Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Selam kizlar. Nasilsiniz, nasil gidiyor diyet? Ben hala diyete baslayamadim ama kilom sabit. Bu hafta yine tatile gidicem. Islerden firsat buldugum an cesmeye kaciyorum :KK48: bayramda da yine tatile cikicam, bu gidisle anca eylulde diyete baslarim gibi gorunuyor. Ben donene kadar siz hedef kilonuza ulasmis olacaksiniz herhalde :KK48: elimden geldiginde kilo almamaya calisicam.
Selam canım iyi tatiller:)

günaydın ne güzel sevindim senin adına cnm
bende 64.3 geldim :KK43:

Seninde iyi cnm nie üzüldn basladigimizda kilolarimiz yakindi ne güzel sen 2 -3 kilo verdn ben yerimde sayiyorm

Günaydın herkese artıyla gelmiş o zamaaann benden de bi artı gelsin:))
Cuma 57.8
Pztesi 58.2
+400 gram

Dünkü abarttim demene ragmen artik cok fazla degil :)

kızlar günaydın öğlen oldu gerçi ama:KK48:paşayla uğraşmaktan pertim çıktı.sabah kahvaltım 2 haş yum az peynir salatalık domates çay.cuma günkü kilomu hatırlyamadım ama ugün 73,6 çıktımo_O

Kahvalti: 150 gr yogurt
Iki tane form altinbasak buskivi. (Yogurda banip yemege bayiliyorum)
Ara: bir tane seftali
Birkac parca karpuz
Sekersiz cay
Birazdan da sade turk kahvesi icecegim disari cikiyorum insallah disarda yemeeem

kızlar günaydın tatilden yeni geldim çok yaramdı sanki 59,00la gittim 59,70 geri geldim ama deli gibi açık büfe yidim vala dayanamadım pazartesi az başladım güne bakalım

Selam kizlar bugun 56 ciktim tartida belki odem gitti belki iki gun ust uste spor yapmamin ve esya tasimamin etkisi bilmiyorum. Size ilk katildigimda 65.5 kiloydum size katilmamin ustunden tam 1 ay gecti ve farki paylasmak istiyorum :)
IMG_1289.PNG

Selam kizlar bugun 56 ciktim tartida belki odem gitti belki iki gun ust uste spor yapmamin ve esya tasimamin etkisi bilmiyorum. Size ilk katildigimda 65.5 kiloydum size katilmamin ustunden tam 1 ay gecti ve farki paylasmak istiyorum :) Eki Görüntüle 2169311
Tek kelimeyle şahane bir değişim.. tebrikler canim :KK19:

kızlar günaydın tatilden yeni geldim çok yaramdı sanki 59,00la gittim 59,70 geri geldim ama deli gibi açık büfe yidim vala dayanamadım pazartesi az başladım güne bakalım
hoşgeldin cnm yine iyisin valla ben olsam en az artı 3 kg gelirim ağustosta bende sen gibi deli gibi yicem:)

Selam kizlar bugun 56 ciktim tartida belki odem gitti belki iki gun ust uste spor yapmamin ve esya tasimamin etkisi bilmiyorum. Size ilk katildigimda 65.5 kiloydum size katilmamin ustunden tam 1 ay gecti ve farki paylasmak istiyorum :) Eki Görüntüle 2169311
1 ayda 9 kilo... Muhteşem görünüyorsun :)

vauuuvvvv ıslık ıslık kız bu ne fitlik maşallah darısı bize valla büyük alkış cnm idolümüzsün

X