Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Slm kızlar ben çok erken kalktım eşimi ise yolladim tir çarpmış gibiydim çok ama çok yorgunum tüm yorgunlugum birikti sanırım regl olucam bide heryerim kirik gibi ağrıyor temizlik yapmam lazım azcik enerji istiyorumm ben normal kahvaltı yaptım iki dilim ekmekle yumurta peynir zeytin kekik vs.

Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
2 dilim kaşar peyniri
2 dilim tam buğday ekmeği
Salatalık

Ara şekersiz turk kahvesi
3 hurma
Şu ana kadar 1.5 litre su içtim...

Şimdi de yarım litre su icine supradyn vitamini attım onu içiyorum:KK50:

Slm kızlar ben çok erken kalktım eşimi ise yolladim tir çarpmış gibiydim çok ama çok yorgunum tüm yorgunlugum birikti sanırım regl olucam bide heryerim kirik gibi ağrıyor temizlik yapmam lazım azcik enerji istiyorumm ben normal kahvaltı yaptım iki dilim ekmekle yumurta peynir zeytin kekik vs.
Gecmis olsun canim surekli halsizsin belki vitamin falan alman gerekiyordur daha iyi hissedersin

merhaba kızlar sinirdn çatlıyorum resmen :KK51:öğlen kuaföre gittim kaşımı almaya.saçını boyamaya ne zaman geleceksin dedi.eşimin gelmesine yakın dedim.ortalama 3 hafta sonra gelirim dedim.150 lira istediği saça 200 lira dedi:KK57:saçın hacimli uzun diyor salak sen benim saçımı 10 kere gördün geldim anlaştım gittim tamam dedin.nasıl sinirlendim yaa.eşimde askerliğin bitmesine yakın boyat izne geldiğimde boyatma boşver dedi.birde 3 boya evde bana boyattı kapatsın tam rengi diye 50 lirada öyle gitti.250 liraya mal edecek bana.sinir tepeme vurdu:KK35:neyse kahvaltıma geleyim kızlar 1 haş yumurta biber domates salatalık çay.şimdide kahvei içiyorum.paşa uyuyor ama bu sinirle yürüyüş yapacak halim yok.akşam oğluşla çıkarım yürüyüşe:anne:

Öğlene 2 lahmacun ve 1 bardak ayran napim harıl harıl bu yorgunlukla cam kapı siliyorum perde yıkayıp asıyorum off bu kadınlık ne zor ya hem dışarda çalış hem evde

Sabah hem gec yedim hem de tika basa yedim oglen acikmadim yemiycem sanirim turk kahvesi de ictim baya tokum. 15 dk jimnastik hareketi yaptim bugun hic yurumedim yuruyemicem de sanirim cok sicak :KK43:

Rahatsızlığın neydi canım inşallah önemli bir şey değildir
yok canım önemli bir şey değil grip oldum ama allerjik de biriyim ses falan gitti sürekli yatak emek yatak
Fazla şekerli karbonhidratlı bir menü olmuş hem dondurma hem karpuz hem helva hem kraker, patates, börek aynı günde yendiği zaman miktarı az gibi görünse de kilo verdirmediği gibi çabuk acıkmana sebep olur öğün atlamadan ve şekerli yiyecekleri kısarak devam etsen daha sağlıklı olur bence :KK39:
haklısın canım zaten artı görüyorum :KK43: bu sabah düz 62 gördüm

merhaba kızlar sinirdn çatlıyorum resmen :KK51:öğlen kuaföre gittim kaşımı almaya.saçını boyamaya ne zaman geleceksin dedi.eşimin gelmesine yakın dedim.ortalama 3 hafta sonra gelirim dedim.150 lira istediği saça 200 lira dedi:KK57:saçın hacimli uzun diyor salak sen benim saçımı 10 kere gördün geldim anlaştım gittim tamam dedin.nasıl sinirlendim yaa.eşimde askerliğin bitmesine yakın boyat izne geldiğimde boyatma boşver dedi.birde 3 boya evde bana boyattı kapatsın tam rengi diye 50 lirada öyle gitti.250 liraya mal edecek bana.sinir tepeme vurdu:KK35:neyse kahvaltıma geleyim kızlar 1 haş yumurta biber domates salatalık çay.şimdide kahvei içiyorum.paşa uyuyor ama bu sinirle yürüyüş yapacak halim yok.akşam oğluşla çıkarım yürüyüşe:anne:
a a a a en sinir olduğum insan tipi ya
sen uzayacağını bilmiyor musun sanki sinir oldum
bir fiyat verdiysen odur ya da verme aralık ver

yok canım önemli bir şey değil grip oldum ama allerjik de biriyim ses falan gitti sürekli yatak emek yatak

haklısın canım zaten artı görüyorum :KK43: bu sabah düz 62 gördüm

Geçmiş olsun canım alerjik durumları iyi bilirim bende çok yaşadım bu durumu yinede dikkat et sağlıklı olda kilo verilir

Selam kizlar. Bugün evimdeyim cok sukur. Tartida 59 um hala cok mutluyum. Kilo almamisim. Persembe cuma doktordaydim hep.D vitamini dusuk cikti. b12 cok dusuk cikti omur boyu igne vurunacakmisim. Benden boyle.

Kızlar bende menümü yazayım

Öğle saat 12 de
Bir domates bir salatalık
Bir haşlanmış yumurta
İki tane közlenmiş yeşilbiber
Bir tutam maydanoz
7 tane zeytin
10 tane topi peynir
İki dilim tam buğday ekmeği
Bir fincan kayısılı form çayı

Ara saat 15 de
Bir kase chia tohumlu cacık

Ara saat 17 de
Bir fincan şekersiz neskafe gold

Akşam 18 de
Bir kase mercimek çorbası
Üç kaşık kabak yemeği
Üç tane tavuk baget
İki üç tane acı turşu biberi
Salata
Bir şişe maden suyu

Su 2,5 litre bugün Spor yapamadım ama misafirim vardı bayağı koşturdum sabahta evi temizledim bunlar spordan sayılmaz tabi ama en azından hareket etmiş oldum

X