Hcg sonuç 0,100 amaaa ?

Vallaha canım aynı benim de öyle oldu evde test yaptım pozitif kan verdim negatif , bide benim yumurtlama dönemin den bu yana hafif bi sol kaşık ağrım var . Bacağıma da sancı vuruyor hatta . Adet dönemime 5 6 gün kaldı , bilmiyorum beklemedeyim bende yapacak birsey yok , adet gecikmesi olmadıkça kan da vermemek gerek bence zaten de

Ya benim adetime çok var yeni bitti biteli 4 gün oldu test yaptım pozitif çıktı kan verdim 0.20 çıktı sonucu almaya gitmeden test yaptım pozitif çıktı ve bugün adet ağrısı gibi sancı çekiyorum çok kotu

idrar testleri yalancı pozitif verebiliyor canım şüphen varsa 1 hafta daha bekle , yapacak başka birsey yok bende geçen aydan şüpheliydim ve adet sonrası ağrım vardı sonra kaşığıma indi . Psikolejikte olabılır

İki oglumda da gozlerim “işte şimdi tık” dercesine mattı

Kocakarılar iyi bir seks mi yaptın Işıl Işıl parlıyorsun diyemiyorlar onun yerine hamile misin diyorlar demek ki.
Bu arada benim bile haberim yokken tesla bobin yani kocaman fönlü sarı boyalı saçlı bir teyze gözlerin başka bakıyor sen hamilesin demişti şimdi aklıma geldi. Gerçekten de hamileymişim

Ne alaka ? Terbiye sınırlanarınızı ve alaycı tavrınıza dikket ederek yorum yapın lütfen .

Hayatımda ilk defa pozitif gördüm cankm ben de ya kaset test daha net dediler kan sonucu alamaya giderken hadi yine yapayım dedim o da pozitif çıktı 2 kere erken gebelik yaptım biri pozitif çıktı kaset yaptım o da pozitif cumartesi günü yaptım cumartesi günü yine test yapicam kaset yine çıkarsa bu sefer hastaneye gideceğim ya ilk defa bu j yaşıyorum

Ne alaka ? Terbiye sınırlanarınızı ve alaycı tavrınıza dikket ederek yorum yapın lütfen .
sınırlarımı internetten birinin vaazıyla öğrenecek değilim haddinizi bilin.
Herkes bende hamilelik haberi beklediği için tüm gözler üstümde herkes her ay düzenli sorar
Her ay düzenli soran herkese gösterin bu tavrınızı. Hamile kalmak için pişpirik oynamıyorsunuz herhalde.

Ay ama sen bir çok defa pozitifi görmüşsün canım bence var gibi

sınırlarımı internetten birinin vaazıyla öğrenecek değilim haddinizi bilin.

Her ay düzenli soran herkese gösterin bu tavrınızı. Hamile kalmak için pişpirik oynamıyorsunuz herhalde.
Tabikide benden öğrenecek değilsiniz bu sizin kültür seviyeniz ile ilgili alakası şeyler , seviyeniz o kadar düsük ki size tenezzül edip cevap vermek ile hata yapıyorum .

Tabikide benden öğrenecek değilsiniz bu sizin kültür seviyeniz ile ilgili alakası şeyler , seviyeniz o kadar düsük ki size tenezzül edip cevap vermek ile hata yapıyorum .
orama da kültür burama da kültür

Ay ama sen bir çok defa pozitifi görmüşsün canım bence var gibi
Ya evet bir erken gebelik testi yaptım ilk idrarla o pozitif çıktı sonra ki yaptım onda çıkmadı ama ertesi gün ilk idrarla yine test yaptım onda da pozitif çıktı ama kan degerlim 0.20 çıktı en iyisi az daha bekleyip tekrar kan vermek negatif cikanlarda 1-2 saat ara ile yaptım gün içinde ama ilk idrarla yaptıklarım pozitif çıktı

Hadi iyisallah csnım Allah isteyen herkese nasıp etsin ama sen yine de yokmuş gibi dur çünkü yalancı pozitif olayları çok yaşanıyor

Hadi iyisallah csnım Allah isteyen herkese nasıp etsin ama sen yine de yokmuş gibi dur çünkü yalancı pozitif olayları çok yaşanıyor
Ay of evet ya ondan ne sevinebliyorum ne bir şey ağlayacağım valla en son pazartesi test yaptım pozitif gördüm simsi cumartesi yada pazar bekleyeceğim yine çıkarsa hastaneye gidicem çıkarsa sağlık ocağında ki doktoruma gostercem al işte diye

Folik asit kullanıyorsun diy mi ama canım

Testini ilk yaptırdığınız yerde tekrarlayın daha sağlıklı bir sonuç alırsınız. Benim bat 5 eylülde olmalıydı ama regl olmadım 11 eylülde kan verdim sonuç 2.77 çıktı dr hamile değilsin dedi ben de geç döllenme dr hanım diyince kendinden bu kadar eminsen 1 hafta sonra gel dedi 18 eylülde tekrar kan verdim 282 çıktı sonuç kısaca regl olmadığınız sürece umut var demektir

Yok hiç kullanmadım doktorum hiç söylemedi kullanmam için bir şey demedi
Kullansan iyi olur canım , gebelikten önce en az 3 ay kullanılmayı öneriyor tüm doktorlar , bebeğin gelişimi açışında , bi araştırmanı tavsiye ediyorum , bide ezzaneden de alsbılırsın , çünkü doktorlar bile artık skg nın karşılamadığını veriyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…