Selülit Hem Zayıfla Hem Selülitlerden Kurtul (Denediklerim Ve Sonuç Aldıklarıma Bir Göz Atın)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
saol pimpirikli rahatlattın canım beni :) kızlar ben bunu yapmaya karar vermiştimya evde beyaz lahana yok sanıyodum, mutfağa gittim bide ne göreyim, ocakta lahanalar haşlanıyo, meğer annem turşu yapıyomuş.:))) tabii o suyu döktürmedim. maydonozsuzdu ama olsun yinede koydum bardağa. biraz soğumasını bekledim ve içtim ama nasıl içtim. kızlaarr cook berbattt bişeey bu yaaa senağlama umarım devam edebilirim, bide hergün yapmaya üşenirim, bakalım artık işe yarasa, 3 günde 1 yapıp 3 gün içerim,tabi içebilirsem

tweety :)))
içine limon sıkaan eğer bir bardağa 2 yemek kaığı kadar içmeden önce tadı hem braz daha iyi oluyor hemde limonun yağ yakıcı özelliğinden faydalanmış oluyosun...
bide öyle dene bakalım ne olacak

valla bacım attım kimyonu içtim hiç içmemekten iyidir hatta yenisini kaynattım içip yatıcam şimdi. İşe yaramasada denemedik demeyiz dimi yerimseniben

demek o kadar kötü oldu yaw tadı kimyon girinceişin içine üzüldüm senin adına...
umarım işe yarar arkadaşım ve fit bi vucudun olur...
alışveriş yaparken beenn kaç diye sorarlarsa 36 demeyi nasip etsin Allah :teytey:

demek o kadar kötü oldu yaw tadı kimyon girinceişin içine üzüldüm senin adına...
umarım işe yarar arkadaşım ve fit bi vucudun olur...
alışveriş yaparken beenn kaç diye sorarlarsa 36 demeyi nasip etsin Allah :teytey:

Bi yanlış anlaşılma var bacum CADIARZU Ben tadının abartıldığı kadar kötü olmadığını yazmıştım. İlk yapmamda bolca baharat atmışyım korkumdan içemem diye. Sonra baktım tadı kötü değil sadece kimyon attım oda gaz alıyomuş diye. Biri atma yazmıştı sade içilecek senmiydin hatırlamıyorum bende böyle tüketiyorum hiç içmemekten iyidir yazmıştım yerimseniben

Bi yanlış anlaşılma var bacum CADIARZU Ben tadının abartıldığı kadar kötü olmadığını yazmıştım. İlk yapmamda bolca baharat atmışyım korkumdan içemem diye. Sonra baktım tadı kötü değil sadece kimyon attım oda gaz alıyomuş diye. Biri atma yazmıştı sade içilecek senmiydin hatırlamıyorum bende böyle tüketiyorum hiç içmemekten iyidir yazmıştım yerimseniben

kusura bakma aarkadaşım ben yanlış anlamışım demekki :tomato:
evet sade içilecek diyen bendim ama dediğin doğru hiç içmemekten daha iyidir
umarım işe yarar kolay gelsin

slm arkadaslar bende lahana suyu içiyorum.2.haftam tabi önce kilomu söyleyeyim size 1.62boy 81.900 kilom idi.şimdi 75 oldum.yani13günde bir arkadasım önermişti banada hemen basladım.ancak görenler 10kilo vermişsindir falan diyo cok inceldim.gercekten çok ii bu lahana suyu tabi bu arada yememede dikkat ediyorum . ve cok mutluyum arkadaslar lütfen devam edin sevgiler

benim kilo problemim yok ama malesef selilütler başımın belası :KK43:
verdiğin maskeyi deneyeceğim çok teşekkürler :)

herkese selam a.s.

lahana ve maydonoz suyunu az önce denedim ilk başta anlamadım ama bardağın sonuna doğru içim bi tuhaf oldu :1shok: tadı gerçekten iyi değil

inşallah faydasını görürüm şakkıdı

canım ya bu dediğin beyaz lahanamı ??
benm boyum 1.70, kilom 56-57 falan. ama üst bedenle alt beden arasında cok fark var, sanki 2 ayrı insana ait gibi.yani bütün kilo bel altında toplanmış,ne göbek var ne göğüs :KK43:((genetik yani. popom ve baldırlarm cok kalın benm, acaba onlardada işe yararmı, malum üstte verecek bi kilo yok, bende denicem mutlaka.

tweety sanki kendini deilde beni tarif etmişsin canım yaaadelikafaduldena.saynı vü
cut özelliklerine sahibiz..benim geçen sene bu kdar fazla ve selülitli değildi alt kısmım aama bu sene ne yaptımda böle iğrenç selülitler ve fazlalığım oldu anlıyamadım:uhm:..bu arada ben kahve daha çok selülitleri azltır diye biliyodum.bu sene hiç içmediğim kadar kahveye alıştım.ondanmı acaba böyle oldum yaa?ama anladım ki bu lahana kürüne baaşlaması gereknlerdenim..pazardan sonra bende başlıyayım bari yoksa bu yaz plajda giysilerle oturmak zorunda kalıcam:tomato::1no2:kıslarr hepinizin kürü yarasın inşallah...

canım sen bi dene bakalım, ne olacak. inşallah işe yarar. benm midemi bulandırdı içemedim, bide üşengeçim zaten hergün yapmaya üşendim :eek: ama ne olursa olsun bi ara bende baslıcam. sonucu bildir canımm

Arkadaşlar haftasoru kil maskesini uyguladım. Sürdüm sürüştürdüm üzerine folyomu sardım hemen yorganın altına girdim. Aman allahım bir yanmaya başladım bir yanmaya başladım ki 15 dakika sonra kendimi banyoya zor attım. Yıkadığımda cildim yer yer kızarmıştı, hani güneşte kalırsınızda kıpkırmızı olursunuzya aynen öyle. Hatta ben korktum üzerine yanık kremi sürdüm. Yaklaşık 15 dakika kadar yanması devam etti. Sonra hafifler gibi oldu ama şu an işyerinde bile biraz sızlıyor. Ben yanlış birşey yapmadığımı zannediyorum ama cildim çok mu hassas acaba bilemiyorum. Yada bu yaşadıklarım normalmi tarifi veren arkadaş bana yardımcı olursa sevinirim. Yada maskeyi benden başka uygulayan varmı ve aynı şeyleri yaşadılarmı acaba...

Arkadaşlar maskeyi tüm bacakta denemeden önce lütfen küçük bir bölgenizde deneyin çünkü şuan sol bacağımda iki tane yanığım var. Küçük küçük nokta halindede kızarıklıklar var bacaklarımda. Allahtan hemen banyoya koşmuşum belkide daha büyük yanıklarım olacaktı. Ben maskeyi kötülemiyorum sakın yanlış anlamayın ama benim başıma gelen budur ve belkide cildim çok hassas, benim gibi cildi hassas olan arkadaşlar lütfen tüm vücutta denemeden önce test etsinler.

canım sen bi dene bakalım, ne olacak. inşallah işe yarar. benm midemi bulandırdı içemedim, bide üşengeçim zaten hergün yapmaya üşendim :eek: ama ne olursa olsun bi ara bende baslıcam. sonucu bildir canımm

canım bi kez denedim ama bende içemiyeceğim galiba..kafamçokkarıştıartık doğru düzgün taze lahanada kalmadı..pazarlarda daha ne zamana kadar buluruz ki lahanayı?bu kürü özellikle taze şu kalın yapraklı lahanaların üsteki bir kaç yaprağını attıktan sonra iç yapraklardan yapmak gerekiyormuş..:nazar:

Arkadaşlar haftasoru kil maskesini uyguladım. Sürdüm sürüştürdüm üzerine folyomu sardım hemen yorganın altına girdim. Aman allahım bir yanmaya başladım bir yanmaya başladım ki 15 dakika sonra kendimi banyoya zor attım. Yıkadığımda cildim yer yer kızarmıştı, hani güneşte kalırsınızda kıpkırmızı olursunuzya aynen öyle. Hatta ben korktum üzerine yanık kremi sürdüm. Yaklaşık 15 dakika kadar yanması devam etti. Sonra hafifler gibi oldu ama şu an işyerinde bile biraz sızlıyor. Ben yanlış birşey yapmadığımı zannediyorum ama cildim çok mu hassas acaba bilemiyorum. Yada bu yaşadıklarım normalmi tarifi veren arkadaş bana yardımcı olursa sevinirim. Yada maskeyi benden başka uygulayan varmı ve aynı şeyleri yaşadılarmı acaba...

mrb arkadaşım abaşına gelene çok üzüldüm işlerim nedeniyle çoktandır bakamıyordum buraya msjını gördüm ve inan çok suçlandım ama dediğim gibi ben kendime uyguladım hafifbi kızarıklıktan başka birşey olmadı oda 10 dakika içinde geçti dediğin gbi cildin çok hassas olabilir anlamadımki :KK43:
inan zarar vermek için yazmadım işe yarasın diye yazdım tühh daha beter olmuş istemedn kaş yapayım derken göz çıkarmışım...
orda yanma hissini veren tarçındır acaba tarçınıı çok kaçırdın ?

şimdi nasılsın peki ?

yazan arkadaşa çok teşekkür ederim bu gün okudum iş çıkışı gidip lahana alcam hemen deniycem

ben bi haftadır içiyorum tadınada alıştım aratık sade içebiliyorum ama heryerimden sivilce attı küçükküçük resmen böle yağlı gibi derim :1no2: sizdede böyle oldumu bendemi bi sorun var. bi arkadaş toksinleri atıyo gözeneklerden ondan sık yıkan geçer dedi ama hergün duşalıyorum yetmiyo yinede sanki güneş kıremine bulanmış gibiyim

mrb arkadaşım abaşına gelene çok üzüldüm işlerim nedeniyle çoktandır bakamıyordum buraya msjını gördüm ve inan çok suçlandım ama dediğim gibi ben kendime uyguladım hafifbi kızarıklıktan başka birşey olmadı oda 10 dakika içinde geçti dediğin gbi cildin çok hassas olabilir anlamadımki :KK43:
inan zarar vermek için yazmadım işe yarasın diye yazdım tühh daha beter olmuş istemedn kaş yapayım derken göz çıkarmışım...
orda yanma hissini veren tarçındır acaba tarçınıı çok kaçırdın ?

şimdi nasılsın peki ?

Üzülmene gerek yok arkadaşım sen kendinde denemiş sonuçlarını görmüş bizimle paylaşmışsın. Benim cildim hassas demekki, ben daha öncede bahsettiğim gibi 15 dakika zor dayandım. İyikide hemen yıkamışım. Benim şu anda tek bacağımın iki yeri bozuk para büyüklüğünde yandı, önce kabuk bağladı, kabuk düştükten sonrada pembe bir iz kaldı.Denemek isteyen arkadaşlara önerim şudur ki: tüm bölgeye denemeden önce küçük bir yerde deneyin lütfen, özellikle cildi hassas olanlar dikkatli olsun. Ayrıca maskeyi benden başkası denemedimi acaba merak ettim...

X