Sevgilim ve en iyi arkadaşı (kumam)

Herkese çok teşekkür ederim, anladım ki çok doğru sezmişim ve düşüncelerimde haklıymışım çünkü hepimiz aynı sonuca varmışız. Ayrılma kararı aldım, hala kendiside yazmadı ve aramadığına göre oda bu kanaatte diye düşünüyorum. Böyle bitiriyorum yani.
Ha yok eğer ararsa ve açıklama yada özür dilerse bile benim gözümden o kadar düştü ki, buz kesti o derece soğudum ondan bu yüzden veda edip bir daha arama diyeceğim. Stratejim bu şekilde.
yoksa sizce her yerden engellemelimiyim? Aramızda hiç bir zaman saygısızlık, şiddet vb olmadı yani bence saygı duyar bir daha arama beni dersem?
Yo niye engelleyeceksiniz ki ?
İlla ki size ulaşacaktır o bekleyin bakalım.
Sonra yüz yüze karşınıza alıp konuşun ve bitirmek istiyorsanız o şekilde bitirin telefonla değil.

Medeni bir şekilde ayrıldık, çok üzücü olsada en azından birbirimizi kırmadan oldu. Hiç açıklama yapmadı, bisex kelimesine takıldı ordan kendiside ayrılalım dedi. Sizide güncelleyeyim diye düşündüm
Hahahaha gerçekler ağır gelmiş malesef.
Valla ben sizin için sevindim. Hayır diyelim ki adam biseksuel değil yine de böyle arkadaş sevgili ayrımı yapamayan birinden hayır gelmezdi bı yerde patlardi bu ilişki.
Hiç üzülmeyin değmez.

Iyi aksamlar, beni üzen bi tartışma hakkında sizlerin fikrini almak isterim. 🙏

Sevdigim adamın en iyi ahiretligim dediği bir arkadaşı var, ilk konuşmalarımızdan beri sürekli bahseder ve aramıza hiç bir nedenle giremezsın diye ikaz eder. Ben ilişkilerini normal karşıladım, en eski en yakın arkadaşı ve en zor zamanların da yanında kalan tek kişi. Benimle de ilk tanıştırdığı kişi. Buraya kadar herşey normaldi ama bir gün kıyaslama yaparak “sen X kadar önemlisin benim için, seni kıyaslayabileceğim tek insan o” dedi, benim hiç hoşuma gitmedi bu kıyaslama çünkü sen eşit gördüğünü kıyaslarsın öyle değil mi? oysa yâr yârdir, arkadaş arkadaş. Ne gerek var ikisini kıyaslamaya?

Sonra çok sıklıkla X ile bana karışma derdi konuşmalarımızda, benim hiç öyle bir şeye yeltenmediğim halde yani durduk yere, oysa çok şukur akıldan noksan değilim, bir şeyin veya kişinin ne kadar önemli olduğunu sizin için bir defa yahut iki defa tekrar ederseniz tutarım aklımda ve saygı duyarım değer verdiğim için. Ama bu kadar göze batırarak söylemek neden?

En son bardağı taşıran bana “evlendiğimizde de X gece üç te ararsa senin koynundan ayrılır giderim yanına” oldu. Bir insan evini barkını eşini gecenin bir yarısı kankisinin canı sıkılıyor diye bırakıp gider mi? Normal mi? Hani deseydi darda olur, ihtiyacı olur, yardıma muhtaç olur arar giderim, anlardım ama senim koynundan kalkar giderim çok çirkin bir cümle olmadı mı?

Yapısal olarak en kötüsünü düşünürüm ve düşündüm de, birazda öfkeyle kalktım gittim adama sen biseksüel misin diye sordum 🤣🤭 iki gündür görüşmüyoruz ve konuşmuyoruz. Çok mu ağır oldu? Abartıyor muyum?

Yat kalk dua et sevgilin evlenmeden söylemiş bunları. Uzak dur böylelerinden.

Haklısınız, büyüyememiş ve ergenlikte gibi arkadaşlarını ön planda tutan insanlardan hiç haz etmem. Aileden sonra arkadaş gelir. Ne iğrenç ve saçma bir şey bu ya bana da biseksüel gibi geldi. Kendine itiraf edemediği şeyi siz söylediniz diye bozuldu belki de o kadar.

Çok iyi demişsiniz :)
Yok o isterse hemen giderim, onun için canımı veririm karrrdeşim tavırları kurtlar vadisi izleyip örnek alan erkek tipi gibi. Böyle her şeyi abartı abartı yaşayan insanlar itici geliyor bana. Anneci de olur böyle tipler annem ne derse o garip anam gibi gibi.
İyi yapmışsın o yazsa bile sen yazma bas tekmeyi ne uğraşacaksın kankisiyle yaşlansın koyun koyuna:)

Medeni bir şekilde ayrıldık, çok üzücü olsada en azından birbirimizi kırmadan oldu. Hiç açıklama yapmadı, bisex kelimesine takıldı ordan kendiside ayrılalım dedi. Sizide güncelleyeyim diye düşündüm
şahsi fikrim normal biri olsaydı asla bitirmezdi. muhtemelen kulağınıza kar suyu kaçtığının farkında ve rezil olmamak için ayrılığı kabul etti. verilmiş sadakaniz varmış Allah korumuş. gözünüz aydın diyeyim. bir hayır yapin

Hahahaha gerçekler ağır gelmiş malesef.
Valla ben sizin için sevindim. Hayır diyelim ki adam biseksuel değil yine de böyle arkadaş sevgili ayrımı yapamayan birinden hayır gelmezdi bı yerde patlardi bu ilişki.
Hiç üzülmeyin değmez.
Kendimi biliyorum ben ya, yapamazdım sonu hep ayrılık olurdu çünkü bi evlilikten istediğim bu değil. Evine barkına düşkün, sadık sevgi dolu bir eş isterim, hepimiz gibi, daha azına razı olmadan. Üzüntüm toz pembeyken herşey onunla kurduğum hayallere, işte onlara çok üzülüyorum, ve ilk masum duygularımı onla harcamış olmama. Ders oldu ne diyelim. Teşekkür ederim 🙏

Sevdigim adamın en iyi ahiretligim dediği bir arkadaşı var, ilk konuşmalarımızdan beri sürekli bahseder ve aramıza hiç bir nedenle giremezsın diye ikaz eder. Ben ilişkilerini normal karşıladım, en eski en yakın arkadaşı ve en zor zamanların da yanında kalan tek kişi. Benimle de ilk tanıştırdığı kişi. Buraya kadar herşey normaldi ama bir gün kıyaslama yaparak “sen X kadar önemlisin benim için, seni kıyaslayabileceğim tek insan o” dedi, benim hiç hoşuma gitmedi bu kıyaslama çünkü sen eşit gördüğünü kıyaslarsın öyle değil mi? oysa yâr yârdir, arkadaş arkadaş. Ne gerek var ikisini kıyaslamaya?

Sonra çok sıklıkla X ile bana karışma derdi konuşmalarımızda, benim hiç öyle bir şeye yeltenmediğim halde yani durduk yere, oysa çok şukur akıldan noksan değilim, bir şeyin veya kişinin ne kadar önemli olduğunu sizin için bir defa yahut iki defa tekrar ederseniz tutarım aklımda ve saygı duyarım değer verdiğim için. Ama bu kadar göze batırarak söylemek neden?

En son bardağı taşıran bana “evlendiğimizde de X gece üç te ararsa senin koynundan ayrılır giderim yanına” oldu. Bir insan evini barkını eşini gecenin bir yarısı kankisinin canı sıkılıyor diye bırakıp gider mi? Normal mi? Hani deseydi darda olur, ihtiyacı olur, yardıma muhtaç olur arar giderim, anlardım ama senim koynundan kalkar giderim çok çirkin bir cümle olmadı mı?

Yapısal olarak en kötüsünü düşünürüm ve düşündüm de, birazda öfkeyle kalktım gittim adama sen biseksüel misin diye sordum 🤣🤭 iki gündür görüşmüyoruz ve konuşmuyoruz. Çok mu ağır oldu? Abartıyor muyum?
Geçenlerde burda kız arkadaşıyla aynı evi paylaşan birinin konusu vardı, onda da sizin ex te de kendilerine bile itiraf edemedikleri gizli bi bisexsüellik, gizli bi aşk sezdim. Yani durup dururken ikinizi kıyaslaması hatta kıyaslama bile değil sürekli onun sizden üstün olduğunu anlatması sürekli ondan bahsetmesi hiç normal değil. İnsan aşık olduğundan böyle bahsedip durur arkadaşından değil

Ben 29 o 34, benim ilk ciddi ilişkim. Kankisi evli barklı çocuğu olacak, bu salak hala kankim de kandim diyor . Ama bu konu dışında gerçekten aradığım erkek özelliklerinin hepsini taşıyor 😩
E peki evli barklı çocuk bekleyen adam sürekli sizin ex le takılabiliyor mu? Hani normal arkadaşlıklarda şöyle oluyor çünkü, insan evlenince öyle eskisi kadar sık görüşemiyor vs

E peki evli barklı çocuk bekleyen adam sürekli sizin ex le takılabiliyor mu? Hani normal arkadaşlıklarda şöyle oluyor çünkü, insan evlenince öyle eskisi kadar sık görüşemiyor vs
Harry potter 🤭
Evet sürekli ondan bahseder her görüştüğümüz de, bazı telefon konuşmalarımızda bile konu ona gelirdi ya şimdi geri dönük bir analiz yapacak olursam. Her fırsatta beraberdiler hatta “ X’in eşi bize bir şey demiyor sende demezsin değil mi? yeri gelir gezeriz yeri gelir tatile erkek erkeğe çıkarız ama bak gerçekten sadece X ile böyleyim” derdi. Yerini hazırlıyormuş oda olmadı, artık bende net gizli bisex olduklarını düşünüyorum.

Siz başlıkta kumam deyince önce bu kankası kız zannederek konuyu okudum "Senin koynundan çıkar onun yanına giderim" kısmına gelince de ohaa dedim. Sonra siz biseksuel misin? dedim deyince erkek olduğunu anladım. Yani hepimizin kankası var, evet çok değerlidir falan. Benim kankam beni gecenin 3ünde arasa (mutlaka büyük bir derdi vardır) ben de eşimin koynundan çıkar yanına giderim, eşim de beni arabayla bırakır zaten. Yani kankası var anladık da insan bunu sevgilisine bu kadar da abartılı şekilde vurgulamaz ki, erkek arkadaşınızın bu davranışı bana hiç normal gelmedi. Biseksüel mi?'den önce şu geldi aklıma acaba erkek arkadaşınız daha önce bir kız arkadaşıyla kankası nedeniyle büyük bir sorun mu yaşadı acaba ki böyle bunu abartılı şekilde vurguluyor? Hiç normal değil.

Ben olsam bende sorardım. Sizin g*tünüz başınız ayrı oynuyor derdim.

Bunu demekte geç bile kalmışsınız, ben olsam ondan çok bahsettigini fark eder fark etmez “hayırdır ne iş” derdim. Normal bir erkek eşine bir başka erkeği detaylı bir şekilde anlatmaz, senden üstün gördüğünden heşe hiç bahsetmez. Tepkinizi tavrınızı ölçmüş. Bu arada ayrılma sebebi siz durumu fark ettiğiniz için, çünkü sizinle paravan evlilik yapacaktı siz fark edince duyulmasın diye ayrıldı.

Senin koynundan kalkar giderim nedir yahu nasıl bir varoşluk bu. İhtiyacı olduğunda hepimiz arkadaşlarımızın yardımına gideriz bunu dile getirmenin mantığını anlayamadım durum karışık aralarında bence 😂

X