hediye telaşıı yardımmm

ayy kızlar valla içim cok sıkılmıştı bu konuda yazdıklarınız ve yardımlarınız için teşekkürlerra.s.

şimdi aklıma gelen bir fikri yazıyorum, hatta bir gün ben de yapabilirim bunu!

eminim boş bir bloknot ya da defter bulabilirsin. ilk sayfaya sabırla tek tek sayfaları çevirmesini yaz. sonra da espri yeteneğini(umarım vardır:)) kullan! mesela her sayfaya bir kelime yaz. Ama şaşırtıcı olsun, yani bir cümleyi kelime kelime yaz, onun tahmin edeceği şekilde bitirme ama lafı dolandırdıkça dolandır, "ama, derken, tam o sırada" vb. kelimelerle uzattıkça uzat ve finali tabii ki ona olan sevgini ifade eden kelimelerle yap.

hmm, ya bizim de yıldönümümüz yakında, bana da iyi fikir oldu, beynimi çalıştırttığın için teşekkürler!a.s.

şimdi aklıma gelen bir fikri yazıyorum, hatta bir gün ben de yapabilirim bunu!

eminim boş bir bloknot ya da defter bulabilirsin. ilk sayfaya sabırla tek tek sayfaları çevirmesini yaz. sonra da espri yeteneğini(umarım vardır:)) kullan! mesela her sayfaya bir kelime yaz. Ama şaşırtıcı olsun, yani bir cümleyi kelime kelime yaz, onun tahmin edeceği şekilde bitirme ama lafı dolandırdıkça dolandır, "ama, derken, tam o sırada" vb. kelimelerle uzattıkça uzat ve finali tabii ki ona olan sevgini ifade eden kelimelerle yap.

hmm, ya bizim de yıldönümümüz yakında, bana da iyi fikir oldu, beynimi çalıştırttığın için teşekkürler!a.s.

hımm olabilirrrryerimseniben

bır kutu hazırla en ıyısı onu bır guzelce susle.ıcıne de kızların dedıgı gıbı mektup.fotograflar yazılar onun sevdıgı cıkolata ısıne yarayacak kucuk seyler koy.kucuk seylere de anlamlı kucuk notlar.

öğrencilerine çok sewdiğin birinin doğum günü olduğunu söle ve sevdiğin kişi için onlardan mektup yazmalarını iste öğrencilerin yazdığı mektupları hediye paketi yap ayyy ne romantikk kaydirigubbakcemile2

ewet bu çok guzel bı fıkır tşkler amaaa ben bu sene 1. sınıf okutuyorum :a015:

öğrencilerine çok sewdiğin birinin doğum günü olduğunu söle ve sevdiğin kişi için onlardan mektup yazmalarını iste öğrencilerin yazdığı mektupları hediye paketi yap ayyy ne romantikk kaydirigubbakcemile2

ama ilerisi için harıka gercekten tşklerr canım

kızlar bunlar guzel fikirler ama sunuda belirtiyım secenegim okadar az ki ikimizde dag basında ögretmenız o başka köyde ben başka köydeyım ve ulasim yok giresunda dag basındayız yani offff:sm_confused:

ee o zaman yapılacak şey belli bizatihi gitmen yahu bundan güzel hediye mi olur:dance::teytey:

bence hediyenin degeri sevgilinin ne istedigi ile orantılı
neyi sevdigini ögren ve ona göre bişi yap derim

ayy wallahi hiç bişey uymuyo durumakaydirigubbakcemile3
bi arkadaşın ögrencılere mektup yazdırma fikri güzekmiş ama 1. sınıf olunca
olmuyo tabisırnaşık şey içinden gelen ne varsa onu yap imkanların dogrultusundafisfisfis.. en mutlu edecek sey olur heralde..

X