Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Kızlar ben bittim hala ev işi yapıyorum bıraktım artık duşa girip yatıcam yarın devam edebilirsem yarın inşallah bugünkü hareketimle 3 kilo vermem lazım ama nerdee
Akşam iki küçük zeytinyağlı enginar ve 3 yk bol sebzeli bulgur pilavı yedim

Kızlar ben bittim hala ev işi yapıyorum bıraktım artık duşa girip yatıcam yarın devam edebilirsem yarın inşallah bugünkü hareketimle 3 kilo vermem lazım ama nerdee
Ohh ellerine saglik. Gule gule kirlet .dinlenmelisin bencede.. sen herhalikarda kilo verecek vakti bulursun.:super:

Kolay gelsin canım kendini çok yorma menünde güzel

Kizlar ben ara vermek istiyorm cnkü farketmissinizdir pek giremiyorm zaman bulamiyorm cnkü kv bizde ve bu ay sonuna kadar pek aktif olamiycam diät konusundada ama sizin icinde sorun olmazsa cumalari pazartesileri enazindan kilo almama acisindan bildirim yapip aktif kalmak istiyorm ay sonuda insallah bomba gbi geri dönerimm :)

Kizlar ben ara vermek istiyorm cnkü farketmissinizdir pek giremiyorm zaman bulamiyorm cnkü kv bizde ve bu ay sonuna kadar pek aktif olamiycam diät konusundada ama sizin icinde sorun olmazsa cumalari pazartesileri enazindan kilo almama acisindan bildirim yapip aktif kalmak istiyorm ay sonuda insallah bomba gbi geri dönerimm :)
Tamam cnm inşallah

Selam kizlaar iyi geceler bugunku menum
Sabah booolll domates salatalik kirmizi ve yesil biber cay
Oglen sade soda sade turk kahvesi
Aksam zeytinli misirli ton balikli salata ve kola zero
Gece sade turk kahvezi
10000 adim atmisim bugun

X