hediye seçimi acillll

doras

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2008
266
2
arkadaşlar değer verdiğiniz saygın bir beyefendiye ne gibi bir hediye alırdınız???ancak bu kişiyle resmi bir ilişki sözkonusuysa....ve size yardımları olduysa...sevgiler...

şu parlak beyaz kristal camlardan yapılmış masa saatleri var ya onlardan olabilir bak...yada adının yazdığı dolma kalemlik...

Kaliteli bir dolmakalem yada koldüğmesi en şık hediye olacaktır.
Ama özel zevklerini biliyorsan o doğrultuda hediye de alabilirsin. Pipo seviyorsa pipo almak gibi, yada dağcılık seviyorsa kaliteli bir matara olabilir.

meraba canım kaliteli bir gömlek ve kravat uygun olur bence

Erkek giyim firmalarının çok güzel setleri oluyor cüzdan, kol düğmesi ve kalem şeklinde tavsiye ederim. Hoş bir hediye bence.

kol düğmesi olabilir hoş bie saat kalıcı olur en azından saatin arkasına dileklerini yazdırabilirsin

bak arkadaşım masa saati olarak bu tür birşeyler seçebilirsin...

kravat ve kol düğmesi kombinesi de gayet hoş bir seçim olabilir...

ilk okudugumda kol dügmesi geçti aklımdan ne yalan söyleyeyim.hem çok şık olur hemde çok abartılı olmaz.gidipte çok pahalı bir saat almak bence abartı olur bence.zaten çogu arkadasım da yazmış kol dügmesi çok iyi olur.yada çalışma ortamı için hoş bir tablo da olabilir.

arkadaşlar çok saolun...ben de kararımı verdim sayılır..şık kol düğmeleri ya da kaliteli bir kalem almayı düşünüyorum...sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…