Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

inşallah yaz okulunu başarı ile geçersin canım

meyvedeki şekeri de unutma canım
yoğurt falan da tavsiye ederim akşam için hem uykunu daha güzel alırsın hem doyurur hem bağırsaklarının sağlığı için
Insallaah.
Evet ya seker miktari yuksek hele karpuzun. Ama o kadar duskunum ki meyveye sabah ogle aksam sadece meyve olsa zevk alirim. Hele yazin sulu sulu soguk cok hosuma gidiyor :)
Ama haklisiniz dikkatli tuketmek gerekiyor. Bundan 15 kilo fazla oldugum zamanlarda deli gibi meyve ve kuruyemis yiyordum ve asla kilo veremiyordum. Miktari ayarlamak cok onemli

Hayir canim hicbir cay yahut hap kullanmadim. Yememe cok dikkat ettim cok az da spor yaptim
En güzeli

Kızlar kaç insan beyin kanaması felç kriz vs geçiriyor lütfen kullanmayın ve kullandırmayın doktor kontrolünde izninde takibinde olmayan hiçbir hapı
Zayıflayacağız diye kaç insan öldü:KK43:

Gözlerim kapanıyor ama Paşanın yatmaya niyeti yok:KK12:dokuluyorum resmen :işsiz:sizdede oluyormu kızlar yaa ben bu kacgundur acayip takıntılı oldum zayıflama konusunda. Kendi kendime bunalım şekline çevirdim iyice. Kendimi hic beğenmiyorum bu halde:KK43:
Canııım arada bana da oluyor
Sonra diyorum ki kızım elin ayağın yerinde
TLC de bak adamlar 350 kilo iyisin falan diyorum
Çok da gaza gelmeden diyorum ki yine de oha yani o kadar yeme coZutma :KK70:
Sen emin ol bir çok kişinin sahip olmak istediği bedene sahipsin
Bedenini sev ki ona iyi davranabilesin canım
Bundan 40 sene sonra sen bile şu anki halinde olmak isteyeceksin belki de
Kıymetini bil ♥️

Insallaah.
Evet ya seker miktari yuksek hele karpuzun. Ama o kadar duskunum ki meyveye sabah ogle aksam sadece meyve olsa zevk alirim. Hele yazin sulu sulu soguk cok hosuma gidiyor :)
Ama haklisiniz dikkatli tuketmek gerekiyor. Bundan 15 kilo fazla oldugum zamanlarda deli gibi meyve ve kuruyemis yiyordum ve asla kilo veremiyordum. Miktari ayarlamak cok onemli
Kesinlikle ve vakitte mesela öğlen karpuz yesen akşama erir ama akşam çook yemek(bir dilim vs bir şey olmaz da ) ..

Suya dikkat etmek ve zaafımıza kota koymak lazım
Ben de dondurmasız yapamıyorum:KK43:
Ama tutmaya çalışıyorum bakalım kendimi

9 aylık. Mümkün mertebe böyle şeyler vermek istemiyorum kızıma. Beslenme yoluyla demir alsın istedim. Sağol canım.
Canım doktor diyorsa ihmal etme derim
Ben tıp okuyorum da hocalarımdan dinliyorum
Senin kızına zarar gelmesini kesinlikle istemezler
Aşısı ilacı vs ihmal etme
Eğer kullanmak istemezsen bile doktora danış başka türlü olmaz mı diye bazen başka yöntemler de olabilir(bizler için mesela)

Ama senin çocuğun sağlıklı olsun diye 6 yıl tıp 5 yıl ihtisas üstüne de yan dal yapıyorlar emin ol ona zarar gelsin istemezler

Gözlerim kapanıyor ama Paşanın yatmaya niyeti yok:KK12:dokuluyorum resmen :işsiz:sizdede oluyormu kızlar yaa ben bu kacgundur acayip takıntılı oldum zayıflama konusunda. Kendi kendime bunalım şekline çevirdim iyice. Kendimi hic beğenmiyorum bu halde:KK43:

Canım takıntı haline getirmekde iyi bişey değil hem çok fazla bir kilon yok

bende öyle kendimi begenmıyorum ama kilolarımda gitmiyor hiçbir yazlık kıyafetim güzel durmuyor

kızlar ben cuma 60.2 gelmiştim bugün 59,9
(geçen pazartesiyi hatırlamıyorum ama 8 inde-pazar 61,3 müşüm)

kusura bakmayın bir topik daha var ya ben hep bura ile orayı karıştırıyorum bulamıyorum burayı
bir de takıma girdi aksıyor burası özür dilerim :KK43:
glstn99 glstn99
bence tek bi yere tekıl cnm aklın karışmasın

Tamam canım o zaman ben takım kısmına devam edeyim :) sen beni listeden çıkarabilirsin
Takımdan çıkarsam gelirim inşallah :KK43:

KendiNize iyi bakın kızlar hakkınızı helal edin :)
yanlış anlama bizim için problem yok sen nasıl rahat edeceksen aklım karıştı diyince senin için dedim istiyosan devam edebilirsin

yanlış anlama bizim için problem yok sen nasıl rahat edeceksen aklım karıştı diyince senin için dedim istiyosan devam edebilirsin
Canım o zaman şöyle yapalım ben oradan devam edeyim
Aralarda buraya uğrayım
Hem bir gelip bir gelmemek size de çok ayıp oluyor
Sohbetinize eşlik etmek için gelirim inşallah :)

Canım o zaman şöyle yapalım ben oradan devam edeyim
Aralarda buraya uğrayım
Hem bir gelip bir gelmemek size de çok ayıp oluyor
Sohbetinize eşlik etmek için gelirim inşallah :)
tamam cnm sen bilirsin nasıl uygunsa biz burdayız herzaman bekleriz kendine iyi bak güzel haberlerini alalım inşallah

X