Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
kiz minciklayacagim simdi seni cok sekersin yaaaaaaa
eyelineri gözü acik cekmene hayran kaldim ben kapali bile cekemiyorum delikafadulden

ikinciside gayet güzel olmuş çokta güzel anlatmıssın canım bugun akşama da ben denicem böyle gölgeli makyaj bakalım nasıl olcak kaydirigubbakcemile3

çok güzela.s. ben açık fon yapıyorum ilk bütün göz kapağıma daha sonra gölgelendiriyorum!allıkla rimel olayı çok iyi gerçekten:lepi: bende deneyeceğim ellerine sağlık!...

yaa hacer abla çok hoş olmuş bide sen çok tatlısın böle ne bililiyim içimde bi sıkıntı vardı seni izleyince geçti hem makyajın hem sen süpersin...

ay yerim seni ben,, videolarına baktım,makyaj yapmana deil,senin o tatlı dilini ve yüzüne bakmak için isledim ya ..çok sevimlisin cnm:)bence sadece kalem çeksen daha bi süper olursun..makyaja gerek yok sana:)

ben sana kurban olurum hacerim..

bu ne güzellik bu ne tatlilik yemin ederim kurban olurum sana

Doyamadim bakmaya, seni cok seviyorum hacerim coook

Hacer canim valla harikasin seni seyrederken agzim acik kaldi masallah cok yeteneklisin delikafadulden :lepi:

ikisi de cok hos olmus ve eminim ki videolarin cok yardimci olmustur kaydirigubbakcemile5

tesekkur ederim a.s.

ay ay ay ben yerim sizi çıtır çerezlerim yaa
tek tek yerim doymam sizi :asigim:

güzel yüreğinize, yazan ellerinize sağlık Şeniz
inşallah smokey yani buğulu göz makyajını da becerip eklerim

arkadasim,cok guzel makyaj yapiyosun,banada lazim zaten hemen uyguluycam,
1...cok guzelsinşakkıdı
2...cok mutevazi oldugun o kadar belli kiyerimseniben
3..ve herseyden onemlisi,cesaretine hayran kaldim,:lepi:

supersin ne diyim,gulen Şenizyuzun hic solmasin canim,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…