HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Merhaba geçen gün doktor bana da rahmin ters ilişki sırasında ağrın olabilir demişti. Ama hamile kalma konusunda hiç sorun yaşamamıştım. Rahim tersli etkiliyor mu gebe kalmayı?
Evet etkiliyormuş ve bunu da çoğu doktor söylemiyor ya da fark etmiyor dedi bana abla ve 2 seans sıcak çömlek yapıp hem karnımdan hem belimden çekti bir de bitki çayı verdi onu içip kalanıyla da buhar banyosu yap dedi. Bu ay hasbelkader olursa ondan bilicem. 😃

Sıvının pencereye eriştiğini görene kadar batır bence ben öyle yapıyorum çünkü testten teste değişebiliyor 5-10-15
1 saatlik idrarla yaptım halolita halolita beezuus beezuus ParlayanGece ParlayanGece kızlar ıdrar rengımm bembeyazdı nerdeyse. Acaba cıkmama ıhtımalı varmı ya 3, ya 4 gun vardı aslında çok umudum yoktu biliyorsunuz yolculuğumuz 15 saatti ve biz yola çıktığımız sabah yumurtladım ertesi sabah ilişki oldu 24saat sonra ve sadece bir ilişki var belki de kendimi kandırıyorum yumurta çoktan öldü belki de ilişkide boşa gitti ama bu belirtiler de psikolojik mi acaba iki gün kala sabah yapayım diyorum tekrar ılk ıdrarla ay sinir geldi🤣

Eklentiler

• IMG_20240625_215857.jpg
    IMG_20240625_215857.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 62
1 saatlik idrarla yaptım halolita halolita beezuus beezuus ParlayanGece ParlayanGece kızlar ıdrar rengımm bembeyazdı nerdeyse. Acaba cıkmama ıhtımalı varmı ya 3, ya 4 gun vardı aslında çok umudum yoktu biliyorsunuz yolculuğumuz 15 saatti ve biz yola çıktığımız sabah yumurtladım ertesi sabah ilişki oldu 24saat sonra ve sadece bir ilişki var belki de kendimi kandırıyorum yumurta çoktan öldü belki de ilişkide boşa gitti ama bu belirtiler de psikolojik mi acaba iki gün kala sabah yapayım diyorum tekrar ılk ıdrarla ay sinir geldi🤣
canim ben goremedim bunda ama bence ilk idrarla dene daha net sonuc verir,bi de regl gununu bekle bakalim ne olucak gorelimm🙏🏻

Vajınal baktı canım
2 güne mutlaka gidip baktir. Dis gebelikse beta dusukken igneyle dusurebiliyorlar. Ben gitmedim dusuklerden sonra betam 2 kat arttı ama kese gorunmedi 1 hafta sonra gittim tupte buyumus kalp atisi vardı. Ameliyat oldum o tupumu aldılar. Bunu yaziyorumki uyanık ol ameliyat olmak zorunda kalma. Ben hata yaptım. Sen yapma. Umarım görünür 2 gün sonra.

Bugün çok sıvı aldım demiştin zaten bence sabah tekrarla yada bekle bat ta erken test ile yap

Yarın sabah ya da bata 2 kala falan yap canım

Kızlar kim sormuştu hatırlamıyorum ama ovulasyon testinde gebelik çıkar bi dene demiştiniz denedim silik bir çizgi var ama kontrol cizgisi kırmızı olması gerekirken siyaha yakın çıktı bence belli olacaksa da bundan dolayı belli olabilir asağıys bırakıylrum incelemek isteyenler için 💞
1000030012.jpg

X