Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
harikasın hacercim.valla makyajların süper oluyo bu videoların benm için çok iyi oldu baya bişiyler öğrendim tek renk farları sürer çıkardım eskiden yarın hemen deniycem tşkler . :)) bide pastel allığından memnun old. söledin rengi nasıl pembe mi şeftalimi bide nosu kaç cnm ???

teşekkürler canım
benimki pastel mozaik allık
pembe değil, bronz renkte, şeftali tonlarında
nosu yok mozaik allık diye geçiyor

ben de tam alligini soracaktim ki aciklamissin zaten :)
hacercim super tatlisin -acaba bunu kacinci kez duyuyorsun-
makyaj icin bi siyah kalem rimel allik surup cikiyorum ben yine de izlerken baya sey ogrendim sagol canm :)

merhba arkadaşım tanışmıyoruz ama çok sıcak ve samimi bulduğum söylemeden edemicem uslübün ve anlatımın çok iiid harikaydın emeğine sağlık ...........

herkese güzel yorumları için tek tek teşekkürler ederimm
çok seviyorum hepinizi
tanışmıyoruz kimse ile, ama böyle güzel yürekli insanların olduğu bir sitede olduğum için çok mutluyum Şeniz

hacercim çokkk tatlısın.....makyaj yapımını ne kadar güzel cici anlatmışsın....yarın deneyeceğim bakalım yapabilecek miyim....ben de bir sürü fırça var ama tam olarak hangisi ne işe yarıyor bilemiyorum...

ayy ben bu şeker kızı sevgilisinin ona yaptığı süpriz doğum günü kutlamasını anlatan
topiğinden hatırlardım hepsırnaşık şey
yüzü gözü pastalı fotolar vardısırnaşık şey
şimdi videosuyla anıcam:lepi:
hacer süpersin tatlım bayıldım :lepi:

bir an kendimi gördüm sanki hacercim.dün akşam aynı şekilde öğretmen arkadaslara makyaj yapımını anlattım:)başarılı olmuş,ellerine saglık..
iyi bir öğretmen olacagını(sanırım okuyosun)burdan anladımkaydirigubbakcemile5

ay siz çok yaşayın emi :roflol:
pastalı halimden sonra videolarım ile meşhur oldum desenize :lepi:

çok ama çok teşekkür ederim herkese tekrar a.s.

kandilimiz mübarek, kadınlar günümüz kutlu olsun güzel yüreklilerim Şeniz
ben çıkıyorum iyi geceler herkese, yarın bakarım geri kalan yorumlara artık

unutmadan tekrar yazayım, istediğiniz bir makyaj varsa söyleyin, yapmaya çalışayım,
beceremezsem, nasıl makyaj yapılmaz diye video eklerim :roflol:

Canım 2 makyajında çok güzel olmuş.
İlk yaptığın bana koyu gibi geldi ama cam kenarına gelince güzelliği anlaşıldı valla...
Bence sen aynayı pencere kenarına koy, yanına da makinanı koy.
Işık yüzüne vuracağı için, hem renkler, hemde vid. görüntün çok daha net görünür...
Yeni makyaj vid. bekliyoruz tatlım... a.s.

ya ben çok beğendim bi kere benim gibi ağır beceriksizler için çok pratik anlaşılır bi anlatımın var,yapışan kirpiklere allık süper fikirmiş ama onun ötesinde bu nasıl bir sempatidir özgüvendir tebrikler bayıldım ben sana kesinlikle iyi bir öğretmen olacaksın

yaw sen ne tatlı bişisin :nazar:maşaallah canım yaa her iki makyajında çok güzel olmuş benim tarzım diil ama gerçekten çok beğendim ve site içinde çok faydalı bi video olmuş emeğine sağlık az dinlenem döncem sana ben yerimseniben

X