Sevgilim ve en iyi arkadaşı (kumam)

Iyi aksamlar, beni üzen bi tartışma hakkında sizlerin fikrini almak isterim. 🙏

Sevdigim adamın en iyi ahiretligim dediği bir arkadaşı var, ilk konuşmalarımızdan beri sürekli bahseder ve aramıza hiç bir nedenle giremezsın diye ikaz eder. Ben ilişkilerini normal karşıladım, en eski en yakın arkadaşı ve en zor zamanların da yanında kalan tek kişi. Benimle de ilk tanıştırdığı kişi. Buraya kadar herşey normaldi ama bir gün kıyaslama yaparak “sen X kadar önemlisin benim için, seni kıyaslayabileceğim tek insan o” dedi, benim hiç hoşuma gitmedi bu kıyaslama çünkü sen eşit gördüğünü kıyaslarsın öyle değil mi? oysa yâr yârdir, arkadaş arkadaş. Ne gerek var ikisini kıyaslamaya?

Sonra çok sıklıkla X ile bana karışma derdi konuşmalarımızda, benim hiç öyle bir şeye yeltenmediğim halde yani durduk yere, oysa çok şukur akıldan noksan değilim, bir şeyin veya kişinin ne kadar önemli olduğunu sizin için bir defa yahut iki defa tekrar ederseniz tutarım aklımda ve saygı duyarım değer verdiğim için. Ama bu kadar göze batırarak söylemek neden?

En son bardağı taşıran bana “evlendiğimizde de X gece üç te ararsa senin koynundan ayrılır giderim yanına” oldu. Bir insan evini barkını eşini gecenin bir yarısı kankisinin canı sıkılıyor diye bırakıp gider mi? Normal mi? Hani deseydi darda olur, ihtiyacı olur, yardıma muhtaç olur arar giderim, anlardım ama senim koynundan kalkar giderim çok çirkin bir cümle olmadı mı?

Yapısal olarak en kötüsünü düşünürüm ve düşündüm de, birazda öfkeyle kalktım gittim adama sen biseksüel misin diye sordum 🤣🤭 iki gündür görüşmüyoruz ve konuşmuyoruz. Çok mu ağır oldu? Abartıyor muyum?
Iyi demissin fazla bile dayandin 😂 bu davranislariyla biseksüeldir kesin benim de o aklima geldi cevap vermedi mi bunun üzerine?😅

Bu erkekler beyinlerin yerinde ne var acaba çok merak ediyorum. Kendi minik zekasızlığıyla önemli olduğunu anlatmaya çalışmış da yuh yani.

Kankasına dişli bir sevgili bulun bakın ne oluyor.

Iyi aksamlar, beni üzen bi tartışma hakkında sizlerin fikrini almak isterim. 🙏

Sevdigim adamın en iyi ahiretligim dediği bir arkadaşı var, ilk konuşmalarımızdan beri sürekli bahseder ve aramıza hiç bir nedenle giremezsın diye ikaz eder. Ben ilişkilerini normal karşıladım, en eski en yakın arkadaşı ve en zor zamanların da yanında kalan tek kişi. Benimle de ilk tanıştırdığı kişi. Buraya kadar herşey normaldi ama bir gün kıyaslama yaparak “sen X kadar önemlisin benim için, seni kıyaslayabileceğim tek insan o” dedi, benim hiç hoşuma gitmedi bu kıyaslama çünkü sen eşit gördüğünü kıyaslarsın öyle değil mi? oysa yâr yârdir, arkadaş arkadaş. Ne gerek var ikisini kıyaslamaya?

Sonra çok sıklıkla X ile bana karışma derdi konuşmalarımızda, benim hiç öyle bir şeye yeltenmediğim halde yani durduk yere, oysa çok şukur akıldan noksan değilim, bir şeyin veya kişinin ne kadar önemli olduğunu sizin için bir defa yahut iki defa tekrar ederseniz tutarım aklımda ve saygı duyarım değer verdiğim için. Ama bu kadar göze batırarak söylemek neden?

En son bardağı taşıran bana “evlendiğimizde de X gece üç te ararsa senin koynundan ayrılır giderim yanına” oldu. Bir insan evini barkını eşini gecenin bir yarısı kankisinin canı sıkılıyor diye bırakıp gider mi? Normal mi? Hani deseydi darda olur, ihtiyacı olur, yardıma muhtaç olur arar giderim, anlardım ama senim koynundan kalkar giderim çok çirkin bir cümle olmadı mı?

Yapısal olarak en kötüsünü düşünürüm ve düşündüm de, birazda öfkeyle kalktım gittim adama sen biseksüel misin diye sordum 🤣🤭 iki gündür görüşmüyoruz ve konuşmuyoruz. Çok mu ağır oldu? Abartıyor muyum?
Yol ver gitsin. Barışalım edelim sınırımı bilicem bir daha olmayacak gibi laflarla barışmaya çalışırsada inanma. Bu adam değişmez. Numara yapar evlenince eskiye döner pişmanlığınla kalırsın. Gitsin kankasının koynuna girsin.
Yanlış anlama arkadaşı olamaz olayı falan değil ancak sınırı bilmeli. Bizimde samimi arkadaşlarımız var ancak sınırını yerini biliriz.

Arkadaş güzel şeydir ama evlilik hayatıyla arkadaşlığı karıştırmak kötü şeydir.
Gecenin üçünde koynumdan çıkıp arkadaşına koşacak adamdan koca olmaz.
Eşim arkadaşlarına özellikle bir iki tanesine çok düşkünde bak evlendim 10 sene oldu hala bu çok datlu arkadaşlarının eşime bıraktıkları borçları ödüyoruz.
Arkadaşarıda evlendi barklandı, yılda bir işleri düşerse arıyorlar geçen biriyle telefonda görüştüler adamın çocuğu olmuş 8 ay önce hamilelikten vs hiç haberi yok tabi eşimin 😁
Bizde hele bir dört ayaklı olda ondan sonra konuş derler böyle muhabbetler için ama gercekten arkadaş delisi insanla yaşamak çok zor.
Eşim hala dönem dönem bir iki senelik arkadaşlarının sözlerini benim söyledigimden daha çok önemser hep başına bir iş gelir umursamam bile haalletsin banane isterse hapislik hacizlik olsun hiç takmam.

Ben 29 o 34, benim ilk ciddi ilişkim. Kankisi evli barklı çocuğu olacak, bu salak hala kankim de kandim diyor . Ama bu konu dışında gerçekten aradığım erkek özelliklerinin hepsini taşıyor 😩
Peki bu kankisi sık sık görüşüyor mu sevgilinizle?
Eşiyle falan tanıştınız mı ? Nasıl bir aile hayatları var ?
Ben çok ciddi bir şekilde biseksuel olduklarını düşünüyorum ikisininde.
Ülkemizde o kadar çok böyle evlilik var ki inanamazsiniz.
34 yaşına gelmiş adam sevgili eş arkadaş bunların ayrımını yapar çünkü.

tüm bu lafları durduk yere mi etti bu adam yoksa sen mi sordun? mesela düğün gecemizde x arasa koynumdan kalkar gider misin sorusuna evet demesiyle durduk yere bu cümleyi kendisinin kurması arasında fark var bence. ilkinde ciddi olmayabilir, seni kızdırmak ve sürekli kendini onunla kıyasladığın için şakaya vurmuş olabilir, ikincisi için yorumum yok, biseksüel yorumu yerinde olmuş :KK70:

Herkese çok teşekkür ederim, anladım ki çok doğru sezmişim ve düşüncelerimde haklıymışım çünkü hepimiz aynı sonuca varmışız. Ayrılma kararı aldım, hala kendiside yazmadı ve aramadığına göre oda bu kanaatte diye düşünüyorum. Böyle bitiriyorum yani.
Ha yok eğer ararsa ve açıklama yada özür dilerse bile benim gözümden o kadar düştü ki, buz kesti o derece soğudum ondan bu yüzden veda edip bir daha arama diyeceğim. Stratejim bu şekilde.
yoksa sizce her yerden engellemelimiyim? Aramızda hiç bir zaman saygısızlık, şiddet vb olmadı yani bence saygı duyar bir daha arama beni dersem?

Yazdıklarınızı okurken bu adam kankam dediği diğer kıza aşık ama kız yüz vermiyor, o yüzden konu sahibi ile birlikte diye düşünerek okudum. Sonunda diğer tarafın da erkek olduğunu öğrenince küçük bir şok oldu benim için.
Ama düşündüklerim hala geçerli, sevgiliniz kankasına aşık.
İnsan sevdiği insanı sürekli anlatma ihtiyacı duyar, sizinki de kankasını dilinden düşürmüyor. Bir de sürekli size yerinizi hatırlatması çok gereksiz. Biseksüel misin lafınıza da eve düşen yıldırım tepkisi göstermesi her şeyi doğruluyor. Ortada iki gün konuşmayacak bir mevzu yok, dediği her şeyle haketmiş o lafı.
Ayrılın, zamanınızı boşuna harcıyorsunuz. Evlenmeden önce cinsellik yaşamamak istememeniz bir tercih meselesi ancak büyük bir kumar oynuyorsunuz.
En azından erkek arkadaşınızı yemleyebilirsiniz bu konuda. Sevişmek istemiyor mu evlenmeden bir sorabilirsiniz. Ben buna hayır diyecek hetero erkek tanımıyorum dini hassasiyeti olanlar dışında. Ya da bu konuda size bir ısrarı var mı? Ya da bir an önce evlenmek gibi bir gayesi var mı?

Herkese çok teşekkür ederim, anladım ki çok doğru sezmişim ve düşüncelerimde haklıymışım çünkü hepimiz aynı sonuca varmışız. Ayrılma kararı aldım, hala kendiside yazmadı ve aramadığına göre oda bu kanaatte diye düşünüyorum. Böyle bitiriyorum yani.
Ha yok eğer ararsa ve açıklama yada özür dilerse bile benim gözümden o kadar düştü ki, buz kesti o derece soğudum ondan bu yüzden veda edip bir daha arama diyeceğim. Stratejim bu şekilde.
yoksa sizce her yerden engellemelimiyim? Aramızda hiç bir zaman saygısızlık, şiddet vb olmadı yani bence saygı duyar bir daha arama beni dersem?
Engellemenize gerek yok medenice bitirebilirsiniz size ulaştığında. Ulaşmazsa da her yerden silin sadece.

bir tanıdığım bilmeden gay biriyle evlenmiş(görücü usulü) adam bir kez acaba kadınla yapabiliyor muyum diye deneyip cinsel birliktelik yaşamışlar ve bingo kadın hamile. kadıncağız şu an 11 yaşındaki kızı ile geçim derdinde. gay köpekte ne yapıyor bilemiyoruz. paravan evlilik kurbanı olmayın Allah korusun

X