Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Sabah çok hevesli başlamıştım
1 haşlanmış yumurta
3 çeri
1/3 salatalık

Öğlen 1,5 kepçe şehriye çorbası
1 kepçe patates yemeği

Sonra yattım falan ha gayret devam derkeeen
Akşam:
1 kepçe şehriye çorbası
1 yk patates yemeği
2 yk pilav ya da 3
2 tavuk(çıtır dedikleri)

6,30 falandı akşam yemeğimiz ve canım aşırı Tatlı istiyordu

Çok küçük bir dilim frambuazlı cheesecake yedim hazır :KK43: sade kahve ile

Akşam da bir avuç çekirdek

Çok üzgünüm :KK43:

Sabah çok hevesli başlamıştım
1 haşlanmış yumurta
3 çeri
1/3 salatalık

Öğlen 1,5 kepçe şehriye çorbası
1 kepçe patates yemeği

Sonra yattım falan ha gayret devam derkeeen
Akşam:
1 kepçe şehriye çorbası
1 yk patates yemeği
2 yk pilav ya da 3
2 tavuk(çıtır dedikleri)

6,30 falandı akşam yemeğimiz ve canım aşırı Tatlı istiyordu

Çok küçük bir dilim frambuazlı cheesecake yedim hazır :KK43: sade kahve ile

Akşam da bir avuç çekirdek

Çok üzgünüm :KK43:
Arada olursa sıkıntı yok ama devamlılık işi bozar cnm
Herkese günaydın bu arada

günaydın kızlar vala daha bakıyorum beni unutmayın ,haftasonu arkadaşın düğünü vardı onada zayıflayamadım elbise giycektim ama yanlarrr fena patladı gitti artık pant bluz gider giyerim bu arada rejime çok dikkat edemyrum acayıp yoğun stresliyim 3 kişinin işini yapıyorum içtiğim kahve çikolatanın haddi yok su içmeyide bıraktım aklıma su içmek gelmiyor temmuzda inş bomba gibi gelirim tekrardan .bi ara dün stresten sırtımın gerindiğini hissettim o neydi anlatamam

Günaydın Kızlar,
sabah kahvaltım,
kalkar kalkmaz ılık limonlu su
tatlı kaşığı çörekotu yağı
2-3 damla sirkeli su

Kahvaltı;
chiatohumlu süt,1 cy kasgı bal,1cay kasgı limon ama süt sıcaksa limon sütü keser soguk içiniz
işyerine geldm arkdsımın babannesı vefat etmıs okumadanherkese kucuk evpoğaçası getırmıs ne guzel baslamıştım ayıp olur dye 1 tae attım agzıma ıcdan azabı cekıyorum şuan keske yemeseydım:)

günaydın kızlar vala daha bakıyorum beni unutmayın ,haftasonu arkadaşın düğünü vardı onada zayıflayamadım elbise giycektim ama yanlarrr fena patladı gitti artık pant bluz gider giyerim bu arada rejime çok dikkat edemyrum acayıp yoğun stresliyim 3 kişinin işini yapıyorum içtiğim kahve çikolatanın haddi yok su içmeyide bıraktım aklıma su içmek gelmiyor temmuzda inş bomba gibi gelirim tekrardan .bi ara dün stresten sırtımın gerindiğini hissettim o neydi anlatamam
inşallah düzelir cnm herşey

Günaydın Kızlar,
sabah kahvaltım,
kalkar kalkmaz ılık limonlu su
tatlı kaşığı çörekotu yağı
2-3 damla sirkeli su

Kahvaltı;
chiatohumlu süt,1 cy kasgı bal,1cay kasgı limon ama süt sıcaksa limon sütü keser soguk içiniz
işyerine geldm arkdsımın babannesı vefat etmıs okumadanherkese kucuk evpoğaçası getırmıs ne guzel baslamıştım ayıp olur dye 1 tae attım agzıma ıcdan azabı cekıyorum şuan keske yemeseydım:)
bende yarımdan fazla simit yedim günün geri kalanını güzel geçirelim inşallah

X