Selülit Hem Zayıfla Hem Selülitlerden Kurtul (Denediklerim Ve Sonuç Aldıklarıma Bir Göz Atın)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kızlar yaptım lahanamı.dün akşam yaptım.lahanamı tarife göre koydum maydonoz ekledim
kaynattım soğudu.yatmadan bir bardak içtim.
kalanınıda sabah uyanır uyanmaz içtim.
gece eve gidince bida yapcam.bu şekilde olur demi?

sslm psiqo ... ha sabahtan akşama yapıp içmişsim ha geceden sabaha farkeden bişe olmaz... sonuçta aradan geçen süre aynı... yatmadan içmenve sabah aç karnına çmende çok iyi... limon sıkmayı unuma içerken içine.... kolay gelsin iyi haberlerini bekliyoruz

ilahı paressss : ))) akşamları uğruyorumarada ama sen olmuyosun ... 21:00 -22:00 arası genelde ...

ben 3 gündür yapıorum çok afedersiniz bağırsaklar çok güzel çalışıo ben hergün doğadan form çay içerdim kaç gündür içmiorum süper çok teşekkürler arkadasım emeğine sağlık a.s.

kızlar bu lahanayı maydonozu kaynatınca posasını napıonuz.atıyorum ya içim acıyor.
birde bu tarif sadece selülit içinmi zayıflamaya etkisi varmı?

Valla arkadaşım o kadar güzel yazmışsın ki hiç not almadım direk yazıcıdan çıkardım bütün yazını :dance: Birazdan yapmaya başlıcam maskenin malzemelerini de haftsonu alıp başlıyorum çatlaklardan önce biraz toparlansn vücut sonra onlarla ilgilenicem artık

işe yaramasına sevindim :)
haklısın bağırsakları iyi çalıştırıyor (hatta fazla iyi :))) vucuttan toksinlri atıp hücreleri yenileyi özelliğide var lahananın hihoyyyt

kolay gelsin diyeym o zaman umarım işe yarar :)
çatlaklar için bi çözüm bulduysan yaz valaha ekliyoruz dört gözle bide yapalım :)

kızlar bu lahanayı maydonozu kaynatınca posasını napıonuz.atıyorum ya içim acıyor.
birde bu tarif sadece selülit içinmi zayıflamaya etkisi varmı?

slm arkadaşım...
lahana hem zayıflatıyor hemde selülitlere iyi geliyor bunu yanında toksin atıyo ve vucudu sıklaştırıyor :)
mucize gibi bişe yani...
aslında hayatımızda daima olması gereken bişey
lahana posasına gelince onunla ne yapılırki vallaha bilmiyorum bilen vasa paylaşsın hep birlikte öğrenelim

canım ya bu dediğin beyaz lahanamı ??
benm boyum 1.70, kilom 56-57 falan. ama üst bedenle alt beden arasında cok fark var, sanki 2 ayrı insana ait gibi.yani bütün kilo bel altında toplanmış,ne göbek var ne göğüs ((genetik yani. popom ve baldırlarm cok kalın benm, acaba onlardada işe yararmı, malum üstte verecek bi kilo yok, bende denicem mutlaka.

kalkemde yapem bari iyicene şiştim tuz neyin atabiliyosmu buna bacılar yada baharat neyin koyuluyomu yani koysam bişey olurmu öle boş içemem ben büyük ihtimalle

selülit maskesini uygulamasak olurmuu??
sadece lahana suyu ile olmazmi??

kokusu,tadı abartıldığı gibi değilmiş yav çok korkuttu bu kk nın hatunları klava: acık kimyon attım acık biber öle içtim ama bidahakine sadece kimyon atıcam kokusu yok zaten (oda gaza iyi geliyo demişlerdi ondan) limon şartmı bacım bide limonsuz içtim ben :uhm: pazara kadar yapıcam sona tartılır sonucu sölerim bacular a.s.

kızlar 1 haftayı bitirdim.mola verdim 3 gün bakam.şimdilik bi zayıflama yok.ama regl haftamdayım belki ondandır.2 hafta daha denicem.

kalkemde yapem bari iyicene şiştim tuz neyin atabiliyosmu buna bacılar yada baharat neyin koyuluyomu yani koysam bişey olurmu öle boş içemem ben büyük ihtimalle

malesef hiç bir şey koyulmuyor içine tuz baharat herhangi bişe olmayacak sadece tarifteki şeyler... :çok üzgünüm:

tarifte herhangi bir baharat yok ve ben limonlu yaptım paressss umarım senin uyguladığın şekilde de işe yarar

slm tweety ...
boyun ve kilon aslında çok orantılı ... bide bel ve göğüslerden şikayet etmişsin bende tam tersiydi ... bende eskiden fazlalıklarım keşke kalçamda basenimde olsaydıda bu belm kalın olmasaydı göğüslerim bu derece büyük olmasaydı der durrudum yazıflayınca orantılandılar ama hala o şekilde bi bayan olmayıisterdim doğrusu...
Bence senin fiziğindeki bayanlar daha seksi oluyorlar
bak lopeze :)))
Atalar boşuna dememiş yemeğin salçalısı kadının kalçalısı diye eee bunu söleyen atada bi erkek olduğuna göre tezim doğrulanıyor :))

tarifte herhangi bir baharat yok ve ben limonlu yaptım paressss umarım senin uyguladığın şekilde de işe yarar

valla bacım attım kimyonu içtim hiç içmemekten iyidir hatta yenisini kaynattım içip yatıcam şimdi. İşe yaramasada denemedik demeyiz dimi yerimseniben

saol pimpirikli rahatlattın canım beni :) kızlar ben bunu yapmaya karar vermiştimya evde beyaz lahana yok sanıyodum, mutfağa gittim bide ne göreyim, ocakta lahanalar haşlanıyo, meğer annem turşu yapıyomuş.:))) tabii o suyu döktürmedim. maydonozsuzdu ama olsun yinede koydum bardağa. biraz soğumasını bekledim ve içtim ama nasıl içtim. kızlaarr cook berbattt bişeey bu yaaa senağlama umarım devam edebilirim, bide hergün yapmaya üşenirim, bakalım artık işe yarasa, 3 günde 1 yapıp 3 gün içerim,tabi içebilirsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…