Hcr35'in makyaj videoları ...

Makyaj videomla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

• Ankete Katılan
    372
videoların çok faydalı oldua.s.
sanada soruorm canım far bazı kullanıo musun hangilerini önerirsin?

videoların çok faydalı oldua.s.
sanada soruorm canım far bazı kullanıo musun hangilerini önerirsin?

çok teşekkürler a.s.
ben eğer gün boyu kullanacağım bir makyaj yapıyorsam far bazı kullanıyorum
şu sıralar elimde olan Bella Pierre'in far bazını bitirmeye uğraşıyorum.
Ama yeniden alacak olsam Too Faced Shadow Insurance veya Urban Decay Primer Potion alırdım.

çok teşkürlera.s.
urban sadece amerikada var diye biliyorum, too faced de 38 mi 33 mü ne dedi kadınsempatiksalakcinni

çok teşkürlera.s.
urban sadece amerikada var diye biliyorum, too faced de 38 mi 33 mü ne dedi kadınsempatiksalakcinni

artık internet üzerinden tüm ürünlere kolayca ulaşabiliyoruz çok şükür :roflol:
söz konusu kozmetik olunca paraya kıymak lazım diye düşünüyorum
kalitesiz bir ürünün hasarını onarmak için kat kat fazla parayı kremlere veriyoruz çünkü sempatiksalakcinni

hacercim nolur videolarını geri koy biliorum sinirlendin bazı yorumlara ama çocukla çocuk olunurmu lütfen bize haksızlık ediosun

hacercim nolur videolarını geri koy biliorum sinirlendin bazı yorumlara ama çocukla çocuk olunurmu lütfen bize haksızlık ediosun

sanırım bişiler kaçırmışım ...:26:
ama ne olursa olsun seda ya katılıyorum ve artı seni ve makyajlarını görmek stiyorum ,çünkü çok özel olduğunu düşünüyorum bu konuda senin hacer'cim ...
anladığım şu ki ,sen pire için yorgan yakmışsın...
senin paylaşımlaını bekleyen nice arkadaşım var bunu unutma...

Merhaba kızlar bende makyaj yapmayı çok seviyorum hangi farı sürersem süreyim gün sonunda yada 2 3 saat sonra mutlaka göz kapağımın üstünde ince çizgi halinde toplanıyo çok sinir bozucu böyle olmaması için ne yapabilirm

ayy canım mükemmel makyajlar yapıyorsun ya defalarca izledim sıkılmadan ve yine defalarca izleyebilirim. ellerine sağlık gerçekten kendinde güzelsin makyajda çok yakışıyor. canım benim sana bir sorum olacak. fondöten almayı düşünüyorum cildim yağlı. clinique mi inglotmu alsam ikisi arasında kararsızım ? birde fondöten öncesi cildimi hazırlamak için nemlendirici ne önerirsin veya güneş kremi olabilirmi fondötenden önce ? bana yardımcı olursan çok sevinirim canım

faydalı bilgileriniz var. ama şunu farkettim her seferinde kaşlarınızın modeli biraz daha farklı oluyor burda biraz daha kavisli. ben de öyle değil miyim diye soruyorum kendime -.-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…