HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar günaydııın, sabah erken gebelik testi yaptım karartı vardı silik gibi belli belirsiz gibi ama görüyorum yani o net. Regli olmadım şuanda bir belirtimde yok regliye dair, bir tek dün çektiğim ufak çaplı ağırlar. Hiç bu kadar muallakta kalmamıştım şeytan diyor ki git kan ver, kız kardeşim ve kayınvalidem burada o yüzden bir bahane bulamıyorum gitmek için. Çabuk morarıyorum hemen anlarlar, geçen akşamda kan testi verdiğimde kolum mosmor döndüm anlaşıldı hemen. Of ne yapayım ya stres aldı başını gidiyor

Kızlar günaydııın, sabah erken gebelik testi yaptım karartı vardı silik gibi belli belirsiz gibi ama görüyorum yani o net. Regli olmadım şuanda bir belirtimde yok regliye dair, bir tek dün çektiğim ufak çaplı ağırlar. Hiç bu kadar muallakta kalmamıştım şeytan diyor ki git kan ver, kız kardeşim ve kayınvalidem burada o yüzden bir bahane bulamıyorum gitmek için. Çabuk morarıyorum hemen anlarlar, geçen akşamda kan testi verdiğimde kolum mosmor döndüm anlaşıldı hemen. Of ne yapayım ya stres aldı başını gidiyor
Git ver bence anlasınnlar ne olacak sankı anası bellı babası bellı sorarlarsa süpheleniyorum dersin😂

At bakalım bize varsa testin

Eklentiler

• C1BEF53E-4595-4659-860F-0AC382A57734.jpeg
    C1BEF53E-4595-4659-860F-0AC382A57734.jpeg
    49,3 KB · Görüntüleme: 41
  • F0F0FF84-1F65-4364-A01D-7E86B1681F43.jpeg
    F0F0FF84-1F65-4364-A01D-7E86B1681F43.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 42
Bazı uygulamalarda dün bazılarında bugün olmam gerekiyor yani
Kaynananız yarın da sizdeyse bence yarını bekleyin ve biraz sabredin derim 😊 Burada herkesin gebelik haberlerinden insan biraz heyecanlanıyor sizi anlıyorum geçen ay ben de öyleydim kendini kaptırıyorsun. Sonra kan verdim negatif çıkınca bir de uğraştığım için daha çok üzüldüm. Yarın gidiyorlarsa bence sakin kalıp yarını beklemek daha makul olur. Anlarlarsa onlar da beklentiye girecek.

X