Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

ılla suratsız olacaksın hıç bısıyden memnun kalmayacaksın hep elestıreceksın karsındakı dusmusse rezıl edeceksın o zaman senden ıyısı olmayacak mıllet zoru sevıyo anam

ne bıleyım bısıyler yazmak ıstıyorum elım gıtmıyo bole bı bıtkınlık var ustumde canım sıkılıyor ya ben herkesı mutlu etmeye calısıyorum herkez bana farklı bakıyo gerı zekalı felan dıılım espırıyı gulmeyı sevıyorum ama ınsanlar espırı yaptıgımda anlamayacak kadar gerı zekalı çıkıyo ya bunaldım kendımı deyıstırmek ıstıyorum artık baskaları benı guldurmeye calıssın bana yardım et esen bı akıl ver

Canım niye herkesi memnun etmeye çalışıyorsun ki ?
Bir de bu kişiler kimler ?
Kıymet bilmeyen kişilerse salla gitsin...

Kizlar sizce temizlik mi yapayim? Alisverise mi cikayim?

Tabiki alışveriş :)

ya ben herseyden memnun kaldıgım ıcın kımse memnun etmeye calısmıyo ama suratsız bırını memnun etmek ıcın kendılerını paralıyolar offffffffffffffffffffffffffff neden ben boyleyım yaaa

ılla suratsız olacaksın hıç bısıyden memnun kalmayacaksın hep elestıreceksın karsındakı dusmusse rezıl edeceksın o zaman senden ıyısı olmayacak mıllet zoru sevıyo anam

Suratsızlık değil de, sürekli atak durumunda olup, altta buzağı arıycaksın. Karşındakine niyet sorgulaması çekeceksin. Öyle saf saf herkese iyi niyetle yaklaşmayacaksın !

Amaaan böyle desem de iyi niyetimi kaybetmek istemiyorum ben.
Sadece biraz daha dikkatli olup , kötü niyetli insanları tesbit edip ona göre davranacaksın.

ya ben herseyden memnun kaldıgım ıcın kımse memnun etmeye calısmıyo ama suratsız bırını memnun etmek ıcın kendılerını paralıyolar offffffffffffffffffffffffffff neden ben boyleyım yaaa

Kim hayatından memnun değil ve bu kişiyi kimler memnun etmeye çalışıyor da senin kıymetini bilmiyolar ?

ıste demekkı ben safım ya gercekten ınsanlar okadar kucuk hesap pesındekı ben baska bı dunyada yasıyorum sanırım kabullenemıyorum boyle ınsanların varlıgını haklısın bundan sonra daha dıkkatlı yasıycam :KK43:

aman canım boşver sen suratsızlıkta yapsan o zaman da aaa sadece yalan çok suratsız derler o yüzden sallamıcaksın .insanlar nankörler canım hiçbirşekilde yaranamazsın

ya nasılsa benı önemsemıyolar nasılsa sorun çıkartmaz dıye herkesın fıkrı alınıyo ben etkısız eleman herkese destek oldum herkese ya en son gorumcem bırını bulmuş kayın valdem ıstemıyomuş kız bana anlattı durumu evlenmek ıstıyomuş kayınvaldem actı azını yumdu gozunu benı sucluyo kızımın aklını çeldın dıye bananeyse tanımam bıle oglanı sadece gorumcem bırı var dedı bana o kadar bılgım sadece offf bunaldım yaa

Hosgeldin kiz:) Alismisiz sadeceyalana fatos demek farkli geldi:)
Canim benim ya uzme kendini. Hayat neseni hicbir zaman kaybetme hic kimse icin degmez. Sen de takma onlari madem onlar da seni takmiyo. Kayinvaliden de farkindadir herseyin seni kendine yakin gordugunden seni suclamistir. Annemizin arkadaslarimiza kizmasi degil de bize kizmasi gibi. Bosver takma kafana salla gitsin..

ıstıfamı verdım bu aşktan kaderımı yazarım en bastan anladım kı ınsanların kalbı ya demır yada tastan

iyi akşamlaaar :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
ben geldim nihayet
fatoş canım hoşgeldin ..ama biraz dertli geldin galiba... takma kafana canım ...insanlar böyle işte...insan ilşkilerinde ben de safımdır herkesi kendim gibi bilir herşeylerini paylaşırım ama somra onlar bir şekilde niyetini belli edince yıkılırım..kendini kötü hissetmeni anlıyorum ....naparsın böyle böylle tanıycaz insanları..sen de bundan sonra seni hakedenlere göster sevgini iyiliğini...gerçi ben daha başaramadım ama sen azından farkına varmışsın durumu... sen bizimle takıl biz seni anlıyoruz

Kizlar nasilsiniz dicem ama herkes yatti herhalde! Esen de denize hazirlik yapiyordur:) iyi geceler kizlar opuyorum hepinizi.. Ben de film seyrediyorum:KK66:

günaydın 08.30 da kalktım bu saate kadar spor yaptım sizler daha kalkmadınız herhalde...kendimi iyi hissediyorum bugün ..biraz sonrada kahvaltı yapacağım kahvaltı menüm
domates
salatalık
kırmızı ve yeşil biber
haşlanmış yumurta
biraz semizoto vemaydanoz
peynir yalmnız ben peyniri öyle kibrit kutusu hesabı yemiyorum ama abartmıyorumda
tam buğday ekmeği küçük 2 dilim
bol miktarda şekersiz çay,kahvaltıdan sonra da bol su içmeye çalışırım

sizler napıyosunuz kimse olmadığına göre yatıyorsunuz herhalde..güzel bir hafta sonu dilerim size

Günaydınnn
Çok yorgunum,bitkinim bugün
Sabaha karşı 3 gibi geldik eve ve anca 4 yattım,8 de kalktım ölüyorum uykusuzluktan

X