HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

bu bir gebenin günlüğü mü , bende önümüzdeki ay başlamayı düşünüyordum , bu aya gebelik testi yok gibi de var gibide arafta çıktı yada ben hayali çizgi görüyorum , almıştım bir gebenin günlüğünden bakalım regl olursam başlayacam bende önümüzdeki ay
Bizim durumlar aynı sanırım seninle bat ne zamandı?

Ben yumurta büyüdüğü gün akşam 2 havuc yedim sabah hemen catladı😂klomenı de daha once havucla catlatmıstım haslayıp yemıs suyunu ıcmıstım yarım saate catlamıstı yanı demem o ki küçücük havuc sandıgımızdan bile daha etkili 😂
bu bir gebenin günlüğü mü , bende önümüzdeki ay başlamayı düşünüyordum , bu aya gebelik testi yok gibi de var gibide arafta çıktı yada ben hayali çizgi görüyorum , almıştım bir gebenin günlüğünden bakalım regl olursam başlayacam bende önümüzdeki ay
Ewet canım bana diğeri yanıltır diye ücretsiz bir kutu daha gönderdiler.simdi yazdı kaç kez ilişki oldu diye oha dicekti kadın bence kibarligindan demedi.sana kalmış bundan sonraki ilişki durumu dedi😂😂😂

Bizim durumlar aynı sanırım seninle bat ne zamandı?
Kürtajdan sonra benim biraz karıştı durumlar
ilk reglimi 24. gün
2. reglimi 32. gün oldum
öncesinde 28 günlük döngüm olurdu
Şuan 30. gündeyim , eskiye göre 2 günlük gecikmem var
belki 32. günde olurum diye pek heveslenmedin bi 3-4 gün daha bekleyeyim

ilk reglimi 24. gün
2. reglimi 32. gün oldum
Anladım benimde kimyasaldan sonra karıştı geçen ay 9 gün gecikti şuan 2. Gün gecikmenin gölge gibi çıktı ama sonrasında da ince çizgi çıktı. Bilmiyorum artık 9 güne kadar yolum var herhalde göğüs uçlarımda dünden beri hafif sızlıyor

Anladım benimde kimyasaldan sonra karıştı geçen ay 9 gün gecikti şuan 2. Gün gecikmenin gölge gibi çıktı ama sonrasında da ince çizgi çıktı. Bilmiyorum artık 9 güne kadar yolum var herhalde göğüs uçlarımda dünden beri hafif sızlıyor
ya benim test gözle negatif ışık ayarları ile oynayınca hafif var gibi , yada kuruma çizgisi felan öyle kafa karışıklığı işte

Canim eger hamile kalirsan bebis erkek gibi. Tabi rabbim daha iyisini bilir.
Canım rabbim ne verirse basım gözüm üstüne.oglum var Allah canıni sağ etsin. rabbim kız da tattirsin sağlıklı sıhhatli.gonul bunu istiyor ama hayırlısı kolayı neyse o olsun.

ilk reglimi 24. gün
2. reglimi 32. gün oldum
İnşallah hiç takibe filan gerek kalmadan bebek haberini alırız canım.

Kizlar şimdi hesaplama yapıyorum. Geçen hafta 23 de başlamış değerlendirme 4 kez oldu. Sizde de bu gece tekrar değerlendirme fazla olur mu üst üste 3 gün. 23 Mayıs gece 1. 26 Mayıs gece 1 -2 arası 28 Mayıs gece 1 29 Mayıs gece 1.

Neye göre anlaşılıyor o
Soyle canm. Iki cesit sprem var biri hizli olan biri yavas olan hizli olan erkek yavas olan kiz. Yumurtlama catlama zamani girilen iliskide erkek spermi hizla yumurtaya ulastigindan hemen dollenme gerceklesmekte. Kiz spermi yavas ilerler ama erkek sperminden daha uzun yasar ve yumurta gec catlarsa o zaman da kiz spermi yumurtayi doller. Inasaalah anlatabilmisimdir.

Soyle canm. Iki cesit sprem var biri hizli olan biri yavas olan hizli olan erkek yavas olan kiz. Yumurtlama catlama zamani girilen iliskide erkek spermi hizla yumurtaya ulastigindan hemen dollenme gerceklesmekte. Kiz spermi yavas ilerler ama erkek sperminden daha uzun yasar ve yumurta gec catlarsa o zaman da kiz spermi yumurtayi doller. Inasaalah anlatabilmisimdir.
Benimki muallakta bu teoriye göre yumurtlamadan 1 gün öncede ilişki oldu

Canım demek istediklerimi çok güzel özetlemişsin her şeyin yeri çok ayrı benim de iki tane ablam var hepsinden uzağım birkaç yıllığına çok zor gerçekten kardeş bambaşka evet ilk çocukta tecrübesiz olduğun noktalarda tecrübeleşmeden baştaki zorluklara aldanıp aman yok yok başka çocuk istemem diyebiliyor insan Yani ben bazı durumlarda özgürlüğüme çok düşkünmüşüm sürekli onun uyku saati yemek saati kendimden ödün veriyorum falan yeri geldi eşimin yoğun çalıştığı zamanlarda zaten yardım isteyemedim yani isteyemem zaten bana biri gelip sana destek olayım demeden çağırmam etme m çok tükendiğim durumlar oldu ki gerçekten çocuğum rahat sakinmen bile böyle hissettiğim oldu Ama büyüdükçe gördüm ki hepsi geçti hepsi geçiyor ve kardeş duygusunu tatmasını o kadar çok istiyorum ki yani senin de dediğin gibi bambaşka bir geçiş oluyor. Çok diyen var ne gerek var bu zamanda ikinci çocuğa geçenlerde mesela tam korunmayı bıraktık bir ortamda muhabbeti oldu işte Ben ikinciyi yapanın aklına şaşarım falan bir modum düştü açıkçası ama sonra dedim herkesin hayat tarzı farklı çok şükür şu anda 2'de 3 de çocuk yapabilecek maddiyata sahbim elhamdülillah ama ileride neyin ne olacağını kimse bilemez ki yani bu maddiyat için özellikle sırf çocuk isteme duygusundan vazgeçenler belki bir çocuk bile bakamayacak duruma gelebilir ileride. bunu sadece Allah bilir işin özü bütün hepsinin yeri ayrı cok ayrı ya gerçekten şu anda da ilk gibi heyecanlıym hamıleysem dye ve dikkat etmeye çalışıyorum kendime.
kesinlikle katılıyorum sana bnde aynı seyleri yasadım. evlendim baska sehire geldim aynı apartmanda kayınvalidem eltier vs görümce hergün burda. ben calışıyorum ona rağmen kimseden birşey istemedim yapmaya gönülsüz yanaştılar kimse de yardım etmek istemedi. iyi ki de etmedi ilk basta bozuldum üzüldüm ama böylesi daha iyi oldu kimseye minnetim yok. ve daha iyi bakıldı daha iyi eğitim aldı kreşte.

Ayrıca kalabalık aile her zaman sağlığı için daha iyi gırgır da oluyo atışma da ama kardeş kardeşe. yurt dışında ünlüler mankenlere bakıyorum 5 -6 çocuk. tabi hakkını vermek önemli olan hem maddi hem manevi ama durumun varsa enerjin varsa niye olmasın. sağlıklı salih evlatlar versin allahım ins ...ilerde iyi ki demek de var.

tercihe saygım sonsuz tabi ki bazıları ben gezcem eglencem ya da cocuga bu kadar maddi manevi emek veremem diyenlerin kendi görüşü gereği olmaması iki taraf içn de hayırlı olandır bnce

Merhaba! Bende geçen ay kimyasal yaşadım 5 gün sonra adet oldum bu ayda 6 gün gecikti daha test yapmadım kimyasaldan sonra gecikme olur diye duydum

Yumurtlamadan önce 2 yumurtlamadan sonra 2 değerlendirme var.allah ne verdiyse artık😂😂😂😂 bugünde olursa iyi olan kazansın😂😂

Merhaba! Bende geçen ay kimyasal yaşadım 5 gün sonra adet oldum bu ayda 6 gün gecikti daha test yapmadım kimyasaldan sonra gecikme olur diye duydum
Ben martta oldum kimyasal, Nisan da gecikme oldu 9 gün. Bu 2. Ay artık hala gecikme olur mu bilmiyorum ki. Sizin ki daha geçen ay olduğu için normal olabilir.

X