Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Günaydın kuşummm...Ben de bugünün hemencecik bitmesini istiyorumm

nasılsın yorucu bir haftasonu olmuş senin için..

Ben de mesaiye kalacam bugün
Sabah da oğlum anne işe gitmeeee diyordu bana
Aklım evde yani...

bu gitme diye sızlanmaları çok kötü yapıyor insanı ..

ama olsun canım sen onun geleceği için çalışıyorsun canım..

haftaya cumartesi pazar iyi uyucam.:)ramazandan dolayı hep uyurum:)

Ayy insanın içi parçalanır o öyle dedikçe çok zor işin

Evet hem de nasıl kötü oluyorum
Hergün uyuyordu ben işe giderken o zaman sorun olmuyor da...
Ya ne bileyim, bence anneler en az 3 yaşına kadar kendi büyütmeli çocuğunu..
Yine de bazen ikileme yaşıyorum.
Belki başka biriyle evli olsaydım çalışmamayı tercih ederdim diyorum ama yine de mesleğimi öldürürdüm...

Her hafta haftasonu iyi uyuycam diyorum olmuyor benim de...
Yine de haftaiçine göre daha iyi oluyor ama biz daha çok gezmeye odaklanıyoruz. Bir de çocuk haftaiçi sıkılıyor onu gezdirmek adına da mecbur çıkıyoruz. Belki çocuksuz olsak evde tüm gün pineklerdik. Ben gezerek dinleniyorum sanırım :)

Çok yorgunum tatlım yaa içim uyuyo

Ben bile şimdiden dert ediyorum bunu içime.
Çünkü nedense anane/babanenin büyüttüğü çocukla,annenin büyüttüğü çocuk bambaşka oluyo.
Çalışan bi anne için çok zor çocuk bakmak.
Allah yardımcın olsun

çocukla da gezmek ayrı yorucu olsada güzel oluyor.ben hep evde olmak istiyorum valla.haftan 5 günü dışarda olunca haftasonu evde oturup dinlenmek istiyorum temizlik bile yapmak istemiyorum..

benim annem çok güzel bakıyor yiğenime ama işte e olursa olsun çocuk anneyi istiyor ...çok zor bir durum.

Tabiki de ister anne sevgisine benzer mi yaa?Ama yapıcak başka bişeyde her anne kendi büyütmek ister ama şartlar bunu gerektiyo malesef

Yorgun olman normal. Süreki yolculuk yapmışsın canım.
Allahtan annem bakıyor, yoksa çalışamazdım.
Arada da kreş/bakıcı lafları çıkınca kötü oluyorum istemiyorum öyle şeyler diyorum.
Ama artık kreşe vermek istiyorum yarım gün de olsa..
Eşime kalsa tüm gün kreşe verelim umrunda değil..

Aslında çocuk olmasa bu kadar gezermiydik diye düşünüyorum..
Sürekli abisigile felan gitmek isterdi, hayatımız onlara git-gel olurdu...
Biraz da ondan istiyorum çok çalışmayı...
Bir de şuanda sevdiğim bir işteyim. Maddi özgürlüğüm var. Evliliğimde ezilmememin nedenlerinden biri bu.
Bu çok önemli. Yani sadece çocuğuma para biriktiriyorum iyi oluyor vs. diye düz mantık değil herşey.
Ama eşiniz bakış açısına da bağlı herşey tabi...

Tabiki de ister anne sevgisine benzer mi yaa?Ama yapıcak başka bişeyde her anne kendi büyütmek ister ama şartlar bunu gerektiyo malesef

AYNEN ÖYLE CANIM...BEN BİR DÖNEM ÇALIŞIR SONRA ÇIKARIM DİYE DÜŞÜNÜYORUMM..

AKRABA GEZMELERİNİ OLDUM OLASI Hİ,Ç SEVMEMİŞİMDİR..
AYNEN ÖYLE CANIM..MADDİ ÖZGÜRLÜĞÜN OLDUĞUNDA HERŞEYİ KENDİNE GÖRE ALIYORSUN YAPIYORSUN HESAP VERMİYORSUN BU ÇOK GÜZE BİŞEY..

kimi zaman ben diyorumki iyiki hayatımda biri yok,bu sıcaklarda gezmek,makyaj yapmak çok kçt ourdu,ama kimi zamanda olsun istiyorum ya ...

Tüm gün olmasın yaa çok küçük daha,çok yorulur ama yarım gün olursa hem sosyalleşir ona da iyi olur ki arkadaşlarını severse belki senin işe gitmene bu kadar üzülmez,hem de anneciğin yarım gün dinlenir onun için de zordur bu yaştan sonra çocukla ilgilenmek

Kız hayatında biri olmasıyla makyajın ne ilgisi var,ben hafta içi hiç yapmıyorum anca bi kalem belki...İlişki ilerledikçe her halini gördükçe,yanında daha da rahat olunca çokta önemsemiosun ki makyajlı olup olmamayı

Arkadaşlar bir bayanın ekonomik özgürlüğü olması önemli. Bu hani artık klasikleşmiş, kadının ekonomik özgürlüğü olmalı lafı gibi değil biraz tecrübelerimden söylüyorum.
Yabancı ülkelerde doğum yapan kadına en az 3 yıl maaş bağlıyolar. Bırakın ücretsiz izin hakkını felan. Ülkemizde öyle değil..
Bir de erkeğin karışısnda ezik konumunda olabilirsin çalışmadığnda..
Ben sonuçta 1 sene kullandım ücretsiz izin hakkımı, çocuğumu 1,5 yaşına kadar getirdim o bile bana büyük avantaj.
Ama inanın herşey maddiyat için değil.
İlerde bir sorun çıktığında evliliğinizde başınız dik, güçlü olursunuz. Sürekli sızlanan, ağlayan ben napacam ayrılırsam gibi düşüncelerde olmazsınız. Yoksa çocuğunuza 1 tane ev bırakayım aman şartları iyi olsun diye de çalışılmaz.
Ben çalışmadığımda kabus gibi bir hayat beni bekliyor buna eminim...
Psikolojim de bozuk olursa heralde evde 24 saat olsam da çocuğuma iyi bir anne olamam değil mi ?
Kadınların işi her zaman zor...

canım ben biraz üşengeç insanım ya..
belide bundan önceki ilişkimde yaşadığım sorundan dolayı da olabilir bilmiyorumki

Evet tüm günü ben de istemiyorum, karşıyım. Sadece sosyalleşmesi için göndermek istiyorum. Etrafında hiç çocuk yok, biraz da açılsın. Ama uyum sağlamazsa istemezse onu da göndermem. Biraz da 24 saat annemle beraber. Annem de dinlensin değil mi. Ama ben kreş lafını açarsam eşim kesin tüm gün gönderir. Annemi de gönderir
Ben bu konuda çok mücadele ettim, ediyorum...

Sizin ilişki tam oturmuş. Biz evliliğin ilk senesinde bile nişanlı gibiydik, birbirimizi yeni tanıyorduk. Evliliğin ilk senesinde beni kötü halde görmesin diye çaba harcardım..
Zaten sen evlenince de büyük bir süpriz olmayacağını düşünüyorum. Birbirinizi tanıyorsunuz nasıl olsa..

Selam kızlar nasılsınız.
Esencim çok sağol.

Yarın gidiyoruz İstanbul'a inşallah.

Sanırım mikrop kaptım.
Dudağımın kenarında sivilceler çıktı ardı ardına.
Nazar mı değdi nedir

Bi türlü geçiremedim.
Berbat bi haldeyim.
Çok kötü görünüyor kırmızılıklar

Geçmiş olsun canım.
Nazara mı geldin naptın gerçekten.
Mikrobu nerden kaptın ki acaba ?
İstanbul çok sıcak haberin olsun. Ama sen avm'lerde gezersin artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…