Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

Bende cigneyerek yaptim bide gecen ay adetim onbes gun gecikmisti hamile degildim bi tatli ksgi çörekotu yedim aksaminda adet oldum etkili yani..bende bakalim pazar adet sekiziyle onbiri arasi bekliyorum. pek bi belirtim yok aslinda okuduklarima gire adet belırtılerıyle cok benzernis. kasik agrim var ozellikle sag tarafima bicak saplaniyo goguslerim sis ve aciyo adet olckmisim gibi basim agriyo surekli bu aralar yani ne bilim gerci herkesde farkli hamilelikler kiminde 7 8. Haftalarda basliyomus ins vardir ya

birazda psikolojik oluyo canim ya benim bes gun gecti sevinmistik ama maalesef kirmizi karti yedik..
kendini cok dinleme akisina birak
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Himmm naapalim batlardan snr baslsakmi

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Hayit hapi icin ne dusunuyosunuz

cignemek daha iyi olur gibi geldi bana bende baslicam hemen bugun rrglin ilk gunu insqllah senin devam etmene gerek kalmaz canim hamissindir mutlu haberini aliriz..

Canim robattan gecir ben oyle yapyom

Himmm naapalim batlardan snr baslsakmi

hic ara verilmemesi gerekiyomus regliyken de baskasi okuyabiliyomus senin adina ben reglim bitene kadar arkadasimdan rica etmeyi dusunuyorum sonra devam ederim kendim insqllah malum benim kesinlesti bugun:-:-)-(

cevap verdigin icin cok tesekkur ederim :-) hem sogan kuru hem incir ikisini yapsam ne olur bu ay ne varsa yapmak istiyorumda :-):-)

Canim saracoglu once sogan kuru sonra incir sonra testere disliyi oneriyor.once sogan kurunu yap bence.ben gecen ay yaptim sogani bu ay incir yapicam

Canim saracoglu once sogan kuru sonra incir sonra testere disliyi oneriyor.once sogan kurunu yap bence.ben gecen ay yaptim sogani bu ay incir yapicam

saracoglunu dinlemistim ama aklimda kalmadi bir ay yapilmaz herhalde dimi kac gun sogan suyu yapilmasi gerekiyor?

saracoglunu dinlemistim ama aklimda kalmadi bir ay yapilmaz herhalde dimi kac gun sogan suyu yapilmasi gerekiyor?

Canim corekotunun ogutulmusunu alma.cunku ogutulunce hemen karistirilmasi gerekiyomus.ben robottan gecirip hemen bala katiyorum.icindeki bisey ucucuymus ondan hemen katmak gerekliymis.sogan kurunu adeton 2. Gunu basla canim 15 gun yap.saracoglu oyle dedi tv de.

Kizlar ben klomene basliyorum,catlatma igneside yaptiricam bal ve corek otunuda kullanayimmi birde su hayit hapini

gunaydin kizlar yepyeni umutlara actik gozumuzu hadi hayirlisi olsun :-) saracoglunun kurler ilee ilgili yazilarini okudum aksam sogan kurunu on bes gun yapin diyo ve iyi sonuc almak icin adetten yedi gun sonra yapilmasini oneriyor incir kurunu ise yirbir gun yapip yedi gun ara verme tekrar yirmi bir gum olarak kirk iki gun yapilmasi gerekiyormus ama diyoki ikisini ayni anda yapmayin ayrica incir kurunu yaparken aksam yemeginden once haftada dort gun bir orta boy sogana sumak dokup yiyin bu da kistlerin miyomlarin azalmasina yardim eder yazmis bende incir kurune basliyim diyorum uzun cunku beraberindede sogan salatasina devam ederim oda ayni gorevi gorecej sonucta sigan suyu daha etkili olabilirde ben onu icebilecegimi sanmiyorum ya ikinci alternatif daha iyi dimi incir kuru ge sogan sumak :-):-):-) ayyyyy sabah sbah be cok yazdim valla kizlar okula gec klcam kactim ben :-):-)

Simdi ben bugun meryem suresine basliycam Allahin izniyle su incir kuru ve bal Corekotu na basliycam

kizlar simdi okudum hemen paylasayim dedim meryem suresi 19.21.22. ayetleri yasin suresi 82.83.ayetlerini kagida yazip zemzem suyunun icine birakiyormusuz yazilari silininceye kadar kaliyormus sonrada inanarak o suyu tuketiyormusuz allahin izni ile oluyormus.. bende bugun corek otu tarcina baslicam ins faydasini goruruz

Bende varım.. Umut hazirana. Çok fazla aklımda tutmamaya çalışıcam ama. Rahat olmak istiyorum.

evet rahat olalim bu cok onemli rabbim ol derse olacak sonucta vardir bi vakti zamani hayirli zamanda Rabbim kucagimizi doldyrsun bu ay bende rahat olcam yapmam gerekenleri yapip bolca calisip gerisi Allaha kalmis dicem bebek istedigimi bilen bi arkadasim bugun ne kadar rahatsin benim olmasa uzulurdum dedi gectigimiz aylarda gercekten bi kac gun uzuluyodum adet olunca ama bu sefer rahat olmaya calisiyorum insallah allah daha fazla aratmaz..

evet rahat olalim bu cok onemli rabbim ol derse olacak sonucta vardir bi vakti zamani hayirli zamanda Rabbim kucagimizi doldyrsun bu ay bende rahat olcam yapmam gerekenleri yapip bolca calisip gerisi Allaha kalmis dicem bebek istedigimi bilen bi arkadasim bugun ne kadar rahatsin benim olmasa uzulurdum dedi gectigimiz aylarda gercekten bi kac gun uzuluyodum adet olunca ama bu sefer rahat olmaya calisiyorum insallah allah daha fazla aratmaz..

Sen rahat olmaya çalışıyonda ablam etrafdakiler fırsat veriyormu bakalım ? Her gören her konuşan önce bebek varmı diyo. Toplumun psikolojik baskısı yetiyo zaten. Şehir dışına kaçsam mı şöyle 2 hafta diye geçmiyo değil içimden..

Sen rahat olmaya çalışıyonda ablam etrafdakiler fırsat veriyormu bakalım ? Her gören her konuşan önce bebek varmı diyo. Toplumun psikolojik baskısı yetiyo zaten. Şehir dışına kaçsam mı şöyle 2 hafta diye geçmiyo değil içimden..

Aynen katliyorum hos biz hep ikinciyi istemiyoruz dedigimiz icin sormuyorlar banada esma melegin baskisi yetiyir anne kardesim geldimi gelecekmi sorulaei yoruyor

Ben 2 yil hep bogustum kisir dediler onu dediler bunu dediler sadece bir ay kafamda noturdum cnk o ay yumurtam 1 tane ve gelismemisti 13 mmdi 22.gun ve Allahin izniyle o ay oldu

X