Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

kızlar ben cuma 60.2 gelmiştim bugün 59,9
(geçen pazartesiyi hatırlamıyorum ama 8 inde-pazar 61,3 müşüm)

kusura bakmayın bir topik daha var ya ben hep bura ile orayı karıştırıyorum bulamıyorum burayı
bir de takıma girdi aksıyor burası özür dilerim :KK43:
glstn99 glstn99

Selam kızlar :)

Menü:
Kahvaltı (9.15)
1/5 simit
zeytin (9 tane sanırım)
1 kk peynir

Öğlen (14,00)
havuç kavurup yoğurtladım - 3 yk civarı
yarım poğaça

(poğaça ve simit kalsa bozulacaktı ısıttık babamla kalmasın diye çavdar yerine onlardan azar azar yedim :KK43: )

Akşam ( 18,00)
2 yk mıhlama (komşudaydım ye ye diye çok ısrar ettiler ekmek yemedim(sadece tek seferinde ekmeğin kenarıyla aldım kalanında çatal ile yedim)
1 yk çoban salata
peyir 1kk
1 yk patates haşlama
biber 5-6(tost makinesinde ızgara gibi olmuş yağ falan yok)
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:,
sanırım bu kadar

sonra bizimkilere yemek yaptım ama yemedim malum simit ve poğaça olunca oysa köfte falan yapmıştım da çok da canım istemiyordu yesem de fazla olacaktı

ara: soğuk kahve yaptım gold ile içine yarım su bardağı sür bir çay kaşığı çikolata sosu çünkü çok acı oldu :KK43:o da zaten yapıştı bardağa :KK43:

Su:2 olmuştur belki de geçmiştir emin olamıyorum suyu sayamıyorum :KK43:

spor:
90 dk leslie 3 mil 5 k
150 ip
30 sn plank
2000 adım

Aksam yemegi yemedim bir seftali yedim.
Canim karpuz cekiyor yatmadan birkac parca yerim belki.
Yarin sakaryaya gidiyorum birkac gun okulda olacagim yaz okulu. Ayaklarim geri gidiyor resmeen.
inşallah yaz okulunu başarı ile geçersin canım

meyvedeki şekeri de unutma canım
yoğurt falan da tavsiye ederim akşam için hem uykunu daha güzel alırsın hem doyurur hem bağırsaklarının sağlığı için

kesinlikle canım bugün bunu düşündüm

ya nasılsın bu arada kayınvalidenler eltinler falan
hala aynılar mı sıkıyorlar mı seni
Eşim ilk gittiği siraydi yine akrep gibi soktu lar. Kayinbabam la konuştum o ayar verdi onlara. Şimdilik sıkıntı yok. Suan en çok istediğim şu kilolardan kurtulmak ki hiccc kolay degil:KK43:

Gözlerim kapanıyor ama Paşanın yatmaya niyeti yok:KK12:dokuluyorum resmen :işsiz:sizdede oluyormu kızlar yaa ben bu kacgundur acayip takıntılı oldum zayıflama konusunda. Kendi kendime bunalım şekline çevirdim iyice. Kendimi hic beğenmiyorum bu halde:KK43:

X