemle babam kavun yiyolar.Annem hemen çağırdı gel bi tanecik yemezsen çok üzülürüm dedi,hemen küçük bi parça attım ağzıma hemen yattım gene

Sana da afiyet olsun canımmm

geçmiş olsun canım..keşke ağrı kesici alıp yatsaydın

bende hiç keyif yok canımm

ohh afiyet bal şeker olsun canım

Bu sırtıma ağrı bir girdi haftalardır çıkmıyor. Bazen artıyor. Boynumu döndüremiyorum şimdi.
Bir de yorgunluk ekleniyor.
Ben dün 21:30'da evdeydim

http://www.trendyol.com/2-Kisilik-Kahve-Fincan---Kadeh-Seti-36-LUN-KVS-IST/UrunDetay/9532/1357782

gülincim şuna baksana çoık güzell..

kollarım ağrısı dışında ii sayılırım canım 6 ya kadar çalışıuorum ama işte mesaiye kalmam gerekiyr off

esencim bir doktorrA GÖRün ,ihmal etme klima çarpmış olabilir..çok geç ya bugün kalırım diye dün kalmadım ama bugünde kalamıcam cuma günüde burda olmak istemiorum oruç tutucam ama umarım regl olmam ,allaha dua ediyorum cuma ve haftasonu tutayım diye

Süper uyumuşsun demekki...
Annem de diyor bana sen kilo verdin o yüzden gücün kalmadı acaba vitamin ilaçları mı alsan napsan :)
Dedim olduuu...
Geç saatlere kadar çalışıyorum, eve gidiyorum oğlanla oynuyorum, gider gitmez yatmıyorum ki
Hangi vücud dayansın bu tempoya.

Dün baya bir gergindim de, oğlan da kafamıza birşeyler fırlatıp duruyor. Yine dayanamadım kızdım peşinden giderken kafasını vurdu biryere. Ağlamaya başladı. Annem de hemen korumaya alıyor, iyi oldu bak gördün mü niye kızıyosun gibisinden.
Benim de sinirlerim tepeme çıktı... Çocuğun önünde bana kızıyor, niye çocuğa kızıyosun diye. Ya kızmıyoruz sesimizi çıkarmıyoruz hala atmaya devam ediyor. Bak ağlıyoruz acıyor diye güzelce anlatıyoruz yine olmuyor. Dün de zaten çok yorgundum onda da çok kızmadım yani. Oğlum niye yapıyosun felan dedim yani.
Annem böyle yapınca sinir oluyorum. Ortam gerildi epey... Çocuğun önünde ikili davranmayalım çocuğun disiplini bozuluyor dedim. Hala devam etti söylenmeye...

Yaaa naptın sen amaaa ben dayanamayıp bunu alırım kiiiii :119:
Ufak şeyleri bırakıp,azcık büyük alayım diye araştırma yaparken,niyeti bozdurdun bana
Çok güzelmiş gerçekten sen alcakmısın?

Aman aman sen zayıflamak için ne kadar emek verdin,vitaminlerle geri al bide

Çocuklara her zaman yumuşak olmakta işe yaramıyo ki,laf dinlemediğinde tabi ki kızıcaksın.Öbür türlü laf dinlemez,ne yaparsa yapsın hoşgörüyle karşılanıcak sanıp disiplinsiz olur.O yüzden hiç üzme kendini bağırdığın için.

Benim de erkek arkadaşımın 2.5 yaşında yeğeni var.Çok şımarıklık yaptığında ananesi bağırıyo,erkek arkadaşım da korumaya alıp annesine kızıyodu niye bağırıosun diye.Ben de bikaç kere uyardım çocuğun önünde koruma onu,annenin lafını dinlemez bi daha diye neyse ki o da farkına vardı,artık yapmıyo

Sağol canım, geçmezse bir şekilde doktora gideceğim artık.

Evet çocuğun önünde sürekli birbirimizi eleştiriyoruz.
Beni sinirlendiren annemin bana kızması iyi oldu bak gördün mü çocuğu niye kovalıyosun diye..
Çocuk artık herşeyi anlıyor, duyuyor.
Ama yani bu kadar da geniş davranılmaz ki. Kızmayı da bilecek çocuk.
Sonra en ufak sesimi yükselttiğimde korkuyor çocuk.
Bilmiyorum da yani, annem çocuğu kız gibi yetiştiriyor. Herşeye ayağım kirlenir , aman ayağıma çöp batar bilmem ne çocuk basmıyor bile çimlere felan...

Bu arada dün akşam söyemesi ayıp çiğ köfte yedim.
İkindin de dondurma yemiştim aslında.
Ama akşam yemeğinden sonra hiçbirşey yemedim.
Kilo vermişim yine..
Demekki işin sırrı hem erken yemek ve akşam yemeğinden sonra yememek.

Çocuk yetiştirmek hakkaten zor bi iş.Bilinçli olmak lazım.
Kızılmayı bilmediğin de dediğin gibi ses yükselince korkar,içine kapanır.
Gerektiğinde ayağı da kirlenicek.Zaten çocuklar apartman da büyüdüğünden ne bi çiçek ne de bi toprak görüyo,arkadaşı olmuyo paylaşmayı bilmeden büyüyolar en azından bbiraz da olsa doğayı tanıma şansı verilmeli gerektiğin de kirlenme özgürlüğü de verilmeli.

Canım konudan çok alakasız bişey diycem özel msja cvp yazamıyorum o yüzden burdan yazıyim dedim. Taç Margot pike takımı 85 TL fiyatı. Taçta 2. üründe %50 indirim kampanyası var aklında bulunsun ben siyah olan nevresim takımı ile beraber aldım nevresim takımı 125 tl pike takımı 42,5 tlye geldi Evkur'dan aldım canım :)
Kusura bakmayın konuya limon sıktım biraz ama :)

Güya annem kendine göre çok özgür yetiştiriyor çocuğu ama çocuk daha çime basmasını bilmiyor. Geçen inan zorla bastırdık. Kirlenir anne kirlenir ayağım diyor. Oğlum bas bişey olmaz burası çimen bak bebekler bile geziyor diye zorlayarak bastırdım. Eee elektriğni de atamıyor çocuklar bu yaşta sinirli oluyorlar.
Ben çok kitaplar okuyorum , aslında annem de okur kitap ama yeniler daha modern yetiştiriyor.
Ama bazı anneler de rahatlık adına çocuğa tüm zararlı şeyleri yediriyolar, yaptırıyolar vs. O da ayrı konu. Annem onlara da göre kat kat daha iyi bakıyor.
Mümkün olduğunca memlekete göndermeye çalışıyorum artık. Orda çocuk yokuştan yürümesini öğrendi :)
Tavuktu böcekti çimdi topraktı görsün :)

Önemli değil tatlımm
Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için
Uygun fiyata almışsın o zaman bi ara Evkur'a uğramalıyım

Evet bide dediğin gibi özgürlük adına tüm zararlı şeyleri yediriyolar.Ben Burgerking'te ya da Mc Donalds'ta bişeyler yiyen çocukları görünce çok üzülüyorum yaa,zaten çok zararlı bide çocuklara yediriyolar.O çocuk hiç yemese tadını da bilmicek.
Ohh yolla oğluşu memlekete çocuk doya doya toprakla oynasın

çok şeker dimi..
büyükler için para biriktir yavrum ya daha 2 sene var diyorsun..
ben gelinimize almayı düşünüyorum abimde kendiside türk kahvesini seviyor.bunlarda içerler diye:)hem doğum günü 31 temmuzda o yüzden bunu alayım diyorum ama doğum günü için olur mu bilemedim..hediye paketide yapmıyorlar ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…