Hediye!

Teşekkürler arkadaşlar. Hem okuyor hem çalışıyor ama şöyle mesela başka şehirlerden makyaj için yanına gidenler oluyor. Aşırı iyi yapıyor iyi de para kazanıyor bundan. Freelance yapıyor. Kendine bir yer açmayı düşünüyor yakın zamanda. Acaba açacağı yer için mi hediye alsam. Çeyrek ayıp olur yani çok eski usül olur.
Kol saati, bileklik veya kolye cok sik olur. Hatira hepsi. Benim fikrim😊

Pandora bana çocuk bileziği gibi geliyor. Yarın zor durumda satsa bir kuruş değeri yok. Eğer böyle şeyleri takacak bütçesi yoksa kolunda gören çakma ucuz zanneder. Bence alma:) madem makyaja meraklı kaliteli bir mağazadan hediye çeki verebilirsin. Hediye çeki ayıp olur dersen birkaç parça set alırsın değiştirmek fişi içinde verirsin

Pandora bana çocuk bileziği gibi geliyor. Yarın zor durumda satsa bir kuruş değeri yok. Eğer böyle şeyleri takacak bütçesi yoksa kolunda gören çakma ucuz zanneder. Bence alma:) madem makyaja meraklı kaliteli bir mağazadan hediye çeki verebilirsin. Hediye çeki ayıp olur dersen birkaç parça set alırsın değiştirmek fişi içinde verirsin
Yok hediye çeki olur. Ama sanırım hatıra kalması için bir bileklik ya da kolye alacağım.
Volvo alacaksan da yarın gelir 12 ay kuş sütüyle beslerim seni, haber edeyim dedım😂
Eheheehe volvoya 12 ay az 12 yıl olur 😂😂😂

Belediye dağıtmış gibi herkeste var, ben pek beğenmiyorum o yüzden hem modası da geçti sırf viral oldu diye herkes alıyor dedi abshsslalsjdhdsm
Yaşıtlarından biraz farklı zevkleri sanırım ama şöyle diyeyim makyajla aşırı ilgilenir. Acaba böyle özel seri bir makyaj ürünü mü alsam?

Laflara bak hele hele…
Bana alın Donya hanım çok heves ettiyseniz🥰😌😌😌

YA AHAAHAHAH bu mesajı görmemişim kusura bakmayın. Ya çeyrek ne bileyim ayıp olur yeni gelin değil bi şey değil 😂😂
Çeyrek çok duygusuz bir hediye hatta bence hediye bile değil. Ha direkt parayı çıkarıp vermişsiniz ha çeyreği. Düğün, bebek görmesi dışında kimseye öyle bir şey almazdım. 😁

X