Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Ben çok halsizim kızlar ya zoraki evi supuruyom topluyom niye böyle oldum bilmiyorum bacağım düzelmedi bi yandan .havalardanmi yoksa kansizigim mi arttı bilmiyorum idrar yolu enfeksiyonunda arttı offf
Geçmiş olsun canım
Bacağında ne var?
Bol su iç ve ilk fırsatta doktora görün canım

Aslında ilk başladığımda bende öyleydim cuma takımına girince bana kızdılar hiçbişey yemiyorum diye takımdan atacaklardı orda bozdum keşke bozmasaydim
yemiycem diyipte sağligindan olma herkesin bir bunyesi var belki sen kaldiramassin o yuzden dikkat et canm

Selam kizlar. Dun aksam tatilden dondum. Bugun diyete baslayacaktim ama aksam arkadaslarla plan yapinca yarina erteledim rejimi. Yarin sabah kaldigim yerden devam. Cok sistim valla, bir an once odemimi atmak istiyorum. Tarti gunu yine cuma mi?
hoşgeldin canim daha önunde cok zaman var verirsin tatilin nasil gecti bu araada

bugun tarti kontrol gunu var ve ben şuan kendime cok kizmiş haldeyim 66.30 zum malesef daha
cuma gunu 65.55 dim valla kendimi durdurmam lazim kizlar beni bir guzel azarlayip firçalayin yoksa ben kendime gelmiycem tabi bunda guzel kardeşimin payida var onla yerken oluyor onun cani sagolsun ama bu gidişle benim canim sonlara dogru baya yancak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…