HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar merhaba 22 aylık kızım var. İkinci çocuk düşünüyorduk ama seneye plan yapmıştık. Bende genel bir kontrole giymek istedim geçen hafta ve doktor bana amh değerimin 0.99 olduğunu eğer gebelik istiyorsam bu sene düşünmem gerektiğini söyledi. Bu değere bakmadan öncede yumurtalarımı kontrol etti ve azalma var dedi. Ayrıca eğer seneye düşünürsek tüp bebek diyor. Çok üzülüyorum. Hala doğum korkusunu atamadım ben. Bir de bu durum aşırı yıktı beni. Amh değeri düşük olup hamile kalan var mı?

Topik hayırlı olsun. Temmuz ayında planımızda var. Ama bakalım nasip

Eğer ovu testiyle olmazsa bende bir ısı ölçer alacağım artık ama bu ay çok umutluyum ya belim hala ağrıyor benim bu kadar ağrım hiç olmaz reglde bile
Isı yuzde 99 bence ve 0 maliyetli inşallah okudum yorumlarını kuzum benm de belımde agrı olmustu okumus mydn blmyrmm normalde reglde olmazdı

Bunun belirtisi var mı peki yumurta rezervi azaldığına dair yoksa Dr kontrolünde mi öğrendiniz inşallah sıkıntı olmadan hamile kalırsınız

Bunun belirtisi var mı peki yumurta rezervi azaldığına dair yoksa Dr kontrolünde mi öğrendiniz inşallah sıkıntı olmadan hamile kalırsınız
Tamamen şans eseri öğrendim. Belirti sayılır mı bilmiyorum ama doktora sadece regl kanamamın azaldığını söylemiştim. O da tahlil istedi. Yani bende hiç böyle bir şey beklemiyordum. Kızıma hemen hamşle kalmıştım. Bu durum beni çok strese soktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…