Haziranda hamiş olmak isteyenler buraya !!!;) ;)

normalde polikistim var ama en son kontrolden sonra normal göründü küçülmüş kistlerim normal dedi dr soğan kürü yaparsam acaba yine artarmı akıntımda var

hayatım soğan kürü kistini arttırmaz tam tersi atmana yardımcı olur küçültür yani.
akıntın çoksa iltihabında var demektir o zaman bence soğan kürü yap bu ay

Listeyi nasil yapicaz hatunlar

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

valla canım bende bilmiyorum nasıl yapıldığını olmazsa ilk sayfadaki mesajının altına sıra sıra yaz herkesi
bazı topiklerde görmüştüm

isim..........................yaş.......................... kaçıncı deneme...............................bat.......................... sonuç

bu şekilde sıralama yapılmış herkesin ismi alt alta yazılıyordu sende öyle yapabilirsin

Insallah umudunun kirildigi noktada gelir melegin

inşallah canım yaa inşallah:KK16:

Offf ya halledemedim kizim basimda agliyorrrrr immmhhhhh ymk kavgasi sonra bakacagim

Yememek icin agliyordu neyseki sustuuu

ayyyyy ne tatlı yaaa Rabbim banada nasip etsin inşallah.

bende dün akşam eşim geçmiş gazeteleri getirmişti tesadüfen birinde gizemin haberini okudum salya sümük ağlamaktan içim şişti oda bana kızıyor sana bidaha gazete getirmek haber seyrettirmek yok diyor.
aklım almıyor mantığım almıyor kabullenemiyorum yaa kaç gündür aklıma geldikçe ağlıyorum o meleğin yüzü gözümün önünden hiç gitmiyor:KK14:

Allah herkesin evladına acısın onları size bağışlasın inşallah :KK43:

mrb kizlarr bende varim bu ay hamile olmayi bekliyodum ama nasip olmadi bugun adet oldum :-:-)-( umudum hazirana kaldi ins.hazirana hepimiz hamis oluruz.meryem suresi okuma bana uyar kizlar okuyalim bide sogan kuru incir kuru ve balli corek otu nasil yapiliyor kizlar ayyy ne cok sordum acemiyim :-):-) keciboynuzu kuru aktarlarda varmi?
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb kizlarr bende varim bu ay hamile olmayi bekliyodum ama nasip olmadi bugun adet oldum :-:-)-( umudum hazirana kaldi ins.hazirana hepimiz hamis oluruz.meryem suresi okuma bana uyar kizlar okuyalim bide sogan kuru incir kuru ve balli corek otu nasil yapiliyor kizlar ayyy ne cok sordum acemiyim :-):-) keciboynuzu kuru aktarlarda varmi?

Hos gldin kuzum keciboynuzu kocaya yediriliyor :KK70: hergun bi tatli kasigi yada 2 sogan kuru 1 orta boy kuru sogani kaynayan suya atip 4 dk kaynatiyorsun,iliyinca iciyorsun sabah aksam taze iciyorsun buarada kabugu kahve renkli olacak
2 balli corekotu icin ogutulmus corek otu oneriliyor balla karistirip 3 kere 1 tatli kasigi yiyeceksin su meryem suresi tam olarak kac defa okunmali bilen varmi?el birligiyle sirayla okuyalim bence
3 incir kurude 6 7 inciri ikiye bol kaynayan suda 6 dk kaynat iliyinca ic sabah aksam yine

Son düzenleme:
Hos gldin kuzum keciboynuzu kocaya yediriliyor :KK70: hergun bi tatli kasigi yada 2 sogan kuru 1 orta boy kuru sogani kaynayan suya atip 4 dk kaynatiyorsun,iliyinca iciyorsun sabah aksam taze iciyorsun buarada kabugu kahve renkli olacak
2 balli corekotu icin ogutulmus corek otu oneriliyor balla karistirip 3 kere 1 tatli kasigi yiyeceksin su meryem suresi tam olarak kac defa okunmali bilen varmi?el birligiyle sirayla okuyalim bence
3 incir kurude 6 7 inciri ikiye bol kaynayan suda 6 dk kaynat iliyinca ic sabah aksam yine

cevap verdigin icin cok tesekkur ederim :-) hem sogan kuru hem incir ikisini yapsam ne olur bu ay ne varsa yapmak istiyorumda :-):-)

cevap verdigin icin cok tesekkur ederim :-) hem sogan kuru hem incir ikisini yapsam ne olur bu ay ne varsa yapmak istiyorumda :-):-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[sogan kuru adetin ilk gununden 12.gune kadar kullaniyorsun digeride catlaymaya yariyor tatlim....kacinci gun baslaniyor bilmiyorum ogrenince banada yaz.mutlaka olurmu cnm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[sogan kuru adetin ilk gununden 12.gune kadar kullaniyorsun digeride catlaymaya yariyor tatlim....kacinci gun baslaniyor bilmiyorum ogrenince banada yaz.mutlaka olurmu cnm

tamam bunu araatircm ben haber ederim sanada :-) bu arada arastirdim meryem suresi kirkbir gun okunmasi gerekiyormus

Sogan kuru adetin ilk gunu yapilmiyo cnm adet bitiminden bes yada yedi gun sonra onbea gun yapiliyo bal tarcin corekotu adetin ikinci gunu baslanip oniki gun yapiliyo tatlim

Hosss geldin bal ve corek otu yumurtlamayi arttiriyor faydali yani buay temkinli hareket edersin sende sakin kalkma en az 1 saat yastik koy yat detaylari ymkten snr anlatcam

Ben bal tarcin corekotu nu yaptim ve gerckten yumurtlamayi sağlıyor duzene sokuyo kizlar

Bu arada benim bat 8 le 11 mayis arasi ama adet olcm galiba ozellikle sag kasigim olmak uzere agrilarim var goguslerim sisip acimaya basladi yakındır diye düşünüyorum :'( :'( bende gelcm galiba araniza :'(

Bu arada benim bat 8 le 11 mayis arasi ama adet olcm galiba ozellikle sag kasigim olmak uzere agrilarim var goguslerim sisip acimaya basladi yakındır diye düşünüyorum :'( :'( bende gelcm galiba araniza

hosgeldin canim ya corek otunu ezcezmi nasil yapiliyo bu ay isimi saglama alayim diyorum ;-);-) artik dorduncu ayimiz olacak bu ay

Bu arada benim bat 8 le 11 mayis arasi ama adet olcm galiba ozellikle sag kasigim olmak uzere agrilarim var goguslerim sisip acimaya basladi yakındır diye düşünüyorum :'( :'( bende gelcm galiba araniza

hosgeldin canim ya corek otunu ezcezmi nasil yapiliyo bu ay isimi saglama alayim diyorum ;-);-) artik dorduncu ayimiz olacak bu ay

Valla kimi yerde toz diyo kimi yerde ezin diyo kimi yerdede butun agzinizda cigneyin diyo ben 12 yemek kasigi bal 10 cay kasigi tarcin 12 tatli kasigi corekotu karistirdim her sabah ve aksam ac karna bir tatli kasigi yedim iyice cigniyosun agzinda eziyosun cnm. Gercektn faydasi var bence ben 25 27. Gun arasi yumurtluyodum bu ay 19 unda falan yumurtladim devam edicem bende eger bebis yoksa bakalim nasip beklemedeyim hala..

Valla kimi yerde toz diyo kimi yerde ezin diyo kimi yerdede butun agzinizda cigneyin diyo ben 12 yemek kasigi bal 10 cay kasigi tarcin 12 tatli kasigi corekotu karistirdim her sabah ve aksam ac karna bir tatli kasigi yedim iyice cigniyosun agzinda eziyosun cnm. Gercektn faydasi var bence ben 25 27. Gun arasi yumurtluyodum bu ay 19 unda falan yumurtladim devam edicem bende eger bebis yoksa bakalim nasip beklemedeyim hala..

cignemek daha iyi olur gibi geldi bana bende baslicam hemen bugun rrglin ilk gunu insqllah senin devam etmene gerek kalmaz canim hamissindir mutlu haberini aliriz..

Cnm ogutulmusu varmis aktarda

Meryem suresi 41 gunmu okuncak 41 keremi

cignemek daha iyi olur gibi geldi bana bende baslicam hemen bugun rrglin ilk gunu insqllah senin devam etmene gerek kalmaz canim hamissindir mutlu haberini aliriz..

Bende cigneyerek yaptim bide gecen ay adetim onbes gun gecikmisti hamile degildim bi tatli ksgi çörekotu yedim aksaminda adet oldum etkili yani..bende bakalim pazar adet sekiziyle onbiri arasi bekliyorum. pek bi belirtim yok aslinda okuduklarima gire adet belırtılerıyle cok benzernis. kasik agrim var ozellikle sag tarafima bicak saplaniyo goguslerim sis ve aciyo adet olckmisim gibi basim agriyo surekli bu aralar yani ne bilim gerci herkesde farkli hamilelikler kiminde 7 8. Haftalarda basliyomus ins vardir ya

X