Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Temizligmi bitirdm sükür birazdan yemek yapmaya basliycam ama ondna önce kahvalti icin 1 yunurta hasliyorm yaninda domates salatalik biber 1 kk peynir yiycem

bende kilo veren tum arkadaslari tebrik ediyorum msalah hepinize Veremeyenler icinde üzulmeyin bu hafta inşallh verirsiniz sitres yapmayin

Gunaydin kizlar 10 gibi kahvatimi yaptim tika basa doyana kadar domates salatalik biber yedim :) ustune pul biber ve kekik doktum :) yaninda cay
Sonrasinda sade turk kahvemi ictim, guzel gunler olsun :)
canın hiç peynir zeytin falan istemiyor mu canım.hadi ekmek yeme tamam da kız insanın canı ister

canın hiç peynir zeytin falan istemiyor mu canım.hadi ekmek yeme tamam da kız insanın canı ister
Aslinda peynir istiyorum ama aksam yemegine sakliyorum peyniri ve zeytini salatamda kullaniyorum :) hatta bu sabah babama sucuk ve kasarli omlet yaptim canim istemedi yanimda o yerken veya yaparken :)

güüünayyydııınnnnn
geçen hafta 75
bugün 73,6
fark 1,4

69a cok az kalmis canim tebrikler :))

Boyum 166-167 arasi, 60-63 arasi kilolarda 36 beden giyiyorum. Bel bolgesinden sikayetciyim ben de, gobek ve yan yaglar var, kollarim da cok ince degil, bacaklarim ince sadece. Bolgesel calismayla belli bolgedeki yaglardan kurtulma gibi bir sey olmuyor maalesef, diyet yaparal vucudundaki yag oranini mumkun oldugunca dusurmekten baska sansin yok o yaglardan kurtulmak icin. Ozel hocayla agirlik ve benzeri antrenmanlar yapman lazim bir de.

21 gün hiç şeker tüketmeyince bir daha canın istemiyormuş. Hatta şekerli şeyler tiksinç geliyormuş. Keşke yapabilsem.

Ben gecen sene yaptim, 1.5 ay civari hic seker tuketmedim ama vucudumda bir degisiklik gormedim ve zaman zaman tatli isteklerim de oldu. Ama paket meyve sulari ve benzeri icecekler cok sekerli gelmeye baslamisti, icememistim

Ben hala diyete baslayamadjm kizlar. Burada daha aktif olmaya calisicam artik, yoksa hic baslayamicam bu gidisle :))
Kahvalti 6-7 dilim karpuz ve ezine peyniri
Ogle starbucksin domatesli ekmek arasina beyaz peynirli ve kasarli sandvici + buyuk boy vanilyali frappuccino
Ara 1 paket buyuk boy ruffless

Dun yediklerimi yazmiyim, faciaydi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…