HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

11 mayıs regl
12 haziran regl
23 haziran ara kanama
Bir tanidigimin sizin gibi oldu meğer ikizmis biri düşmüş adet kanaması sanmış sonra adet olmayinca diğer ay gitmiş ki Dr a 8 haftalık hamile muhtemelen ikizdi demiş biri düştü demiş Dr hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah

Belki kullanıyorsunuzdur benden tavsiye inositol içeren bi takviye kullanın kesinlikle. Pcos var mıydı sizde?
Maalesef var pcos. İnositol geçen aylarda kullanıyordum ama bıraktım bir aydır kullanmıyorum tekrar başlasam mı acaba?

Maalesef var pcos. İnositol geçen aylarda kullanıyordum ama bıraktım bir aydır kullanmıyorum tekrar başlasam mı acaba?
Başla başla yumurta kalitesine çok iyi geliyormuş özellikle pcoslular için. Bütün doktorlar bana inositol içeren takviyelerden veriyordu.
Bende pcosluyum bugün regl oldum. Başlayacağım şeyleri yazayım sana.
D vitamini, omega, inositol, folik asit ve şu bal, çörek otu kürü :)
D vitamini ve folik asiti kullanıyordum zaten devam edicem. Bu yazdıklarım yumurta kalitesine iyi gelen şeylermiş :)
Onun yanında kabak çekirdeği ye akşamları mutlaka. Tahmini yumurtlamana göre havuç ye en azından bi hafta.
Birde çok sıcak farkındayım ama bu ay ayaklarını ve belini sıcak tut.
Bir şey daha var bence eşin içinde takviye alın.
Ben yarın maxigo ve kendim içinde maxijuno almayı düşünüyorum. Kullananlar çok faydasını görmüş galiba 🙂
Denemedik demeyiz 😅

Of o kadar halsizim ki sürekli uyumak istiyorum. Tam regl öncesi sendrom yaşıyorum Şuan bir an önce olsam diye bakıyorum 😞
Ya varya aynı durumdayız bugün uyanmak istemedim şimdi işteyim uyukluyorum falan bence yorulduk artık ondan birazda

Başla başla yumurta kalitesine çok iyi geliyormuş özellikle pcoslular için. Bütün doktorlar bana inositol içeren takviyelerden veriyordu.
Bende pcosluyum bugün regl oldum. Başlayacağım şeyleri yazayım sana.
D vitamini, omega, inositol, folik asit ve şu bal, çörek otu kürü :)
D vitamini ve folik asiti kullanıyordum zaten devam edicem. Bu yazdıklarım yumurta kalitesine iyi gelen şeylermiş :)
Onun yanında kabak çekirdeği ye akşamları mutlaka. Tahmini yumurtlamana göre havuç ye en azından bi hafta.
Birde çok sıcak farkındayım ama bu ay ayaklarını ve belini sıcak tut.
Bir şey daha var bence eşin içinde takviye alın.
Ben yarın maxigo ve kendim içinde maxijuno almayı düşünüyorum. Kullananlar çok faydasını görmüş galiba 🙂
Denemedik demeyiz 😅
Bende menümü açıklıyım ozaman😅
D vitamin yeni bitti. Folik asit. B12 inositol folat (başlıyacağım). Çörekotu bal tarçın.
Eşim içinde bir şeyler yaparız artık😅

Doktorum çok fazla umutlanma ama yinede takip edelim dedi. İnşallah bir dahaki kotrolde güzel şeyler duyarım

Sabah yaptım negatif çıktı canım daha da yapmam regl yi bekliyorum.
Aaaa o zaman benim de negatif ama pozitif çıkmama durumu var testte yinede bence bekleyelim bakalım herkesin testi hemen doğruyu göstermiyor ayrıca daha üç gün var

Aaaa o zaman benim de negatif ama pozitif çıkmama durumu var testte yinede bence bekleyelim bakalım herkesin testi hemen doğruyu göstermiyor ayrıca daha üç gün var
Ben kestim ümidimi canım. İnşallah senin gebelik vardır ❤️

Bir tanidigimin sizin gibi oldu meğer ikizmis biri düşmüş adet kanaması sanmış sonra adet olmayinca diğer ay gitmiş ki Dr a 8 haftalık hamile muhtemelen ikizdi demiş biri düştü demiş Dr hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah
Benimde içime öyle doğuyor hatta dün annemlere söyledim. İkizdi belkide biri düştü dedim. Hayırlısı 🤲

Hiç sanmıyorum 21 i çatladı ama yani geç döllenme nasıl oluyor açıkcası bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ regl olucam kesin ben hissediyorum canım ama umarım senin pozitiftir ❤️
Ben de zannetmiyorum ama bir umut teşekkür ederim ❤️❤️ adet tarihlerimiz paralel umarım güzel haberler alırız

Kızlar bu vıtamınden aldım.bır gebenın jelınden alacagım bıde.inşallah işe yarar jeli hiç denemedim ama deneyipte hamile kalan arkadaslarım var🤭

Eklentiler

• F9919583-36B0-419B-97FB-DAC01BFA0163.jpeg
    F9919583-36B0-419B-97FB-DAC01BFA0163.jpeg
    114,4 KB · Görüntüleme: 13
X