HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hiç sanmıyorum 21 i çatladı ama yani geç döllenme nasıl oluyor açıkcası bilmiyorum regl olucam kesin ben hissediyorum canım ama umarım senin pozitiftir
Ayy bende adet olcam oldukca hıssedıyorum her an geldı gelecek sabah uyandıgmda bulusmus oluruz sanırımama denemeye devam.stokla kecıboynuzu omega 3 bal çörekotu.bence her vucut ıcın saglık problemı yoksa dogru bır zaman var.Yapamazsak bıraz doktordan destek alıcaz

Bulantı o kadar erken baslamaz dıye dusunuyorum.üşütmüş yada bişey dokunmus olabılormı?ama her vucut kendıne ozgu oldugu ıcın belkı senın mıden cok hassastır ve bebısın ayak seslerıdır butest yaptınmı bugun

Hiç belli olmaz inşallah güzel haberleri alırsın

Bu inositol için pcos mu olmak gerekiyor yoksa herkes kullanabilir mi? Ve hergün mü içiliyor gebe kalana kadar?

Eşine de yedir çörek otu bal tarçın canım ben kendim yedim ona da yedirdim

Benim geçen aylarda da bir gün olmuştu böyle pazar günü olunca bende yine öyledir diye düşünmüştüm de böyle iştahsızlık bulantı var. Zaten kızımda da ben çok kustum ilk 3 ay 5 kilo vermiştim o dereceydi. Cidden koku hassasiyeti herşey var Şuan. Regl öncesi olmazdı bende hiç ama son 2 aydır bir gün falan yaşıyorum bunu. Ama hala aynıyım geçmedi pazar gününden beri. regl öncesi belirtilerim yoğunlaşmaya başladı sanırım. Üşütmüş de olabilirim evet o da ihtimal.

Muhtemelen 12 hazıranı baz alacak doktorunuz uygulamaya 12 hazıran girince ne gösteriyorsa o şekilde olacaktır
12 haziran girince 2 haftalık oluyor sanki değerim daha yüksek 426 cıktı. Bilemedim görücez bakalım yarn tekrar kan istedi
İnşallah geç de olsa yumurtlarım
İnşallah
Test yaptım evet negatif canım
Ovulasyon varmı evde bde ondan yap durmadan test yapıyom ben bisürü almıştm bu ay daha yeni geldi kargodan ovulasyon gebelik falan

Merhaba kızlar ikinci betamı ilkinden yedi gün sonra verebildim ilki 272 yedi gün sonra 4600 olmuş beta değerim. Normal midir bir hamilelik uygulaması indirdim bugün tam 5+0 da gözüküyorum. Dış gebelikten çok korkuyorum böyle bir deneyimi olan oldu mu.

Bu arada beşinci hafta için beta değeri normal bu aralıkta sormak istediğim artış normal mi ve dış gebelik riski var mıdır yorum yapılabilir mi sizce

Ben 4-5 haftalıgım galiba hiç bulantı yok. İlk hamileligimdede 6 da baslamıştı. Şuan kasık ağrım ve uykum var. Gögüslerde falan hiçbişe yok
Evet benim de 6. Hafta da başlamıştı kızımda. Şuan anlam veremiyorum midem de yanma da var regl öncesi böyle olacak herhalde artık benim
Var da yapmak istemiyorum artık testlerden de midem bulandı

Koenzim de kaliteye iyi geliyor

Eş icin keciboynuzu ozu deniliyor

:) siz kaç aydır deniyorsunuz

Yedirebilirsem yediririm
Merhaba bugün benim adet günüm ama adet olmadım sabah dahiliyede randevum vardı beta da bakar mısınız dedim 2.7 çıkmış yükselir mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…