HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Adete kaç gün var şuanda. Yerleşme olabilirmi

Günaydın kızlar test yaptım negatif bata 3 var kasığım ara ara ağrıyo göğüslerim acıyo yüksek ihtimalle regl olacağımm.
Günaydınn batlarımız aynı Daha erken belki de pozitife döner hayırlısı olsun.. Geçen ay konuşmuştuk sizinle bu ay burayı uzaktan takip ettim

Arkadaşlar 5+6 da beta hcg 72.028 çıktı. İkiz olabilir mi diye düşünüyorum bilgisi olan var mı
sağlıkla ilerlesin hayırlı olsun inşallah çok çok yüksek değerlerde üzüm gebeliği açısından dikkatli olmak lazım doktorunuz daha iyi bilir tabi gönlünüzce olsun
Evet ama kalp atıslarını duyunca net ikiz denir ama keseler var dedi doktor kontrolü bekliyorum
gözünüz aydın inşallah bol gümlemeli kalp atışları olsunn
Ayy kendimi şurda hamiş görünce şok oldum hala inanamıyorm ben ya değer artışını görene kadar galiba
tebrik ederim sağlıkla kucaklayın inşallah

Günaydın canım bekle bakalım daha varmış adete. Kaç aydır deniyorsunuz
Şubattan beri ama ilk defa bu ay bilinçli denedik ondan önceki denemelerin yumurtlamayla alakası yokmuş bu ayda pik günü ve çatlama değerlendirdik canım. Bu ay daha bilinçli olucak öncesini de değerlendiricez bat a var evet ama çıksaydı çıkardı düşünüyorum gerçi Allah bilir artık

sdaak merhabaa beni de ekler misinizzz
Sat 23 Haziran Bat 21 Temmuz

Ovulasyon kullanıyorum bakalım 2.kez bu ay, ekstra omepa q10 + multivitamin (pcos varmış) bu ay da bekleyip görelim

Öyle mii siz de var mı belirti test yaptınız mı ?
Yok test yapmadım bu ay bilerek cok çabalamadık açıkçası o yüzden ümitli de değilim Her ayki gibi regl öncesi belirtilerim var benim de dediğiniz gibi biraz karin bel ağrısı ve göğüslerim şiş

Yapmayın zaten en iyi böyle olmak. Sürekli test yapmak da yıpratıyor insanı. Bende regl olacağım yüksek ihtimalle çünkü ısım düşmeye başladı bugün itibariyle

Yapmayın zaten en iyi böyle olmak. Sürekli test yapmak da yıpratıyor insanı. Bende regl olacağım yüksek ihtimalle çünkü ısım düşmeye başladı bugün itibariyle
Geçen ay evdeki testleri bitirince mecbur yapamadım Almak da istemedim tekrar artık gecikme olmadan yapmıcam dedim evet gerçekten yıpratıyor. Hayırlısı olsun canım yine de regl gelmeden umutsuz olma gelirse de yeni ay yeni umut deriz

Çok iyi yapmışsın evde olunca yapıyor insan evet canım yeni ay yeni umuttt vardır bunda da bir hayır en doğru zamanda gelsin bebişlerimiz

Acaba benim hamilelik kaç haftalık varmı tahmininz hcg 426 çıktı. Son adet tarihimi sormayın

Merhaba kanınız neden pıhtılaşmıyor acaba? Ben 1 ay once safra kesesi ameliyatı olduk amelıyattan sonra kanım pıhtılaşmasını için cok kan kaybettım kan takvıyesı bile yaptılar

Kızlar merhaba benim de bata son 3 ama bütün belirtilerim dün gece itibariyle yok oldu sabah biraz zor uyandım sadece ama benimkide tutunamadı diye düşünüyorum aslında belirtilerim vardı ama şuan sıfır üç ay önce düşüğüm var o yüzden mi bu kadar az belirti oldu veya anlamadım düşüğü olup belirtisi az olan var mı

Demın yanlış yazmısım benım kanımda pıhtılaşmıyor doktorum benı hemotolojiye yonlendırdı henüz sebebını bilmiyoruz bende aslında buralarda gebelık ıcın uğraşıyordum ama saglık sorunları sebebıyle ara vermek zorunda kaldım.

Kızlar doktordan çykdym. Pek de olumlu konuşmadı solda sadece bir yumurta varmış onu da küçük buldu biraz reglin11.günü 13 mm. 16sında tekrar gel belki biraz yavaş büyüyordur tekrar bakmak istiyorum dedi. Siz ne düşünüyorsunuz 11.gün 13 mm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…