Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

normalde polikistim var ama en son kontrolden sonra normal göründü küçülmüş kistlerim normal dedi dr soğan kürü yaparsam acaba yine artarmı akıntımda var

hayatım soğan kürü kistini arttırmaz tam tersi atmana yardımcı olur küçültür yani.
akıntın çoksa iltihabında var demektir o zaman bence soğan kürü yap bu ay

Listeyi nasil yapicaz hatunlar

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

valla canım bende bilmiyorum nasıl yapıldığını olmazsa ilk sayfadaki mesajının altına sıra sıra yaz herkesi
bazı topiklerde görmüştüm

isim..........................yaş.......................... kaçıncı deneme...............................bat.......................... sonuç

bu şekilde sıralama yapılmış herkesin ismi alt alta yazılıyordu sende öyle yapabilirsin

Insallah umudunun kirildigi noktada gelir melegin

inşallah canım yaa inşallah

Offf ya halledemedim kizim basimda agliyorrrrr immmhhhhh ymk kavgasi sonra bakacagim

Yememek icin agliyordu neyseki sustuuu

ayyyyy ne tatlı yaaa Rabbim banada nasip etsin inşallah.

bende dün akşam eşim geçmiş gazeteleri getirmişti tesadüfen birinde gizemin haberini okudum salya sümük ağlamaktan içim şişti oda bana kızıyor sana bidaha gazete getirmek haber seyrettirmek yok diyor.
aklım almıyor mantığım almıyor kabullenemiyorum yaa kaç gündür aklıma geldikçe ağlıyorum o meleğin yüzü gözümün önünden hiç gitmiyor

Allah herkesin evladına acısın onları size bağışlasın inşallah

mrb kizlarr bende varim bu ay hamile olmayi bekliyodum ama nasip olmadi bugun adet oldum :--( umudum hazirana kaldi ins.hazirana hepimiz hamis oluruz.meryem suresi okuma bana uyar kizlar okuyalim bide sogan kuru incir kuru ve balli corek otu nasil yapiliyor kizlar ayyy ne cok sordum acemiyim keciboynuzu kuru aktarlarda varmi?
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hos gldin kuzum keciboynuzu kocaya yediriliyor hergun bi tatli kasigi yada 2 sogan kuru 1 orta boy kuru sogani kaynayan suya atip 4 dk kaynatiyorsun,iliyinca iciyorsun sabah aksam taze iciyorsun buarada kabugu kahve renkli olacak
2 balli corekotu icin ogutulmus corek otu oneriliyor balla karistirip 3 kere 1 tatli kasigi yiyeceksin su meryem suresi tam olarak kac defa okunmali bilen varmi?el birligiyle sirayla okuyalim bence
3 incir kurude 6 7 inciri ikiye bol kaynayan suda 6 dk kaynat iliyinca ic sabah aksam yine

Son düzenleme:

cevap verdigin icin cok tesekkur ederim hem sogan kuru hem incir ikisini yapsam ne olur bu ay ne varsa yapmak istiyorumda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben bal tarcin corekotu nu yaptim ve gerckten yumurtlamayi sağlıyor duzene sokuyo kizlar

Bu arada benim bat 8 le 11 mayis arasi ama adet olcm galiba ozellikle sag kasigim olmak uzere agrilarim var goguslerim sisip acimaya basladi yakındır diye düşünüyorum :'( :'( bende gelcm galiba araniza :'(

Meryem suresi 41 gunmu okuncak 41 keremi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…