Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
Yaptığın makyajların güzelliği, senin güzelliğin bi yana ne güzel anlatmışsın, çok tatlısın yaa

Senin öğrencin olup ders dinlemek varmış valla, çok şanslı öğrencilerin sositososito

Canım videon çok güzel olmuş gerçekten makyaj tekniklerin çok iyi birdahaki sefere mor viyole tonlarında yaparmısın videolu anlatımın çok güzel çünkü Tebrikler

Son düzenleme:
canım benim ya sen ne kadar tatlısın öle hayran oldum valla seni keşfetmeliler bence inanılmaz beğendim tatlışım bekliyorum devamını

secretcim anca dolucak hacoşumun paleti:)birden nasıl doldursn kıs koca paleti :):)
hacoşumm harikasın tatlımmm eline sağlıkk

hacerim bu nası bi doğallık, nası bi tatlılıktır ya. 1. videoyu 2 defa izledim tam bir eyeliner özürlüyüm çünkü. geç oldu şimdi de yarın anlattığın şekilde yapıcam bide.

ayrıca tebrik ederim seni çok cesursun a.s.

Hacercim çok sempatik anlatmışsın,çok şekerdi.a.sa.sFakat ışık olayı ikincide daha iyi zaten sende bunu biliyorsundur.başka renkleri de bekliyoruz.kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

hacer canım benım cok guzel yapıyorsun makyajı sende. bende fena degılmısım hanııı.. neyse ellerıne saglık gozlerınde cok guzel masallah. bu arada coook da guzel kılo vermıssın onunda takıpcısıyım yanı.. sen yurtdısındamısın ızmırdemısın arkadasım yaa. ben ızmırlıyım mart 19 da ızmır deyım... aynı havayı solumak dılegıyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…