Selülit Hem Zayıfla Hem Selülitlerden Kurtul (Denediklerim Ve Sonuç Aldıklarıma Bir Göz Atın)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Benim de bir sorum var, zayıflama amaçlı uygularken bazı yerlerde söylenildiği gibi kafein içeren ürünlerden uzak durdun mu, yoksa rahatlıkla için mi? Ben kahve içmeden duramam da (

cocostar slm... umarım iyisindir?
sevindim başlamana diyete bi yerden başlamak lazım... maydano ve lahana suyunun çok fazla faydalı yönü var sadece zayıflatmaklada kalmıyor... internetten bakarsan lahana suyunun faydaları diye göreceksin ne demek istediğimi... umarım sende de işe yaraa arkadaşım..
şimdi gelelim soruna: taze olsun nası olurs olsun... yalnız eğer küçük yapraklı kullanacaksan 8 yerine 16 yaprak koyman lazım... biliyorum fazla gibi görünüyor ama kaynayan suya bunları atınca bi cisimle bastır şöyle lahanaların hepsi kaynayan suyla temas etsin... zaten ardından sönüyor lahanalar 2 dakkika içinde yani fazla gelmiyor... ağzı kapalı yapmayı unutma arkadaşım bu arada ... umarım işe yarar sonuçlarını bekliyorum... kolay gelsin arkadaşım ...

Benim de bir sorum var, zayıflama amaçlı uygularken bazı yerlerde söylenildiği gibi kafein içeren ürünlerden uzak durdun mu, yoksa rahatlıkla için mi? Ben kahve içmeden duramam da (

slm akasya umarım iyisindir? sana bu konuda net bişey söyleyemeyeceğim... çünkü kahveyi çayı çok içen biri değilim... haftada 1-2 türk kahvesi belki içiyorum : )) ama sana duyduklarımı söyleyeyeim bu konu hakkında ;
kafeinli içecekler bağışıklık yapar ki sende de görüyoruz bırakamıyorum kahvesiz duramam demişsin : )
selülit çıkardığını duydum (ki ben az içtiğim halde bende de selülit vardı tüm selülitleri kafeine bağlamak doğru değil yani ama hızlandırıcı yayıcı etkisi olduğuda ıspatlanmış bir durum)
bide bu tip içeceklerin dikkat toplayıcı yönlerinin olduğunu duymuştum... fakat bu artık bağışıklık haline geldiği için sende bu etkiside ortadan kalkacak ve vucut buna tepki vermeyecektir bi süre sonra( aynı şöyle düşün türk kahvesine alışıyosun ve gece içsende artık uykunu kaçırmıyor)
artı ve eksilerine şöyle göz gezdirince kafeinli içecekler pek bişeye yaramıyor... bence uzak durmakta fayda var tabii gene sen bilirsin insanın alışkanlıklarından kopması zordur biliyorum ama herkes irade sahibi bence bırakabilirsin arkadaşımm... kolay gelsin

mnryc teşekkür ederim öncelikle...
soruna gelince ben önceden yüzücüydüm üniversite 2 ye kadar günde 4-5 kilometre yüzüyor yarışlara katılıyodum fakat dersler yoğun gelmeye başlayonca bıraktım... tabi vucut bırakınca çok fazla kilo almaya başladım ardından bide bel rahaysızlığı geçirip 2 aya yakın kıpırdamadan yattım.... sonuç tombalak bişe oldum ve hızlı kilo almam sonucunda bi dolu çatlak oluştu vucudumun belirli bölgelerinde ki bunların başında göğüs bölgesi geliyor... yaptıklarım zayıflamamam selülitleri yok etmeme yaradı ama çatlakların sadece 100 de 10 unu anca geçirdi... çatlak tedavisi için nerdeyse her yola başvurdum ama gitselerde bi süre sonra geri geliyorlar ... bunlardan kurtulmamnın tek yolu spor yapmak arkadaşım ama sürekli yapmak düzenli ve belirli periyotlarda ve benimde buna ayıracak ne vaktim nede ruhum var : ) başlasamda sonu gelmiyor yanii...
çatlaklar için bunun dışında bi tavsiye biliyosan paylaş çünkü benimde derdim : )))

Sağol tatlım çok iyiyim.. Ben kahveyi bırakmak istemiyorum ya, çok seviyorum.. Bir tek kötü alışkanlığım da o olsun şu hayatta-tatlicadiarzu- Saraçoğlu'nun kitabında falan bu lahana kürüyle beraber kahve içmeyin diyormuş, o açıdan sordum.. Yine de günde 1 fincanla sınırlayacağım bu süreçte.. İnşallah sonuç olumlu olur.. Çok kilo sıkıntım yok ama yaza girmeden -2/3 kilo her zaman iyidir değil mi

Ah arkadaşım ben de çözümü bulur bulmaz paylaşıcam zaten herkesle :çok üzgünüm: Bu arada gerçekten çok ilgilisin bütün soruları cevaplıyosun çok teşekkür ederiiimm :1hug:

pimpirikli sirf bu sicakkanli anlatimin ve yardimin icin bnde denemeye karar verdmkaydirigubbakcemile5 simdi koydum atese yemegide yiyeli 2 saat oldu tam sirasi yani gelişmeleri yazicam:)benm tam 4 kilo fazlam var baslamadan söliyim :)

canım benim ilgine çok tşk ederim kilom 63 boyumda 1.60 ben sebebinide biliyorum aslında kilo vermememin pek dikkat etmiyorum yediğime içtiğime nasıl olsa lahana suyuda içiyorum diyorum çok vermesemde 2 3 kilo veririm diye düşündüm ama hiç veremedim bugünde yapmayı canım istemedi niyeyse ama yinede illaki faydası olmuştur çünki lahananın çok faydası var başka şeylerede tşk ederim sana en azından başka yönden faydasının görmüştürüm eminim k i b

slm akasya ben onun kitabına şöyle bi bakmıştım ama kahve içmeyin gibi bir şeye raslamadım lahana küründe :1shok: en iyisi bi kitap markete girip yeniden incelemk bak şimdi kendimden şüphe ettim : )) umarım işe yarar canım diyet dediğin gibi yaza girmeden toplamak lazım vücudu ... kendine iyi bak caanım iyi sonuçlarını bekliyorum

slm almina... doğruyu söylemek gerekirse 7-ila 10 kilo arasında bi kilo vermen gerek... bunu canını sıkmak için söylemiyorum sadece bildiğimi paylaşmak istiyorum... lahana suyu içemesende bence bi yerden başlamalısın... başka yöntemlerde var.. yediğine dikkat etmediğin sürece neyaparsan yap boş ((((( bende senin gibiydim yiyioordum sürekli işhahım süperdir... sebze falan sevmem bide ben bel rahatsızlığı sporu brakma bide bu iştah beni baya bi tombul yapmıştı... sen gene iyisin ben 1.70 boyundayı o zamanlar kilom 80 olmuştu nerdeyse ve senin gibi her defasında pes ediyordum yemek daha cazip geliyordu... bi gün bi baktım dışardan şöyle bi kendime allahım ne hale gelmişim... o gün bugündür dikkat ediyorum istemessemde ve inan zayıflamakla birlikte birçok ahatsızlıımda ortadan kalktı... güzel görünmek güzel ama sağlık için en önemlisizayıf olmak şart umarım bi gün sende bunu başarırsın canım. kendine iyi bak

Ah arkadaşım ben de çözümü bulur bulmaz paylaşıcam zaten herkesle :çok üzgünüm: Bu arada gerçekten çok ilgilisin bütün soruları cevaplıyosun çok teşekkür ederiiimm :1hug:

ben teşekkür ederim mngygc a.s. umarım anlattıklarımişe yarar çünkü ende aynı sorunları yaşadım o zamanki ruh halimi hatırlıyorumda kabus gibiydi delikafadulden o yüzden bende şimdi aynı durumda olanların bi an önce kurtulmasını istiyrum... bu arada bu çatlakları araştırmaya devam ediyorum kesin ve yan etkisiz bişe bulup deneyecem bakalım işe yara yaramaz bende buraya yazacam : ))) kendine iyi bak canım bende sana teşekkür ederim bu uzaktan ama sıcak sohbet için

pimpirikli sirf bu sicakkanli anlatimin ve yardimin icin bnde denemeye karar verdmkaydirigubbakcemile5 simdi koydum atese yemegide yiyeli 2 saat oldu tam sirasi yani gelişmeleri yazicam:)benm tam 4 kilo fazlam var baslamadan söliyim :)

canan : ) seni gördüğüme sevindim sohbet odasında azda olsa bişeler paylaşmıştık adaşım belki hatırlarsın : )))) umarım işe yarar canım anlattıklarım aklıma yazdım 4 kilo fazlan olduğunu takipteyim haberin olsun :1rolleyes: lahana suyunu içerke tadı kötü geldikçe beni an: ))) ama çok söylenme arkamdan bu ne biçim şeymiş diye... kendine iy bak canım çokkk güzel haberlerini bekliyorum. kolay gelsin

zaten karar vermiştim bunu yapmaya ama senden uzun uzun açıklamalı duyduğum iyi oldu teşekkürler ilk fırsatta deniycem a.s. bu gaz olayını napsak acaba zaten normaldede çok gazım olur -tatlicadiarzu-

bende denemeye başlıyorum bunu kararımı verdim.
benimde 3 kilo vermem gerekiyor.
işe yarıcağını düşünüyorum.öpüyorum

zaten karar vermiştim bunu yapmaya ama senden uzun uzun açıklamalı duyduğum iyi oldu teşekkürler ilk fırsatta deniycem a.s. bu gaz olayını napsak acaba zaten normaldede çok gazım olur -tatlicadiarzu-

slm paresssss ... umarım iyisinidr?
birazdam olduysa n mutlu bana... umarım işe yarar gelişmeleri bekliyorum senden...
gaz olayına gelince vallaha onun için yapacak bişe bulamadım tek söyleyebileceğimkimsenin olmadığı boş bir alan bulman delikafadulden ben öle yapıyodum...
kolay gelsin canım :1hug:

iyiyim hemşo nolduki kötümü gördün beni :jeyyar:

aldım lahanayı maydonos katamam ben çok feci bi tecrübem var onunla 3 gün miğdemin bulantısı geçmedi aylarca ağzıma vurmadım. Allah mecbur bırakmasın bidaha tövbe yani:bbo: yaparsam sonucu yazarım canım bi hafta için iki kg versem kafi bana hadi 1 olsun onada razıyım altı üstü 4 kg vericem a.s.

:) ilahi yaw beni güldürdün allahta seni güldürsün hemşo : ) yok kötü görmedim ama lahana suyunu içereken yüzünün aldığı şekli görmek isterdim delikafadulden verirsin yaw zaten az vereceğin kilo... sen yaparsın sen aslansın sen kaplansın sen zayıflarsın ara gazınıda verip sevgilerimi gönderiyoum sana kndine iyi bak : ) :1hug:

ay ne güldüm ya he aslanım ölü aslan :dilcikar: kısss sen bırak konuyu falan geyiğe gel sohbet edek ne lahanasıymış sositososito kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tadı kötü dediler zati onu biliyorumda denemek istiyorum yinede gözüm açık gitmiyeyim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…