Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Selam canım iyi tatiller:)

günaydın ne güzel sevindim senin adına cnm
bende 64.3 geldim

Seninde iyi cnm nie üzüldn basladigimizda kilolarimiz yakindi ne güzel sen 2 -3 kilo verdn ben yerimde sayiyorm

Günaydın herkese artıyla gelmiş o zamaaann benden de bi artı gelsin:))
Cuma 57.8
Pztesi 58.2
+400 gram

Dünkü abarttim demene ragmen artik cok fazla degil :)

kızlar günaydın öğlen oldu gerçi amapaşayla uğraşmaktan pertim çıktı.sabah kahvaltım 2 haş yum az peynir salatalık domates çay.cuma günkü kilomu hatırlyamadım ama ugün 73,6 çıktım

Kahvalti: 150 gr yogurt
Iki tane form altinbasak buskivi. (Yogurda banip yemege bayiliyorum)
Ara: bir tane seftali
Birkac parca karpuz
Sekersiz cay
Birazdan da sade turk kahvesi icecegim disari cikiyorum insallah disarda yemeeem

kızlar günaydın tatilden yeni geldim çok yaramdı sanki 59,00la gittim 59,70 geri geldim ama deli gibi açık büfe yidim vala dayanamadım pazartesi az başladım güne bakalım

Tek kelimeyle şahane bir değişim.. tebrikler canim

kızlar günaydın tatilden yeni geldim çok yaramdı sanki 59,00la gittim 59,70 geri geldim ama deli gibi açık büfe yidim vala dayanamadım pazartesi az başladım güne bakalım
hoşgeldin cnm yine iyisin valla ben olsam en az artı 3 kg gelirim ağustosta bende sen gibi deli gibi yicem:)

1 ayda 9 kilo... Muhteşem görünüyorsun :)

vauuuvvvv ıslık ıslık kız bu ne fitlik maşallah darısı bize valla büyük alkış cnm idolümüzsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…