HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kaynananız yarın da sizdeyse bence yarını bekleyin ve biraz sabredin derim 😊 Burada herkesin gebelik haberlerinden insan biraz heyecanlanıyor sizi anlıyorum geçen ay ben de öyleydim kendini kaptırıyorsun. Sonra kan verdim negatif çıkınca bir de uğraştığım için daha çok üzüldüm. Yarın gidiyorlarsa bence sakin kalıp yarını beklemek daha makul olur. Anlarlarsa onlar da beklentiye girecek.
Haftasonuna kadar burada, ne yapsam bilemedim

Haftasonuna kadar burada, ne yapsam bilemedim
Ay valla sıkıntılı bir durummuş. Ama bence kesin anlarlar teste gittiğimi diyorsanız yarını bekleyip yarın bir daha idrar testi yapmak daha iyi olabilir. Bu sefer daha koyu çıkacaktır zaten gününüz de gelmiş o zaman yaptırırsınız. İnsan dayanamıyor işte merak ediyor ama yanınıza denk gelmeleri talihsiz olmuş.

Ay valla sıkıntılı bir durummuş. Ama bence kesin anlarlar teste gittiğimi diyorsanız yarını bekleyip yarın bir daha idrar testi yapmak daha iyi olabilir. Bu sefer daha koyu çıkacaktır zaten gününüz de gelmiş o zaman yaptırırsınız. İnsan dayanamıyor işte merak ediyor ama yanınıza denk gelmeleri talihsiz olmuş.
Kız kardeşim bişey olmaz o biliyor da kayınvalidem biraz sürpriz oldu kdlslsls Neyse bişey olmaz artık

Kizlar merhaba. Ovulasyon testlerinde kontrol cizgisi kadar koyulasmadan once siliklesmeye baslamasi hakkinda bilgisi tecrubesi olan varsa yazabilir misiniz?

Bugün 14. Gün yumurtlamadan sonra, regli olmam gerekiyor aslında
Yumurtlamanizi kitler le mi takip ettiniz?

Benim Ovulasyon testlerinde kontrol cizgisi kadar koyulasmadan once siliklesmeye basladi. Acaba yumutlama olmuyor mu ya da tam pik olmadan yumurta olgunlasiyor erken mi çatlıyor sizce. Bu arada sat 14.06

Eklentiler

• IMG_20240626_113332.jpg
    IMG_20240626_113332.jpg
    150,2 KB · Görüntüleme: 16

Benim Ovulasyon testlerinde kontrol cizgisi kadar koyulasmadan once siliklesmeye basladi. Acaba yumutlama olmuyor mu ya da tam pik olmadan yumurta olgunlasiyor erken mi çatlıyor sizce. Bu arada sat 14.06
Evet takip ettim, benimde böyleydi 20. günde koyulaştı tamamen peak oldu ve silindi

Testleri sabah ilk idrarla mı yaptınız? Benim de hep böyleydi sonra burada biri sağolsun ilk idrarla yapmam gerektiğini söyledi.

HAYIRLI OLSUN :) BENİMDE 14 GÜN AMA TEST YAPMADIM. BELİRTİN VARMI ? GÖGÜSLERDE HASSASİYET FİLAN ? BENİM SADECE MİDEM YANMAM VE KARIN AĞRISI VAR.
Yani aksidir belirtim yok, sadece bulantım var kusma yok. Kızımda da hiç kusmadım sadece bulantıydı aşırıydı hemde. Bide regli öncesi bulantım oluyor çok o yüzden belirti saymıyorum ben.

Kizlar merhaba. Ovulasyon testlerinde kontrol cizgisi kadar koyulasmadan once siliklesmeye baslamasi hakkinda bilgisi tecrubesi olan varsa yazabilir misiniz?
Yumurta tam gelişmemiş yada siz bu dönemde günde bir kez test yaptıysanız peak kacırmıssınız değerlendirin mıtlaka

Sen naptın canım? Test denedin mi hiç nasıl görünüyor diye?
canim hayir yapmadim, stres yapmamaya calisiyorum, yarin ayni saatlerde kan vericem ayni hastanede, dua edin yukselmis olsun, 29unda regl bekliyodum normalde daha adetime 2 gun var olucak cok artmasini beklemiyorum ama insallah cok guzel gidicek diye dusunmeye calisiyorum

gebelik testini cumartesi hollandaya dondukten sonra yaparim diyorum kanla yapamicagim icin testi :KK43:

Ovulasyon testi ilk idrar ile yapılmaz

Valla ben aylarca akşam 7 gibi denedim Hem de epey bir idrarımı tutuyordum hiç doğru sonuç çıkmıyordu ilk defa bu ay ilk İdrarla sabah denedim sonuçlar daha doğru çıktı Belki benim için Böylesi daha iyidir bilemiyorum

X