Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

gülinciğim sen budaymışsın günaydın canım sen de benim gibi erkencisin herhalde..neyse canım oğlumkahvaltı yerine başımın etini yiyor hadi oyun oynuycam diye ben çıkıyorum arada sırada uğrarım

oooo bayanlar bu ne uyku böyle ben kahvaltımı yaptım şimdi de su içiyorum hadi kalkın artık..aslın da benim de ev işlerine başlamam lazım ama üşeniyorum.... size uykunuzu açıp neşelendirecek bir kaç karikatür

biraz daciddi olalım

Bugün kimse çalışmıyo galba ondan herkes uyuyo,bende saat 2 olsa da gitsem artık evime

Tünaydın şekerlerim nabersiniz
Siirt'teyiz biz, ohh ne güzel
Salı günü de İstanbul'a gidiyoruz inşallah

Naptınız bakalım

Tünaydın şekerlerim nabersiniz
Siirt'teyiz biz, ohh ne güzel
Salı günü de İstanbul'a gidiyoruz inşallah

Naptınız bakalım

iyilik kübracığım senden ne haber beni bekleyen bir sürü iş var ben yapmamak için bahaneler buluyorum mesela şimdi de fruttare yiyorun ama bitirince bismillah deyip başlıycam inşallah çünkü yeterince tembellik yaptım size hayırlı yolculuklar eşinin kontrol tahlilleri iyi çıkmış herhalde
aklıma geldi de sen saçına gölge yaptıracaktın noldu yaptırdın mı görüşmek üzere hoşcakal

su içene kadar bakayım dedim yine kimse yok ... amaan napacaksınız evde zaten gezin tozun ..... ben gezmiyorum burda gezecek yer yok eşinm de gezmeyi sevmiyor lokale takılıyor zaten işlerimde çok görüşürüz yemeğe bakmam lazım bay bay

Merhaba kizlar! Nasilsiniz? Ben gec kalktim itiraf ediyorum :) dun alisverise ciktim yorulmusum bi de gec yatinca anca:) sabah biraz evi topladim. Hepsiburadadan 10-15 gun once aldigim gardrop hala gelmedi(( gelseydi bi an once iyi olacakti... neyse morhipodan aldigim nevresim takimi geldi cok guzelmis:) neyse sekerler hepinizi opuyorum..

Gulincim nasil gecti dugununuz???

Kizlar aksama kisir mi yapayim? Yoksa kabak dolmasiyla yaninda semiz otu salatasi mi?karar veremedim:)

Ben geldim canim ama sen yoksun simdi de ben dun gezdim bugun evdeyim:) hava cok sicak zaten bu havada ancak aksam gezilir:)

Ne yemegi yapiyon kiz? Ben de yemek yapcam bugun:) haftada 1-2 gun anca yapiyom zaten:) camasir sereyim donuyorum... Umarim gelirsin))))

ben geldim ama sanırım geç kaldım ben yine de sana menüyü söyliyim bu gün için domates biber li kabak sote yaptım baharat da koydum yarın için de domatesli biberli patatesli baharatlı patlıcan sote yaptım ikisine de sarımsak da koydum yanında da yoğurt ve domates ile salçalık biber vardı yoğurt naneli ve pulbiberli bir de yayla çorbası ....bugün için işne yaramaz ama yarın için bir fikrin olur

Tesekkurler canım.. Fikrim oldu.. Yayla corbasini da cok severimmm..
Yarin ben de karisik sote yapabilirim:)
Canim cekti:)))
Opuyorum canim.

Selam kizlar, bugun kimse yok heralde. Biz de birazdan disari cikicaz.
Dun tum gun denizdeydik, guzel gecti. Buraya bakamadim.
Gulincim hos geldin.
Kubracim gozun aydin, artik dolasma vakti geldi, evde olmayacaksin.
Kardelencim sana da kolay gelsin, yine islerle ugrasiyosun.
Exicitycim, sbencim sen de iyidindir insallah
Hepinizi optum gorusuruz

Hosgeldin ve gule gule canim.. Sana iyi gezmeler.. İyiyiz biz sen bizi merak etme gezmene eglenmene bak:)

Ohhh mis.. Denize de gittin:) iyi eglenmissindir umarim canim.

Gorusuruz tatlim bu haftasonu burasi baya sakin

Yine ben :)
Bugun de tum gun disardaydik.
Hem piknik yaptik hem alisveris.
Kendime yeni ciciler aldim. Bazisi 36 beden, bazisi 38 beden. Benim beden duruma gore degisiyor :)
Yine burasi sessiz. Herkes geziyor heralde.

Yine ben :)
Bugun de tum gun disardaydik.
Hem piknik yaptik hem alisveris.
Kendime yeni ciciler aldim. Bazisi 36 beden, bazisi 38 beden. Benim beden duruma gore degisiyor :)
Yine burasi sessiz. Herkes geziyor heralde.

Esencim iyi gezdin kiz bu haftasonu:)
Masallah:) ben varim da canim kimse yazmayinca benim de yazasim gelmedi:) ben de cuma gun yaptim alisverisimi:) haftasonu da evde dinlendim:) bedenler markadan markaya degisiyor canım o yuzden normal:)

Yarin muhabbet yine kaldigi yerden devam eder canim:)

Günaydın kızlaaar,
Bugün ilk yazan ben oluyorum sanırım...
Kardelen yazardı her zaman ilk ama bugün erken kalkmadı heralde..
Evet excitycim bu hafta epey bir gezdik ve yorulmuşuz. Haftaya da dinlenmiş değil de yorgun başlamak da enteresan. Ama moral olarak iyi oldu...
Kendime yeni ciciler alınca da iyi oldu :)
36-38 bedenlerden oramı buramı göstermedi demeden alıp giyebilmek çok güzel, bunu bir kez daha yaşadım. 36 beden aldığıma da şaşırdım :)
İnşallah bugün ve bu hafta herkesin güzel geçer diyerekten sayfayı açıyorum :)

Günaydınnn
İnanılmaz yorgun ve uykusuzum şuan
Kafamı masaya koysam bile uyuyabilirim.
Biliyosunuz,Cuma akşamı sabah karşı 4 te yatıp,cumartesi 8 de kalkıp işe gelmiştim.
Dinlenemeden,dün sabah 8 de evden bi çıktık İstanbul'a gittik.
Akşam 8 e kadar gezdik, hava o kadar sıcaktı ki turşu gibi olduk.
Ardından 8 de düğüne gittik gece 12'de yola çıktık ve ben anca 2.30 da kendimi yatakta buldum
Veee sonuç:Şuan işteyim ve ölüyorummmmmmmmmmmmmmm

güünaydın kızlar iyi hafalar diyorum ve bugünün hemen bitmesini istiyorum ama mesaiye kalabilirm

hiç çalkışasım yok bugün uykum var ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…