Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Bazen yok basaramicam ben diyorum.bir umutsuzluk bir bitkinlik çöküyor üstüme.sonra nereye kadar böyle olacak diyorum.istediğim kıyafetlerin içine ne zaman girebilecem :dua:psikolojik savaş aslında bir yerde. :işsiz:

Bazen yok basaramicam ben diyorum.bir umutsuzluk bir bitkinlik çöküyor üstüme.sonra nereye kadar böyle olacak diyorum.istediğim kıyafetlerin içine ne zaman girebilecem :dua:psikolojik savaş aslında bir yerde. :işsiz:
az sabır ve azim canım başaracaksın ben inanıyorum

Selam kizlar bugun 56 ciktim tartida belki odem gitti belki iki gun ust uste spor yapmamin ve esya tasimamin etkisi bilmiyorum. Size ilk katildigimda 65.5 kiloydum size katilmamin ustunden tam 1 ay gecti ve farki paylasmak istiyorum :) Eki Görüntüle 2169311
Canım tebrik ediyorum
Neler yaptın?
Beslenme disinda tukettigin çay vs var mı yağ yakıcı olarak?

Selam kizlar bugun 56 ciktim tartida belki odem gitti belki iki gun ust uste spor yapmamin ve esya tasimamin etkisi bilmiyorum. Size ilk katildigimda 65.5 kiloydum size katilmamin ustunden tam 1 ay gecti ve farki paylasmak istiyorum :) Eki Görüntüle 2169311

Wawww degisim süper inceciksin bana göre fazla ince bile olmussun :) daha vermeyi dusunuyormusun? Bence 60 sana yakisirmis boyun kacti bu arada merak ettim

Kızlar saat 4 te az krem peynir ekmege surdum çeyrek kadar di. Akşam 7 bucukta 1 tabak kıymalı yeşil fasulye ve cacık yedim. Spor yapamadım bugun

X