Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Merhaba bayanlar,

bende 2 yıllık evliyim hatta dün evlilik yıldönümümüzdü :)

nisan ayında ilk denemelerimizi yaptık, yumurtlama günü falan bilmeden...
reglime 5-6 gün kala tüm belirtiler mevcuttu fakat beklediğim adet gününden 1 gün önce reglim başladı...
hayırlısı dedik...

bugün reglim bitti, çok şükür 27 günde bir düzenli olurum.
bu ay yine denemelerimizi yapacağız
yazdıklarınıza göz attım ... incirler ballar macunlar :) ben sadece folicplus kullanıyorum o kadar... aklım karıştı ne yapsam bende mi yemeye başlasam.. kilom da 44, kiloda alırım belki :)
yaşımda 28 buarada :)

birde şunu soracağım bayanlar, ilişkiden hemen sonra banyo yapıyormusunuz? ben önceki denemelerde hemen kalkıp banyoya girmiştim de.. yanlış mı yapmışım?

Son düzenleme:
Gelen giden yokberken diye dusunuyorum açıkçası ben bu persembe kan testini yineleyecegim ve yine negatif cikacak kesin olarak yani eminim...cuma gunu degerim 49 du 8 gun vardibsuanda 6 gun bityor ve degerim 0.5 olmus malesef sonucun yinr kotu oldugunu dusunuyorum ve pazar gunude insallah klomene basliycam. Ovulasyon kitinede 9.gun basliycam buarada yumurta takibinede gidecegim offf uzun oldu belki ama bende durumlar bunlar...buarada goguslerim aciyo kasik ve bel agrim var malesef...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım çatlatma ignesi oldunmu sen

canım bendemi içsemki simdi kara veremedim.bizde sorun ikimizdede.bendede pko var hipotroid var.varikosel varmı peki amelyat oldumu esin.canım ovulasyon testini keske gitti gidiyordan alsaydın ben gecen ay 20 ovulasyon testi 6 gebelik testini kargo dahil 20 ye aldım 2 günede geldi.ben bal tarcına basladım kuzum.incir havucuda yapıcam soganı gecen ay yaptım

Pharmaton mu canim ic onun bizarari yok hayir amelyat olmadi esim,netten almamada izin vermedi malesef eczaneden al guvenilur olsun dedi bende oyle yaptim...

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Evet canım gitmistim
Ikimizde de hiçbir sorun yok çok şükür
Doktor folik asit vermişti sadece
Ağustos'ta iki yilimiz dolacak inşallah
Ben 27 yaşındayım eşim 30

Ee ii kac aydir deniyorsunuz peki kuzum

Merhaba bayanlar,

bende 2 yıllık evliyim hatta dün evlilik yıldönümümüzdü :)

nisan ayında ilk denemelerimizi yaptık, yumurtlama günü falan bilmeden...
reglime 5-6 gün kala tüm belirtiler mevcuttu fakat beklediğim adet gününden 1 gün önce reglim başladı...
hayırlısı dedik...

bugün reglim bitti, çok şükür 27 günde bir düzenli olurum.
bu ay yine denemelerimizi yapacağız
yazdıklarınıza göz attım ... incirler ballar macunlar :) ben sadece folicplus kullanıyorum o kadar... aklım karıştı ne yapsam bende mi yemeye başlasam.. kilom da 44, kiloda alırım belki :)
yaşımda 28 buarada :)

birde şunu soracağım bayanlar, ilişkiden hemen sonra banyo yapıyormusunuz? ben önceki denemelerde hemen kalkıp banyoya girmiştim de.. yanlış mı yapmışım?

Hosss geldin bal ve corek otu yumurtlamayi arttiriyor faydali yani buay temkinli hareket edersin sende sakin kalkma en az 1 saat yastik koy yat detaylari ymkten snr anlatcam

Ee ii kac aydir deniyorsunuz peki kuzum

Bu ay ikinci denememiz olacak ama sanirim geçen ay yumurtlama gününü kaçırdım. ..
Bu ay olur inşallah daha dikkatli olucam...
O bebek buraya gelecek :)

Pharmaton mu canim ic onun bizarari yok hayir amelyat olmadi esim,netten almamada izin vermedi malesef eczaneden al guvenilur olsun dedi bende oyle yaptim...

canım netteki daha uygun yoksa eczanedekilerin içinde 5 tane var cok az ve bende önceki ay 27 ye almıstım eczaneden.hayırlısı olsun kuzum

Bu ay ikinci denememiz olacak ama sanirim geçen ay yumurtlama gününü kaçırdım. ..
Bu ay olur inşallah daha dikkatli olucam...
O bebek buraya gelecek :)

Gelsinnnnn insallahhhh cok amin

şeker pembem yeni topiğin hayırlı olsun hayatım
benim bata daha çok var ama ben umudumun kırıldığını hissediyorum
sanırım bende varım haziranda hamiş olanlar listesinde

liste yapacaksan 10 haziran diye yazarsın bata :KK31:

ben geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum ama malesf sonuç alamadık bu ay soğan kürüyle inci kürünü denemeyi düşünüyorum acaba hangisi daha etkilidir yardımcı olursanız teşekkürler

ben geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum ama malesf sonuç alamadık bu ay soğan kürüyle inci kürünü denemeyi düşünüyorum acaba hangisi daha etkilidir yardımcı olursanız teşekkürler

soğan kürü kist veya iltihap varsa onları söker ama incir kürü yumurta geliştirir canım
yani kistin yoksa incir yürünü yap ama kistin varsa soğanı yap inciri yaparsan kistlerini büyütür.
kendin incir kürü yada bal+çörekotu+tarçın yap eşinede muhakkak keçiboynuzu kürünü içir

normalde polikistim var ama en son kontrolden sonra normal göründü küçülmüş kistlerim normal dedi dr soğan kürü yaparsam acaba yine artarmı akıntımda var

Listeyi nasil yapicaz hatunlar

Insallah umudunun kirildigi noktada gelir melegin

Aramiza yeni katilanlar hos geldiniz haziranda insaalllah gebe olalim hep beraber

Hayit hapi icin ne diyosunux kizlar

X