HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

İnce çizgi falan çıktı mı sonrasında
ya ben yaptım testi yaptım tam duşa girmeden önce negatif diye attım çöpe gitti , sonra duşa girip çıktım hızlıca dedim çöpe bir bakayım aşırı silik grimsi çizgi, sonra fotoğraf çektim ışık ayarıyla felan oynadım çizgi var gibide yok gibide bilemedim

Kuzum atsana testi bı.ortalama kaç dakika sonra baktin

Eklentiler

• IMG_5054.jpeg
    124,2 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_5055.jpeg
    105,1 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_5059.jpeg
    134 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_5062.jpeg
    395,1 KB · Görüntüleme: 62
Ayy kuzum sanki var gibi yaaaaa varmı başka testin yapsan tekrar.ama benim içime doğan var sanki öle kuruma çizgisi gibi görünmüyor.ay hadi inşallah ayağını süru arkadan biz gelelim

yani çıplak gözlede yok gibi aslında anlamadım , testim var yarın sabah ilk idrarla tekrarlicam bakalım

yani çıplak gözlede yok gibi aslında anlamadım , testim var yarın sabah ilk idrarla tekrarlicam bakalım
Canım ilk resimde baya belli oluyor rengiyle oynamadigin.yinede erken sevinmeyelim yarın sabah tekrar yap inşallah hayırlı haberlerle düş siteye ama kuruma çizgisi gibi değil bu.

Beni de ekler misiniz sat 17 Mayıs bat 13 haziran

Üst üs
te yapma birer gün ara vererek yap ben hep böylr yapuyorum

Ama arkadasım tam catlama gunu denemiş simdi kız bebek bekliyor hıc bir teori tutmadı bende demişti

Benim çatlama ve öncesindeki 3 gün de ilişki oldu o zaman artık Allah'a kaldı nasip. Ama bir arkadaşım erkek çocuğun rahime tutunması daha zor oluyor demişti. Bilemiyorum.

Arkadaşlar testim den birsey anlamadım sanırım yüksek beni bilgilendirirseniz sevinirim

Eklentiler

• 20240530_122705.jpg
    108,7 KB · Görüntüleme: 59
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…