HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay canım eşine söyledin mi süpriz yapacaktın keseyi görünce mi söyleceksim 🥹
Keseyi onsuz göremem dün söyledim canı eve gelir gelmez dısarı cıkarıp suprız yapacaktım ama yalnız olmayı tercih ettim işten çıkıp gidip onu da işten aldım sonra basım çok ağrıyor diye arabayı geç sen kullan dedim o arabayı par ederken ve site yonetımınden biriyle sohbete dalmısken ben lavaboya çıkmam gerek diyerek önce çıktım eve kamerayı yerleştirdim asırı dıygusaldım eve girdi noldu neden oturdun dedı tahlil sonucumun çıktısını da almıstım testimde cantamdaydı zaten gel otur bi dedim ben sabah eski negatif testlerinden attım ona yıne yok falan dedim 🤭 oda sabahki negatif test için konuşcam sandı şöyle bitanem noldu neden üzüyorsun sen kendini dedi ben basladım ağlamaya zaten 😅 ben hamileyim ve ikiz olabilir dedim dondu kaldı gözleri doldu ve testle kan testi kagodonı verdim ama bakamadı sarıldı agladık agladık agladık sonra idrak etti gerçekten mi demeye basladı teste tahliye baktı doktır ile yazısmama baktı öyleydi işte 💞

Kızlar merhaba benim iğnenin 11.günü henüz test yapmadım ilk çatlatma iğnesi olduğumda çok belirti yaşadım ama bu sefer öyle olmadı sadece yaklaşık 4 gündür yoğun şekilde beyaz akıntım var kremsi gibi ama aşırı bi akıntı sizce neden benm gibi bu durumu yaşayan var mı ?

Kızlar merhaba benim iğnenin 11.günü henüz test yapmadım ilk çatlatma iğnesi olduğumda çok belirti yaşadım ama bu sefer öyle olmadı sadece yaklaşık 4 gündür yoğun şekilde beyaz akıntım var kremsi gibi ama aşırı bi akıntı sizce neden benm gibi bu durumu yaşayan var mı ?
Çatlatma iğne sinden sonra benimde hiç akıntım kesilmemiş tipi canım 16. Gün test yapıp tahlil verdim pozitifti karın agrın kabızlıgın var mı gaz sancısı göğüs uclarıbda hassaslık falan

Çatlatma iğne sinden sonra benimde hiç akıntım kesilmemiş tipi canım 16. Gün test yapıp tahlil verdim pozitifti karın agrın kabızlıgın var mı gaz sancısı göğüs uclarıbda hassaslık falan
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canm gaz sancım oluyo ve arada kasık ağrısı oluyo kabızlık yok aksine ishal gibi hassasiyet filan da yok ama çok yoğun beyaz akıntı özellikle sabah yataktan kalktığımda bildiğin boşalıyo gibi gün içinde de çok yoğun geliyor

Keseyi onsuz göremem dün söyledim canı eve gelir gelmez dısarı cıkarıp suprız yapacaktım ama yalnız olmayı tercih ettim işten çıkıp gidip onu da işten aldım sonra basım çok ağrıyor diye arabayı geç sen kullan dedim o arabayı par ederken ve site yonetımınden biriyle sohbete dalmısken ben lavaboya çıkmam gerek diyerek önce çıktım eve kamerayı yerleştirdim asırı dıygusaldım eve girdi noldu neden oturdun dedı tahlil sonucumun çıktısını da almıstım testimde cantamdaydı zaten gel otur bi dedim ben sabah eski negatif testlerinden attım ona yıne yok falan dedim 🤭 oda sabahki negatif test için konuşcam sandı şöyle bitanem noldu neden üzüyorsun sen kendini dedi ben basladım ağlamaya zaten 😅 ben hamileyim ve ikiz olabilir dedim dondu kaldı gözleri doldu ve testle kan testi kagodonı verdim ama bakamadı sarıldı agladık agladık agladık sonra idrak etti gerçekten mi demeye basladı teste tahliye baktı doktır ile yazısmama baktı öyleydi işte 💞
Ağladım ben şuan gerçekten 🥺🥺🥺

Bunu okurken böyle oldum 🥹🥹 kendim olmuş gibi sevindim bana da umut verdi çünkü senin de aynı yollardan geçtiğini pcosla mücadele ettiğini çok beklediğini biliyorum 💕 Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

1 saatlik idrarla yaptım halolita halolita @beezuus ParlayanGece ParlayanGece kızlar ıdrar rengımm bembeyazdı nerdeyse. Acaba cıkmama ıhtımalı varmı ya 3, ya 4 gun vardı aslında çok umudum yoktu biliyorsunuz yolculuğumuz 15 saatti ve biz yola çıktığımız sabah yumurtladım ertesi sabah ilişki oldu 24saat sonra ve sadece bir ilişki var belki de kendimi kandırıyorum yumurta çoktan öldü belki de ilişkide boşa gitti ama bu belirtiler de psikolojik mi acaba iki gün kala sabah yapayım diyorum tekrar ılk ıdrarla ay sinir geldi🤣
Aşkım sana ilk idrarla dene dedimmm ya🙈

Ya bu Hürrem Sultandaki doğurganlık nedir arkadaş. Bende aynısından istiyorum. Birinciyi doğuruyor iki ay sonra tekrar hamile. İkinciyi doğuruyo lohusalıktan çıkar çıkmaz yine hamile. Bu ne ya 😵‍💫🙄

Totem yaptım. Profil fotomu da Hürrem yaptım belki doğurganlığı geçer 😅

Ya bu Hürrem Sultandaki doğurganlık nedir arkadaş. Bende aynısından istiyorum. Birinciyi doğuruyor iki ay sonra tekrar hamile. İkinciyi doğuruyo lohusalıktan çıkar çıkmaz yine hamile. Bu ne ya 😵‍💫🙄

Totem yaptım. Profil fotomu da Hürrem yaptım belki doğurganlığı geçer 😅
Efsanesin ya😀😀😀

Ya benim bile gözlerim doldu okurken canım 🥹🥹🥹 Allah kucağınıza sağlıkla aldığınız günü de nasip etsin inşallah😍🙏

2 güne mutlaka gidip baktir. Dis gebelikse beta dusukken igneyle dusurebiliyorlar. Ben gitmedim dusuklerden sonra betam 2 kat arttı ama kese gorunmedi 1 hafta sonra gittim tupte buyumus kalp atisi vardı. Ameliyat oldum o tupumu aldılar. Bunu yaziyorumki uyanık ol ameliyat olmak zorunda kalma. Ben hata yaptım. Sen yapma. Umarım görünür 2 gün sonra.
Çok geçmiş olsun canım ya

X