HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Isına bakılırsa yapmış sadece ben değil burada kaç tane arkadaş yiyip çatlattı bunları sen de eklendin 🤣 2. Yumurtlama olur bence sende de o yüzden ilişkiyi bırakma
😂😂 çok gülüyorum kendime bir yandan da kızıyorum neyse artık bu ay da böyle oldu bunlar hep saturnun sucuuuu 😂😂 aynen ben ovü ye ve ısıya devam edicem nolur bıkmaz canım

Çatlama işi incir yediğin muddetce zorlaşıyor.bu ay tecrübeyle sabit canım.yumurtlama görene kadar ye pik oldumu bırak.tabi kesin bilgi değil şimdiden soyliyeyim.ben havuç yedim öle çatladı.
Çatlama yolundaydı benim canım artık çatladı mı ne oldu bilmiyorum bi tık batma var sanki ama ilişkiden de olmuş olabilir 🤔😂

Eklentiler

• IMG_5833.jpeg
    IMG_5833.jpeg
    171,1 KB · Görüntüleme: 34
Hmm anladım canım ya akşam baya bi kendime sinir oldum ben kuzu neden değerlendirmedim diye de ondan bi tık modum düştü ama şuan iyiyim arkadaşların söylemeleri iyi oldu ya yoksa eşim uyumuştu ben de yine yatıp uyuyacaktım vesile oldu ne azından shahhah😂😂😂
İyi bari canım mesajlarını okuyunca üzüldüm çok stres olmuş gibiydin :) sen yine denemeye devam. İncir belki erken olgunlaştırmış olabilir bu ay😍 Ben de avokadoya sardım bu ay onu da çok duydum inşallah bu ay kızlarımıza kardeş gelir sağlıkla🤲 Benim de biraz önce yumurtlama ağrım başladı öğlende test yapıcam bakalım ne durumda merak ediyorum. 7-8 Haziran’da ilişki oldu bugünü de değerlendirmek lazım🙈

Çatlama yolundaydı benim canım artık çatladı mı ne oldu bilmiyorum bi tık batma var sanki ama ilişkiden de olmuş olabilir 🤔😂
Konunun çok gerisinde kaldigim için canım hani bilgilerin tam aklımda değil.ama daha tedbirli gidersin ki inşallah gerek kalmadan hamiş haberini alırız.bende adetten sonra işi takibine baslicam ovu ile birlikte eş zamanlı.bakakim nasibimizde olan gelir canım.

Canım çok geçmiş olsun inşallah ilerleme görürsün bence de doktor değiştir bakalım bir bu şekilde duyamayan bazı doktorlar var 🤲🏼 senin için riske teşkil etmiyorsa biraz daha bekleyebilme hakkın var mı
Beklersın ama kurban gırıyır araya ön gün tatıl doktor erken bıtır kı yenıden baslayalm dedı

İyi bari canım mesajlarını okuyunca üzüldüm çok stres olmuş gibiydin :) sen yine denemeye devam. İncir belki erken olgunlaştırmış olabilir bu ay😍 Ben de avokadoya sardım bu ay onu da çok duydum inşallah bu ay kızlarımıza kardeş gelir sağlıkla🤲 Benim de biraz önce yumurtlama ağrım başladı öğlende test yapıcam bakalım ne durumda merak ediyorum. 7-8 Haziran’da ilişki oldu bugünü de değerlendirmek lazım🙈
Yok yok iyiyim canım 🥰🥰 incir yaptı kesin ya yoksa imkansız bu kadar erken bir de regl im gecikip duruyor yani muhtemelen incir yaptı hiçte aklıma gelmiyor yediğim görünce aklıma geldi 😂 evet avaladoda yiyorum her gün onu da iyi diyolar inşallahh kardeş gelir kızlarımıza kuzumm hayırlısıyla 🥰🥰 aa değerlendir canım evet bugün de önemli 🥰🥰

Konunun çok gerisinde kaldigim için canım hani bilgilerin tam aklımda değil.ama daha tedbirli gidersin ki inşallah gerek kalmadan hamiş haberini alırız.bende adetten sonra işi takibine baslicam ovu ile birlikte eş zamanlı.bakakim nasibimizde olan gelir canım.
Evet canım olsun gece koca tekmelemeye kadar düşüncelerim vardı karışık o mesajlar boşver zaten 😂😂😂 aynen sende başla bu sefer inşallah olur hepimizin 🥰

Allah yardım etsin canım sıkma canını biz konuşuyoruz ama doktorlarımıza güvenmek lazım her şeyde bir hayır vardı
Tabıkı ama insan inanmak ıstemıyor hep ıyısı olsun dıyor kendını hazırlıyor klınık kürtaj dedı bugün devlet hstanesınde bır tane herkesin övdüğü doktor var ona gıdecehım bakalım ne diyecek

Çok haklısın neticede insanız şuanki üzüntünü tahmn edebiliyoruz İnşallah mucizeler seni bulsun🤲🏼 nadir de olsa daha sonradan kalp atımı duyulannvar dıye biliyorm

Kizlar merhaba
Benim adet bittikten sonraki ovulasyon teslerim asagida. Normalde bata gore 16.06.2024 de catlama olmasi lazimdi fakat dun akşamki testte pik görünüyor. Geçen ay klomen+ çatlatma kullanmıştım bu ay biraktim. Sadece hayıt tohumu demliyorum. Ondan kaynakli mi acaba ya da ilaclarin etkisi sürüyor mu sizce?

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-10-09-46-47-793_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_2024-06-10-09-46-47-793_com.bm.android.thermometer.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 31
Vajınal baktı 7+3 du baktığında bebek 6 haftalık dedı kalp atısı yok bu saatten sonra beklesrk de bısı degısmes dedı şuan 7+6 oldu bakalım ne dıyecek bugünkü doktor
Anladım canım hakkında en hayırlısı olsun inşallah, haberdar edersin yine bizleri🙏

Kizlar merhaba
Benim adet bittikten sonraki ovulasyon teslerim asagida. Normalde bata gore 16.06.2024 de catlama olmasi lazimdi fakat dun akşamki testte pik görünüyor. Geçen ay klomen+ çatlatma kullanmıştım bu ay biraktim. Sadece hayıt tohumu demliyorum. Ondan kaynakli mi acaba ya da ilaclarin etkisi sürüyor mu sizce?
Hayıt çok etkili bu konuda. İlacın etkisini vs bilmem ama hayitin etkisi olduğunu düşünüyorum. Hayit kadının rahmi için yaratilmis bir mucize bence.

Herkese günaydın güzel kadınlar 🌸 cookiep cookiep nasılsın bir belirtin var mı, daha erken ama ben diğer aylardan bir fark hissetmiyorum nasip kısmet zaten ovulasyon dönemi sadece 1 kez değerlendirebildik umutlu değilim bu ay için, aralık ayına kadar eşimle farklı şehirlerdeyiz. denk getirebildiğimiz kadar 😊

Anladım canım hakkında en hayırlısı olsun inşallah, haberdar edersin yine bizleri🙏
ÇİKAR ÇİKMAZ BURAYA YAZACAĞIM AİLEM GİBİ OLDUNUZ HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM 🥲🥲😞 ne kadar OLUMSUZ OLSA DA ALLAH'A İSYAN ETMEYİP İKİNCİ MÜJDELİ HABERİ MI BEKLEYECEĞİM 🙏🙏🙏

X