Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Oo denedin yani...
Eee başka ne denedin kiizz söyle de biz de yapak :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tatlim benim ilk bebe tedaviyle oldu yine basliycaz tedaviye :KK66: keci boynuzu pekmezi Pharmaton, birde iliskiden once soguk dus en azindan belden assagiya iyi geliyormus...haaa birde yan yatip yastigi koyunca spermler daha gec cikiyormus disari en iyi pozisyonda kopek pizisyonuymus spermlerin iceriye rahme en hizli ulasacagi

Tatlim benim ilk bebe tedaviyle oldu yine basliycaz tedaviye :KK66: keci boynuzu pekmezi Pharmaton, birde iliskiden once soguk dus en azindan belden assagiya iyi geliyormus...haaa birde yan yatip yastigi koyunca spermler daha gec cikiyormus disari en iyi pozisyonda kopek pizisyonuymus spermlerin iceriye rahme en hizli ulasacagi

Aa bilmiyodum valla deniycem :)

Buarada kizla 41 kere meryem suresini okumak hayirli imis evlat yolu gozleyenlere hep beraber okuyalimmi sirayla en yakin bati olandan baslayip sona dogru gidelim derim ben ne dersiniz

Şimdi adetimin 3. günü
Bat 3 Haziran

Isim ne bu arada ben tebessüm :KK70: benim 11 haziran insallah reglim yani hos son bir umut persembe gunu kan testi yapilacak 11 mayisada beklenen bat bu ay icin

Isim ne bu arada ben tebessüm :KK70: benim 11 haziran insallah reglim yani hos son bir umut persembe gunu kan testi yapilacak 11 mayisada beklenen bat bu ay icin

Isim Esra canım
Bu ay ikinci deneme olacak inşallah. ..
Inşallah ikimizin de Allah gonlune göre verir. ..

Amin esracim insallah sorun yok ama degilmi dra gittinmi ne kadarlik evlisin

Bende geldim bakalım
eğer bu ay ki gibi bir sorun olmaz ise bat 5 haziran olacak
Umudumuz hazirana kaldı artık
Tek tesellim bebişim olur ise 2015 doğumlu olacak bu iyi işte :)

kızlar bu aylık topiklere daha önce katılmadım ama bu ay umutluyum prl çok yüksek ama diğer hormonlar iyi şükür hayıt macununa başladım adetim düzene girer ve hayırlısıyla bebeğimize kavuşup sağlıklı mutlu birlikte ömürler yaşarız inşallah hepimiz sevdiklerimizle

Batin nezaman cnm

Slm kuzum esinde sorun varmi.benimkinde varikosel var hizi dusuk sayisi iyi.doktor amelyat dedi ama isinden dolayi amelyati erteledik.bende bu arada pharmaton aldim dun bide keciboynuzu özü yediriyom aksamlari dun basladik.siz nasil yapiyosunuz hapi kurleri

Bizdemi icsek pharmatonu

Be.n iciyorum. :KK70: gunde 1 kere hap iciyor aksamlari keciboynuzu pekmezi. :KK66: bende sorunun cogu esimde hareket orani dusuk malesef. :KK43: ama napiyoruz umudumuzu kesmiyoruz az evel klomen ve ovulasyon testi aldim eczaneden dunya para verdim yine ...olsun bdbegim icin herseye deger buarada incir ve havuc kurune baslasakmi arkadasim sogan kuruyle ilk ay gebe kaldi yanindada toz corek otu ve bal karisimi yedi

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

kızlar bu aylık topiklere daha önce katılmadım ama bu ay umutluyum prl çok yüksek ama diğer hormonlar iyi şükür hayıt macununa başladım adetim düzene girer ve hayırlısıyla bebeğimize kavuşup sağlıklı mutlu birlikte ömürler yaşarız inşallah hepimiz sevdiklerimizle

Hos geldin....insallah bu ay yuzune guler aminnnn

Kizlar durum su dun kantestini kendim yaptirdim dr persembe istedi ama yaptiriyimmiki persembe. Negatif nasilsa 0.5 :'(

Be.n iciyorum. :KK70: gunde 1 kere hap iciyor aksamlari keciboynuzu pekmezi. :KK66: bende sorunun cogu esimde hareket orani dusuk malesef. :KK43: ama napiyoruz umudumuzu kesmiyoruz az evel klomen ve ovulasyon testi aldim eczaneden dunya para verdim yine ...olsun bdbegim icin herseye deger buarada incir ve havuc kurune baslasakmi arkadasim sogan kuruyle ilk ay gebe kaldi yanindada toz corek otu ve bal karisimi yedi

canım bendemi içsemki simdi kara veremedim.bizde sorun ikimizdede.bendede pko var hipotroid var.varikosel varmı peki amelyat oldumu esin.canım ovulasyon testini keske gitti gidiyordan alsaydın ben gecen ay 20 ovulasyon testi 6 gebelik testini kargo dahil 20 ye aldım 2 günede geldi.ben bal tarcına basladım kuzum.incir havucuda yapıcam soganı gecen ay yaptım

Amin esracim insallah sorun yok ama degilmi dra gittinmi ne kadarlik evlisin

Evet canım gitmistim
Ikimizde de hiçbir sorun yok çok şükür
Doktor folik asit vermişti sadece
Ağustos'ta iki yilimiz dolacak inşallah
Ben 27 yaşındayım eşim 30

X