HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Normalde regl den önceki belirtiler nelerdi?

Belki geç yumurtluyorsunuzdur. Benim 17-18.günler oluyor mesela. Cokda anlamıyorm da
28i 26.7 idi değerim dün 84.8 yükselişi iyi mi
Bence iyi gün aşırı 2 katı veya %60 oranında artmış olması gerek

Çokta kötü değil benim o bile olmuyordu sizin gelişim var belki sadece agızdan ilaç ile bile çözülecek bir sorundur

Anladım teşekkür ederim :)
Baktım şimdi 1840a kadar çıkmış. Vajinal ultrasonda tam net görememişlerdi sonra kanamam başladı zaten
Hayırlısı olsun

Normalde regl den önceki belirtiler nelerdi?
Şişkinlik oldu bel ağrısı kasık ağrısı oldu böbrek ağrım oldu ama bunların hepsi bugün arayla yer değiştirdi göğüslerimde de az bi şişkinlik olmuştu ama şuan pufff hepsi yok oldu ama akıntım var bugünde biraz anlamadım herhangi renkli bişey gelmedi ilk gebeliğimde bariz test yapmadan hamile olduğumu anlamıştım vücudumdaki değişikliklerden

Aynen bu dediklerinin hepsi bende de var böbrek ağrısı bir gün şiddetli oldu sonra geçti . Gün içinde çok nadir bir iki kere batma oluyo boşluklarıma. Bende test yaptım ama negatif çıktı. Evet 3 gün var benim de bata canım. Akıntı sanki benim sarı gibi oldu ama anlayamadım onu tam. Ben regl olacağım o kesinde. Senin için belirti gitmesi demek gebelik olmayacağı anlamına gelmiyor bence oraya takılma.
Sende durum ne seninle aynıydık biz sanırım canım yanlış hatırlamıyorsam

Regli olmadım bu arada 3 gün var

Ya bence bendede yok olsa insan anlıyor bi şekilde ama bu yaşadığım şeyler neydi bu kadar belirti falan bilmiyorum bugün umudumu yitirdim yani o yüzden her sonuca hazırladım kendimi peki göğüs uçlarında renk değişimi oldu mu senin

Bal, tarçın, çörek otu yapıcam yazmıştınız galiba. Denediniz mi acaba bende adet bitimi yapmayı düşünüyorum
Evet yaptım ama sürekli unutup durdum düzenli kullanmadım belkide bu yüzden büyümedi ama artık düzenli kullanıcam inşallah işe yarar

Evet yaptım ama sürekli unutup durdum düzenli kullanmadım belkide bu yüzden büyümedi ama artık düzenli kullanıcam inşallah işe yarar
Belki kullanıyorsunuzdur benden tavsiye inositol içeren bi takviye kullanın kesinlikle. Pcos var mıydı sizde?

Evet koyu canım

En sağlam belirti regl gecikmesi ben belirti ararken iki gün gecikme bile yaşamıştım kendimi inandırıp

En sağlam belirti regl gecikmesi ben belirti ararken iki gün gecikme bile yaşamıştım kendimi inandırıp
Of o kadar halsizim ki sürekli uyumak istiyorum. Tam regl öncesi sendrom yaşıyorum Şuan bir an önce olsam diye bakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…