HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

İki güne bir gidip kan vericez dimi şimdi siz kadın doğuma gittiniz mi hamile olduğunuzu öğrenince
Sürekli kan vermene gerek yok canım. 2 gün sonra bir daha verirsin istersen sonrasında da zaten kese görünür haftaya Salı en az 3 bin küsür olur muhtemelen. Haftaya için randevu al şimdiden kadın doğum doktoruna😍 Hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah miniğin🥰💕

Ya ben aşırı silik gördüm gibi ama bilemiyorum. Sen çıplak gözle bakınca görüyor musun
Ben de aşırının aşırısı silik gördüm gibi ama böyle yok da beynime var diye uydurmuşum gibi. İlk gebeliğimde de silikti görünüyordu ama bariz vardı bu öyle değil gibi yok sanırım

İki güne bir gidip kan vericez dimi şimdi siz kadın doğuma gittiniz mi hamile olduğunuzu öğrenince
Ben şubat ayında hamile olduğumu öğrenince beta hcg takibi istemişti doktorum, beta hcg’m düzgün artmamışto o yüzden sağlıksız gebelik diye düşük yaptım.

Bu sefer adet tarihinden 3 gün önce öğrendim ve aynı stresi hemen yaşamak istemedim biraz zaman geçsin diye bekliyorum. Cuma veya cumartesi günü kan vericem, doktor randevum da 28’inde. Eğer her şey yolunda giderse 6.haftaya girmiş olucam inşallah keseyi ve bebeği görürüm.

Siz 2 gün sonra aynı saatte tekrar kan verin 2 kat artış olması bekleniyor 🙏🏼 tecrübeli arkadaşlarım söyler beta hcg kaç olduktan sonra kese görünüyordu?

Bir yandan doktor randevunuzu da oluşturun bence önümüzdeki hafta için ☺️

Ben şubat ayında hamile olduğumu öğrenince beta hcg takibi istemişti doktorum, beta hcg’m düzgün artmamışto o yüzden sağlıksız gebelik diye düşük yaptım.

Bu sefer adet tarihinden 3 gün önce öğrendim ve aynı stresi hemen yaşamak istemedim biraz zaman geçsin diye bekliyorum. Cuma veya cumartesi günü kan vericem, doktor randevum da 28’inde. Eğer her şey yolunda giderse 6.haftaya girmiş olucam inşallah keseyi ve bebeği görürüm.

Siz 2 gün sonra aynı saatte tekrar kan verin 2 kat artış olması bekleniyor 🙏🏼 tecrübeli arkadaşlarım söyler beta hcg kaç olduktan sonra kese görünüyordu?

24 hazirana randevu aldım tatilden dolayı doktor bulmam da zor oldu zaten iki güne bir kan vermeye devam edeyim ozamana kadar inşallah sağlıkla ilerleriz 😊🙏🏻

Benim 4+1’de değer 2000’ken minicik nokta kadar kese görmüştü karından ama görünmeyebilir de. 11.gün yumurtlamıştım o zaman erken yumurtlama olmuştu yani o yüzden beta da erken arttı kese de erken göründü. Sonra da bir daha kan vermedim canım. Geçenlerde eski yazışmalarımı okudum buradaki. 5+3’de keseyi net görmüşüz, 6+1’de de bebeği görmüşüz. Ama değerler neydi hiç bilmiyorum baktırmadığım için.

Kızlara günaydın test yaptımm🥹 bugün yumurtlamanın 9. Günü hemen çıktı silik şekilde görebiliyor musunuz bilmiyorum. Shop falan yapmadım. Sanki daha belirgin olmuş diğer yaptıklarıma göre. 🫠 duskapani duskapani @kartanesi8892 M mysterious7 @elektroforez @cookiep Candy7777 Candy7777 @Pamlok ecutos ecutos B beezuus ve etiketleyemediğim diğer kızlarımmm🥰
canım evet çok silik görüyorum ama eminim canlıda daha da bellidir 🧿😍😇😇 çoookkkk sevindim 2 günde bir yapmaya devam et her gün yapınca aynı çıkmıştı benim neredeyse 🙏🏻

canım evet çok silik görüyorum ama eminim canlıda daha da bellidir 🧿😍😇😇 çoookkkk sevindim 2 günde bir yapmaya devam et her gün yapınca aynı çıkmıştı benim neredeyse 🙏🏻
Regl ye 7 gün var yumurtlama testinin böyle çıkması normal mi sanki senin yavaş yavaş artmıştı diye hatırlıyorum canım yanlış mı hatırlıyorum. 🥹 bir de erken gebelik testi önerebilir misin bana o malum test haricinde 🫠🤓

Eklentiler

• IMG_5986.jpeg
    IMG_5986.jpeg
    95,5 KB · Görüntüleme: 7
Belki erken yapmışsındır oyüzden bu kadar siliktir yarın yada obür gün tekrarla bence
Ben de çok çok silik görüyorum canım 🤗
Ben sanki silik bişey görüyorum
Kızlar kalbime inicek ya 🥺plansızdı ama olursa da nasibimdir. Eşim de siz ne görüyorsunuz bişey yok diyor 😂 biz bu işin ustasıyız diyorum

Hahaha ya erkekler anlamıyor onlar kıpkırmızı çift çizgi bekliyor. Bence beklenmedik zamanda gelen güzel bir süpriz olacak
🥺🥹🥹 çok garip hissettim valla siz de silik var diyince kızlar bakalım. İlk bebeğimi 17. Haftada kaybettim, o kadar zordu ki günde 10 kere kusardım aynı yaz günü böyle. Dua edin siz de inşallah hepimizin hamileliği kolay, bulantısız, mutlulukla, huzurla geçsin canlar

X