Selülit Hem Zayıfla Hem Selülitlerden Kurtul (Denediklerim Ve Sonuç Aldıklarıma Bir Göz Atın)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
daha iyi olmuş aslında,limonun da yağ yakıcı özelliği var ne de olsa:) bu arada maydonozu ben de ayrıca yiyordum hala da yemeye çalışıyorum o da çok etkiliymiş.

evet maydonoz çok faydalalı... yaw bide onun salatası var böle ince ince kıyıyorsun üstüne biraz yağ damlatıyorsun sonra sumak ve biraz limon üüstünde tuz mis gibi oluyor valla strese birebirmiş diye duydum ama ben daha çok tadıyla ilgileniyorum sositosositosositososito

bende denicem umarim sendeki gibi ise yarar . ben birde masaj olayini cok duyuyorum lenf dranej masaji selulit icin cok iyi geliyormus fikri olan var mi acaba ?

bende denicem umarim sendeki gibi ise yarar . ben birde masaj olayini cok duyuyorum lenf dranej masaji selulit icin cok iyi geliyormus fikri olan var mi acaba ?

öle bi dolu masj tekniği duymuştum bayada işe yarıyormuş ama onun için vakit lazım en basit masaj için en az hergün bi yarım saatini ayıracaksın :bbo: üşeniyorum yaw bi atabilsem şu işengeçliği üstümden iyi olacak ama olmuyo işte işin kolayına kaçıyorum : ))) umarım sende de işe yarar bu formul :Saruboceq: insanın alışverişte ve aynaya bakınca kendini iyi hissetmesi çok güzel

Son düzenleme:
canım cok tesekkürler şimd ocakta lahanam ve maydonuzum var.birazdan deniycem:))

canım umarım işe yarar ... iyi haberlerini bekliyorum... bu arada ek bişe daha diyeceğim bi dikkat et bakalım annem yapıyor bu dyeti yaklaşık 1 haftadır ve kırışıklarım azalıyor yüzüm aydınlandı dinç hissediyorum falan diyor delikafadulden ben dinç hissetmiştim ama yüzümde bir etki olup olmadığına bakmamıştım : )) bi dikkat etsene işe yarıyomu ki umarım yarar mucize olur :1hug: gerçi annem psikolajikmanda etkileniyor olabilir: ))))

canım ya ben şimdi yapıyorum ben lahanayı ama merak ettim sen özel bir diyet uyguladınmıyaparken ben 7 kilo vermek istiyorum sen 11 kiloyu ne kadar zamanda verdin

canım ya ben şimdi yapıyorum ben lahanayı ama merak ettim sen özel bir diyet uyguladınmıyaparken ben 7 kilo vermek istiyorum sen 11 kiloyu ne kadar zamanda verdin

slm canım ... hayır özel bir diyet yapmana gerek yok sadece yediklerine dikkat etmen yeterli olacaktır... fazla yağlı (örneğin kızartma) pirinç pilavı gibi şeyler yememeye özn göstermelisin... bu kadar arkadaşım umarım işe yarar... :enbuyukkk:

su sıralar lahana suyuyla ilgileniyodum bunu görmem denk düştü teşekürler :lepi:

ben içiyorum 7. günümdeyim her sabah yapması zor ama biraz da katlanmak lazım.tek problemim lahanın aşırı gaz yapması.

ben içiyorum 7. günümdeyim her sabah yapması zor ama biraz da katlanmak lazım.tek problemim lahanın aşırı gaz yapması.

evet o konuda haklısın onu yazmayı unuttum :tomato: hatırlattığın için saol... bu lahana suyu biraz gaz yapıyor hatta bayabir yapıyor ama buda bağırsakların rahatlamasından kaynaklanıyor sanırsam... o dönemde bende aynı sorunu yaşamıştım ama ne yapalım gülü seven dikenine katlanır...sırnaşık şey

arkadaşlar bu arada söylemeyi unuttuğum bir şey daha var...
lahana suyunu yaptığını zaman içinde yüzünüzde ve vucunuzda cilt üzerinde yağlanma olabilir... bu lahananın yağları dışarı attığının göstergesi... dont panik ... rejime devam kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar bu arada söylemeyi unuttuğum bir şey daha var...
lahana suyunu yaptığını zaman içinde yüzünüzde ve vucunuzda cilt üzerinde yağlanma olabilir... bu lahananın yağları dışarı attığının göstergesi... dont panik ... rejime devam kaydirigubbakcemile2
peki bu lahana suyuu ne kadar süre devam ettirecegiz meselea su kadar zamnda bu kadar kiloyu verdin hani bazı böyle diyetleri arada bir kesmek gerekiyormuş ya o bakımdan bi de tabii neticeyi ne zaman alıyoruz

peki bu lahana suyuu ne kadar süre devam ettirecegiz meselea su kadar zamnda bu kadar kiloyu verdin hani bazı böyle diyetleri arada bir kesmek gerekiyormuş ya o bakımdan bi de tabii neticeyi ne zaman alıyoruz

zeynepcim mrb... aslında konuya hepsini ayrınntılı yazdım ama sanırsam atladın orayı... öncelikle başlamadan ilk sayfayı iyi bi okumanı tavsiye ediyorum çünkü daha bir çok şeyi ayrıntısıyla bulacaksın orda belki sana uymayan bir yan vardır...... gerçi biraz uzun olmuş ben olsam bende atlayarak okurum :1rolleyes:
bu diyeti 7 gün durup 3 gün ara vererek yapacaksın ve bunu 3 kere tekrar edeceksin .. yani toplamda 21 gün lahana suyu içeceksin her yedi güne 3 gün ara vererek.
sonuçlarına gelince ben 21 gün içtim toplam 11 kilo verdim... annem uyguluyor şuanda ikinci haftasında 4 kilo verdi... ama o yemesine pek dikkat etmiyor laf aramızda : )))
umarım sende uygulayıp çok faydasını görürsün canım a.s.

canım ben sana yine bişi soracam 7 günlük zamanım bitti 3 daha bekledim bugün yine içmeye başlıyacam hiç kilo vermedim ilk başlarda verilmiyomu birde 3gün neden ara veriyoruz hergün içsek neolur 3 günlük aralar sanki diyetin bozulmasına sebep veriyo kilo veremedimya acaba yanlış bişeylermi yapıyorum dikkat ediyorum ama çokmu kaynatıyorum acaba bazen 6 dk falan kaynıyo 1 2 dkdan bişey olmaz diye düşünüyorum birde küçük yapraklı maydonoz bulamıyorum normal maydonoz var manavda öyle olsunmu çok soru sordum demi umarım sıkılmazsın cvp yazarken şimdiden tşkler

canım ben sana yine bişi soracam 7 günlük zamanım bitti 3 daha bekledim bugün yine içmeye başlıyacam hiç kilo vermedim ilk başlarda verilmiyomu birde 3gün neden ara veriyoruz hergün içsek neolur 3 günlük aralar sanki diyetin bozulmasına sebep veriyo kilo veremedimya acaba yanlış bişeylermi yapıyorum dikkat ediyorum ama çokmu kaynatıyorum acaba bazen 6 dk falan kaynıyo 1 2 dkdan bişey olmaz diye düşünüyorum birde küçük yapraklı maydonoz bulamıyorum normal maydonoz var manavda öyle olsunmu çok soru sordum demi umarım sıkılmazsın cvp yazarken şimdiden tşkler
mrb almina... sıkılmak ne demek yardımcı olabilirsem ne ala....
şimdi gelelim sorularına... ilk önce şunu söyleyyeim gerçekten üzüldüm kilo veremediğine nerde yanlışlık oluyor anlamadım :1shok: bende senin gibi ilk yedi günde ara verdim 3 gün ama daha sonraki yedi günde ara vermeden devam etmiştim herhangi bir sorun yaşamadım... ilk günler senin tam tersine çok hızlı kilo vermiştim daha sonraki günler azalmıştı verdiğim kilo sayısı ve toplamda 11 kilo vermiştim ... 1-2 dakki fazla kaynatmakla yada maydanozun büyük olmasıyla bi ilgisi olduğunuda sanmıyorum... burda asıl olan malzemelerin taze olması... bu senin bünyenle ilgili olabilir:sm_confused: bana kilonu ve boyunu bi yazarmısın... (burdan yazmaya çekinirsen özelden msj atabilirsin ) bide vucudunda sıklaşmadamı hissetmedin en azından onu hissetmen lazımdı ? bunlara göre bir sonuca varalım ..
gerçekten çok üzüldüm arkadaşım onca çileye katlanıp hiç kilo vermemene... şöyle bir durumda var bazı insanların bir kilosu var ve sabitleniyor... örneğin 65 kilosun kilo veriyosun diyette 61 oluyosun ve bi süre kilo veremiyosun bekliyosun vücud o sabitlemeyi kırınca tekrar kilo vermeye başlıyosun... böyle bir durumda yaşıyor olabilirsin... ben sana elimden gelen yardımı yapacağım sen beni bilgilendirdiğin sürece sorun nerde anlarız birlikte olmazsa farklı şeyler deneriz canını sıkma lütfen... cevabınıbekleyeceğim...a.s.

PıMPıRıKLı ben de başladım dünden bu yana ama içine maydonoz koymuyordum . bugün seni okudum artık maydonozlu yapacağım. sonuçlarını burda paylaşırım sizinle. umarım kilo verebilirim. yalnız lahananın büyüğünü alsam o ölçülere tenceredeki suyafazla gelir gibi. orta boy mu alsam? bugün alışverişe gitcem de :)

arkadaşım harikasın sen ya ben de böyle denenmiş ve içten uygulanan bi tedavi istiyordum ve buldum şu sıralar biraz yoğunum ama ilk fırsatta uyguluyacağm ama sana bi şey sormak istiyorum sende çatlak var mıydı? Bu yaptığın maske çatlaklara da iyi gelir mi acaba merak ediyorum çünkü selülitten çok çatlak sorunum var :/

X