HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Gerçekten bazen burdaki insanlar yurtdışında yaşamaya çok özeniyorlar ama benim de tanıdığım yurtdışında yaşayanların anlattıklarını duyunca burda gerçekten daha özgür ve istediğimiz şeyi istediğimiz zamanda yapabilmenin rahatlığı çok daha güzel kurallar bazen cam sıkıcı oluyor inşallah güzel haberlerini bekliyorum denemelere devam

Canım yumurtlamadan sonra duphaston bebiş varsa tutunması için veriliyor. Yoksada zamanında adet olmanı sağlıyor.

Evet benim de arkadaşım su an hamile. 3 hamileliğinde de asla testte gormezmis. Sadece kan testi yapınca çıkıyor diyor. 5-6 gün gecikirse anlıyor kendini zaten.

gercekten oyle canim, yani refah, alim gucu. vs acisindan yurtdisi tabi ki cok guzel bizim ulkemize kiyasla ekonomik sebeplerden oturu ama inanin Turkiyenin cogu cogu yeri yurtdisindaki bircok yerden daha guzel, insanlari daha insafli, hele ki saglik sistemini tek gecerim. cunku burada yok ne yazik ki oyle bir sistem

dusuk yaptigimda kontrole gittigimde doktor yuzume bos bos bakiyodu, turkiyedeki gibi bir empati duygusu vs. asla yok, cok uzulmustum. cok sagol canim hepimizden guzel haberler gelsin insallah bu ay

Evet benim de arkadaşım su an hamile. 3 hamileliğinde de asla testte gormezmis. Sadece kan testi yapınca çıkıyor diyor. 5-6 gün gecikirse anlıyor kendini zaten.
Evet yengeminde öyle olmuştu testte çıkmamıştı. Her ihtimal olabiliyor ya

Merhabalar bende bu gün hayıt tohumu aldım ilk defa kullanacağım siz nasıl kullanıyorsunuz bana aldığım yer bir su bardağına bir çay kaşığı diye önerdi.

Canım nasılsın nasıl oldun
Ben iyiyim canım her ihtimale hazırladım karnemi Yani sonuç ne olursa olsun üzülmeme modumu açtım sanırım sadece belirsizlik biraz içimde bir gariplik yaratıyor Ben normalde de benim için bir şey ya siyah ya beyazdır ve sonuç önemli duruma göre adapte olabiliyorum

Çok geçmiş olsun canım kaça düşmüş eğer kesin oluşmamışsa HCG aniden birkaç gün içinde düşüyor diyorlar Sen de kanama var mı peki
Bır kere az bı kan geldı onun garıcı gelmedı canım bebek kese var bebek 3mm de kalmıs 8+0 şuan normalde sata göre 1900 e düşmüş kendiliğinden yarın kürtaj olacaktım olmayacağım kendı zaten düşmüş baya 20 gün önce degerım 851 fı zaten

Eklentiler

• IMG_20240607_182525.jpg
    117 KB · Görüntüleme: 39
Evet canım pozitif düşünelim pozitif olsun inşallah doktora gittin mi gidecek misin?

Bitki çayı içsen yardımcı olur mu acaba Dr una danış istersen. Civan perçemi ada çayı vs. Bi zararı yoksa içebilirsin.

Kızlar benim ısım bugün de böyle çıktı ısı ne zaman yükselir ya da yükselecek mi ?

Eklentiler

• IMG_5837.png
    93,4 KB · Görüntüleme: 33
canimm tebrik ederim goruyoruuuuzzzz testin pik oldu olmadi arasinda miydi goremedim ben diger mesajlari?
Ovulation testini galiba yanlış yaptım ben, bi sabah bi akşam su içmeme falan da dikkat etmedim. Bilmiyordum açıkçası ilk kullanmamdı bu ay. İkinci çizginin diğer çizgiye renk olarak yaklaştığını gördüm ve bir düşüş de gördüm, ama çok aşırı belirgin görmedim bu yüzden anlayamadım pik. Benim tecrübesizliğim galiba. Ama bi şekilde olmuş gibi gözüküyor. Algılayamıyorum henüz

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim, rabbim bekleyen herkese dilediğini versin inşallah

peki hangi tarihlerde nasil denediniiiz? ay cok sevindim vallahi oyle gormeden bile oluyo demek ki iste yakalamissiniz bir sekilde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…